محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

0

 

چرا تسهیل گستر

چون برای برد شما تدارک ها دیده است

 

با مقایسه توانمندی ها و خدمات تسهیل گستر با توانمندی ها و خدمات سایر شرکت ها، مزایای همکاری با ما به سهولت مشخص می گردد. در ذیل مواردی که تسهیل گستر را از سایر شرکت های مشابه متمایز می نماید، قید شده است:

مبتکر طرح برد برد

طرح برد برد اندیشه ای بوده در پاسخ به بزرگ ترین نیازهای تجارت الکترونیکی کسب و کارهای ایرانی که تسهیل گستر در طی حضور فعال در صحنه از سال 1376 به آن رسیده است و تقلیدی از یک نمونه ملی و بین المللی نبوده است، به همین دلیل با عشق و علاقه تمام، همه موانع موفقیت آن به دقت شناسایی و برای رفع آن برنامه ریزی شده است و در ادامه با سرعتی بالا تکمیل تر هم خواهد شد.

درک درست از تجارت

کسی که فقط آی تی می داند و تجارت را درست درک نمی کند نمی تواند کسب و کاری را به درستی وارد تجارت الکترونیکی کند، برای درک درست قواعد تجارت استاندارد، سیستم مدیریتی کسب یار را در بالغ بر 7000 صفحه سند یکپارچه تجاری و مدیریتی تولید کرده ایم .

تجربه حضور در صحنه از سال 1376

آمار نشان می دهد بیش از  80% شرکت های تازه تأسیس در دو سال اول و 15% در دو سال دوم ورشکست می شوند و از این رو نمی توانند شریک دراز مدت خوبی به حساب آیند. سابقۀ فعالیت پایدار ما از سال 1376 این اطمینان را به شما می دهد که ما قدم های استواری در این راه برداشته ایم و روند رو به رشد خود را ادامه خواهیم داد و در همکاری مان همراه و پشتیبان شما خواهیم بود.

گرد هم آمدن گروهی بزرگ و متخصص و مکمل هم

نیروهای انسانی فعال در تسهیل گستر همگی در زمینۀ کاری خود، جزو برجسته ترین متخصص ها هستند، آماده شدن بستر همکاری با کارکنان الکترونیکی و حضور متخصصین حرفه ای از سرتاسر دنیا در گروه، این نقطه قوت شرکت را دو چندان کرده است. (به عنوان مثال مدیر عامل تسهیل گستر، کارشناس ارشد مهندسی فناوری اطلاعات، گرایش تجارت الکترونیکی، مدرس دانشگاه و ملقب به مرد اول تجارت الکترونیکی ایران بوده و به عنوان چهره ماندگار ایران در سال 91 معرفی شده اند.).

سبد کامل محصولات و خدمات تجارت الکترونیکی

آلوِریار، نرم افزاری که وب سایت شما با استفاده از آن ایجاد می شود، فقط به عنوان یک محصول در اختیار شما قرار نمی گیرد بلکه خدمات ایجاد سایت و خدمات پس از ایجاد سایت نیز ارائه می شود تا به اهداف خود از ورود به تجارت الکترونیکی بیش از پیش نزدیک شوید.

فراتر از وب سایت شما

قرار نیست همه نتایج از وب سایت خود شما به دست آید، ما مدیریت فعالیت های تجارت الکترونیکی شما را به عهده گرفته ایم و در بسیاری از موارد فرصت ها را در جایی غیر از وب سایت شما برایتان پیدا می کنیم.

بهره مندی از توانمندی شرکت های بین المللی

ما چرخ اختراع شده را از اول اختراع نکرده ایم، از آنچه که شرکت های قدرتمند نرم افزاری بین المللی برای کمک به کسب و کارها جهت ورود موفق به تجارت الکترونیکی آماده کرده اند بهره گرفته ایم و بجای دوباره کاری، زمان و انرژی خود را به مواردی متمرکز کرده ایم که تاجر فیزیکی بدون آن عملا نمی توانست حضوری موفق در اینترنت داشته باشد، در واقع شما در واگذاری سمت الکترونیکی تجارت خود به ما، هم از زیر ساخت ها و منابع تسهیل گستر بهره مند می شوید و هم از زیر ساخت ها و منابع سیستم قدرتمند تجارت الکترونیکی بین المللی Magento و توسعه دهندگان افزونه های آن.

کیفیت، وجه تمایز بارز

در آماده سازی هر یک از محصولات و خدمات به کار رفته در وب سایت تجار فیزیکی، زمان بسیار زیادی صرف شده است و کاستی های محصولات از بین رفته یا به پایین ترین حد ممکن رسیده است تا کیفیت محصولات ما مهمترین وجه تمایز ما از سایر شرکت های رقیب باشد.

