همکاری در فروش

به شبکه همکاری کنندگان در فروش ما بپیوندید و از تجارت ما شما هم سود ببرید.

شاید شما هم کسانی را بشناسید که به محصولات و خدمات ما نیاز دارند و استفاده از محصولات و خدمات ما می تواند منافع و ارزش هایی را برای آنها ایجاد کند، یا اینکه به عنوان شغل دوم و یا حتی تنهاترین شغل، می خواهید در بازاریابی و فروش محصولات و خدمات ما با ما همکاری داشته باشید.

 اگر چنین است به شبکه همکاری کنندگان در فروش ما خوش آمدید، ما از تعامل و همکاری با شما استقبال می کنیم و شرایطی را فراهم کرده ایم که تجربه خوشایندی از همکاری با ما داشته و به سود قابل توجه، مداوم و دائما در حال رشد دست پیدا کنند.

چرا همکاری با تسهیل گستر


شرکت تسهیل گستر طی بالغ بر دو دهه فعالیت در حوزه راهکارهای وب و تجارت و کسب و کار الکترونیکی، بیش از 2000 پروژه تحت وب را به انجام رسانده است، ما یک نام تجاری شناخته شده در بازار فناوری اطلاعات و یک شریک قابل اعتماد برای اصناف، کسب و کارهای کوچک و بزرگ هستیم، پیوستن به ما به شما کمک خواهد کرد که از تجربیات ما در حوزه فناوری اطلاعات، از ارزش و جایگاه برند ما و حمایت ها و پشتیبانی های ما بهره بگیرید و درآمدهای خوبی به دست بیاورید.


سطوح همکاری در فروش

 

همکاری کنندگان در فروش در سه گروه عامل فروش، نماینده رسمی و همکار برون سپار طبقه بندی می شوند.
همکار برون سپار

این مناسب ترین برنامه برای کسانی است که برند پایدار و تیم فروش حرفه ای دارند. ما می توانیم به عنوان همکار برون سپار شما باشیم و محصول نهایی را تحویل شما دهیم.

شما خود قیمت اولیه و قیمت نهایی پروژه را تنظیم می کنید و ما به تیم توسعه شما تبدیل می شویم، همه ارتباطات مشتری در مسئولیت شما خواهد بود. ما محصولات و خدماتمان را با اعمال تخفیف های ویژه همکاری به شما ارائه می کنیم و شما هم طبق سیاست های خود با مشتری تان رفتار می کنید.مزیت ها و منافع همکار برون سپار

امکان خرید و دادن سفارش با تعرفه های همکار
امکان حضور فیزیکی یا اینترنتی در نشست ها و وبینارهای آموزشی
دسترسی به پنل همکار برون سپار
دسترسی به منابع دانش
ایجاد جریان درآمدی مداوم و دائما در حال رشد
توانایی گزارش مشکلات و خطاها از طرف مشتری ها
دسترسی به سطوح بالاتر دسترسی ها به منظور بحث و تبادل نظر در مورد استراتژی ها و مشکلات فروش و خدمات
داشتن امکان فروش خدمات اختصاصی همکار برون سپار در کنار محصولات و خدمات قابل ارائه توسط تسهیل گستر
امکان دسترسی مداوم به نسخه های جدید منابع آموزشی
دریافت حمایت و پشتیبانی از تسهیل گستر برای مدیریت پروژه های جذب شدهتعهدات و مسئولیت های همکار برون سپار

نگاه تسهیل گستر به همکار برون سپار نگاه به یک مشتری عمده است. تلاش شرکت بر این است که رضایت مشتری عمده خود را به نحو شایسته تأمین کند، ضمن اینکه همکار برون سپار هم باید مد نظر داشته باشد که تسهیل گستر پاسخگو و پشتیبان او خواهد بود و نه مشتریانش و اگر نیازی در مشتریان مطرح باشد توسط همکار برون سپار به تسهیل گستر ارجاع داده خواهد شد.

 

 چه کسانی می توانند با شرکت تسهیل گستر همکاری داشته باشند؟


استفاده از نام شرکت تسهیل گستر به عنوان عامل فروش یا نماینده رسمی برای اشخاص و شرکت هایی مجاز خواهد بود که بتوانند ضمن موفقیت در مسئولیت محوله، روابط حسنه ای با مشتریان برقرار کرده و خدمات با کیفیتی را به آنها ارائه کنند، اینها بخشی از گروه ها و کسب و کارهایی هستند که پتانسیل همکاری با ما را خواهند داشت:شرکت های طراحی و برنامه نویسی وب
کانون های تبلیغاتی
مشاوران CRM و ERP
مشاوران و مجریان ایزو و استانداردهای مدیریتی

ISP ها یا شرکت های ارائه دهنده سرویس های دسترسی به اینترنت

بازاریاب ها و کارشناسان فروش

استودیوهای طراحی شرکت های بازاریابی و فروش
دفاتر خدمات ارتباطی
شرکت های تبلیغاتی و بازاریابی دیجیتال
فری لنسرها یا آزادکارها
مشاوران فناوری اطلاعات

شرکت های کامپیوتری و نرم افزاری

همکاری در فروش محصولات و خدمات تجار فیزیکی طرف قرارداد طرح بردبرد و فروشندگان بازار اینترنتی تسهیل


همکاری کنندگان در فروشی که مایل به همکاری در بازاریابی و فروش محصولات و خدمات قابل ارائه توسط تجار فیزیکی طرف قرارداد طرح برد برد یا فروشندگان بازار اینترنتی تسهیل هستند، خود دامنه وسیع تری از انواع مختلف کسب و کارها اعم از فروشگاه های فعال در صنایع مختلف، شرکت های پخش، فروشگاه های زنجیره ای و ... را شامل می شوند، در صورت علاقه مندی به همکاری با هر یک از فروشنده ها یا تجار فیزیکی طرف قرارداد با ما در ارتباط باشید، با توجه به شرایط و چارچوب های همکاری بین ما و تجار فیزیکی و فروشندگان تسهیل، می توانیم امکان تعامل و همکاری بین شما و فروشندگان را فراهم کرده و در بسیاری از موارد بستر نرم افزاری این همکاری را از طریق پنل های همکاری در فروش در اختیارتان قرار دهیم.فرم درخواست همکاری