بهبود مستمر و سریع

تعدد مشتریان تسهیل گستر، تعدد کارکنان متخصص و کارکنان الکترونیکی شرکت، به همراه سرمایه گذاری های زیادی که شرکت در این زمینه کرده است، باعث شده است ضمن داشتن تنوع زیاد محصولات مرتبط، هر یک از نرم افزارها در مدت زمان کوتاهی به نسخه بالاتر ارتقا پیدا کنند.

سرمایه گذاری زیاد و ایجاد زیر ساختهای لازم

تسهیل گستر، الکترونیکی کردن تجارت ها را حرفه، تخصص و مأموریت اصلی خود تعریف کرده و از این رو تلاش کرده برای رشد و موفقیت در حرفه خود سرمایه گذاری لازم را انجام دهد..

داشتن تجربه راه اندازی بالغ بر 1300 وب سایت اینترنتی

تسهیل گستر با داشتن تجربه راه اندازی و پشتیبانی بیش از 1300 وب سایت پویا، تدارکات لازم برای ورود موفق کسب و کارها به تجارت الکترونیکی را از قبل دیده و از همین رو، وب سایت سفارشی و اختصاصی شما در کوتاه ترین زمان و حرفه ای ترین شکل ممکن طراحی و راه اندازی شده و در ادامه پشتیبانی و حمایت می شود.

احداث بزرگترین مرکز تجارت الکترونیکی ایران

احداث مرکز بزرگ تجارت الکترونیکی ایران در فضایی بالغ بر 8000 متر مربع، برای پیشبرد موفق فعالیت های تجارت الکترونیکی کسب و کارها، موفقیت شما در تعامل تجاری با این شرکت را بیش از بیش تضمین خواهد کرد.

کسب رتبه برتر تجارت الکترونیکی ایران طی 10 سال متوالی

کسب رتبه برتر کشوری طی 10 سال متوالی و اخذ 3 لوح تقدیر از وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت، باعث شده است که این شرکت در حد ملی مطرح شده و فرصت های زیادی در حوزه تجارت الکترونیکی بدست آورد و طبیعتاً فروش بیشتر، عامل کاهش قابل توجه هزینه ها و افزایش مداوم کیفیت و خلق زیر ساختی بهتر خواهد بود.

نظرات مشتریان

گروهی که تامین رضایت مندی آنها را، بزرگترین تکلیف خود می دانیم

 

comment

جناب آقای مهندس غضنفری
مدیرعامل محترم تسهیل گستر
با سلام
احتراما از این که طراحی وب سایت گروه کارخانجات صنعتی عقیق سهند به شرکت شما واگذار شد بسیار خرسندیم.
عملکرد درست، گرافیک بسیار زیبای وب سایت، دسترسی سریع و سهولت استفاده از نرم افزارهایی که در اختیار ما قرار داده اید، رفتار شایسته کارکنانتان و از همه مهمتر کاهش حجم کار فیزیکی عهده شرکت گروه کارخانجات صنعتی عقیق سهند و هدایت این فعالیت هابه سمت الکترونیکی، از جمله ویژگی هایی می باشد که شرکت شما را از دیگر همکارانتان در زمینه IT متمایز ساخته است.
امیدوارم همکاری و دوستی دو شرکت روز به روز افزایش یابد.
با تشکر
  • سیاوش رسولی
  • مدیرعامل گروه کارخانجات صنعتی عقیق سهند

comment

جناب آقای مهندس غضنفری
مدیر عامل محترم تسهیل گستر
با سلام
مایه بسی خوشوقتی است که آغاز شانزدهمین سال فعالیت آن شرکت محترم را که سرآمد و از برندهای برتر حوزه فن آوری اطلاعات و سیستم های مدیریتی استان و کشور می باشد، خدمت حضرتعالی، اعضای محترم هیئت مدیره و سهامداران محترم آن شرکت تبریک عرض نماید.
توفیق روزافزون و موفقیت آن شرکت محترم را از خداوند سبحان مسئلت دارد.
  • سیدباقر شریف زاده
  • رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت هواسان
 

برای اینکه مورد انتخاب شما قرار بگیریم، سخت تلاش کرده ایم و ادامه خواهیم بود

از طریق مر اجعه حضوری، تماس تلفنی با شماره ۰۴۱۳۵۲۵۱۴۴۷ و یا تکمیل فر م تماس با ما، با ما در ارتباط باشید

elektronik sigara satış elektronik sigara Leke kremi satın al