تبلیغات و بازاریابی دیجیتال

سئو در تولید محتوا

پس از طراحی وب سایت استاندارد طبق آخرین استانداردهای گوگل و بهینه شده، تولید محتوای مناسب، تازه و کاربرپسند امری ضروری برای ارتقا رتبه سایت در گوگل است؛ طبق آخرین الگوریتم های گوگل بدون تولید محتوا هرگز نمی توانید در کلمات رقابتی رتبه ی مناسب را کسب کنید.

 

نکته » اگر هنوز وب سایت خود را راه اندازی نکرده اید، پیشنهاد می شود پیش از مطالعه این بخش برای انتخاب دامنه مناسب نکات مهم سئو در انتخاب نام دامنه را مطالعه فرمائید.

 

در این بخش مهم ترین سئو در تولید محتوا که باید در بازاریابی محتوا رعایت شود را برای شما وبمستران عزیز گردآوری نموده ایم. با ما همراه باشید !

 

سئو در تولید محتوا

۱- استفاده از کلمه کلیدی در Title  : 

 

تگ Title در صفحات وب به عنوان یکی از مهمترین عوامل در کسب رتبه در گوگل شناخته شده است.  استفاده از کلمه ی کلیدی هدف در آن ضروری است که تاثیر بسیاری در سئو سایت شما دارد.

 

۲- شروع Titleبا کلمه ی کلیدی :

بر اساس داده ها و آمارهای وب سایت معتبر Moz.com در صورتی که title شما با کلمه ی کلیدی تان آغاز شود. شما امتیاز بیشتری برای کسب رتبه در آن کلمه خواهید داشت.

 

۳- استفاده از کلمه کلیدی در متا دسکریپشن :

 وجود کلمه ی کلیدی در توضیحات متا Meta Description تاثیر زیادی در رتبه ها ندارد ولی می تواند بین شما و رقیبان وجه تمایزی ایجاد کند.

 

۴- وجود کلمه کلیدی در تگ H1 :

تگ H1 به عنوان title دوم صفحات وب سایت شناخته می شود و در کسب رتبه بسیار موثر است.

 

پیشنهاد می شود که کلمه ی کلیدی در ابتدای تگ H1 استفاده شود.

 

۵- تعداد استفاده از کلمه کلیدی در متن :

 استفاده مکرر از کلمه کلیدی هدف در متن یکی از مشخصه های رنکینگ است. که در گذشته هر چه از کلمه کیدی بیشتر استفاده می کردید رتبه بهتری حاصل می شد، اما بعدها با هوشمند شدن موتورهای جستجوگر این قوانین دچار تغییر شده و استفاده مکرر از کلمه کلیدی در حال حاضر تاثیر منفی در سئو سایت شما خواهد گذاشت و باید به صورت طبیعی و عادی به کار برده شود.

 

به طور کلی میتوان گفت که در هیچ یک از موارد سئو به ویژه تعداد استفاده از کلمات کلیدی نباید زیاده روی کرد.

 

۶- طول متن :

محتواهایی با طول متن زیاد از اعتبار و رتبه های بهتری برخوردادر خواهند بود، و پیشنهاد می شود تا حد امکان محتواها رقابتی جامع و کامل نوشته شوند.

 

۷- محتوای کپی Duplicate Content :

اننکته را می توان به عنوان مهمترین نکته سئو در تولید محتوا دانست و موتورهای جستجو گر روی آن بسیار حساس هستند. داشتن محتوای یکسان در یک وب سایت و یا کپی کردن از سایت های دیگر حتی اگر به قدری کمی تفاوت بین آنها ایجاد شده باشد تاثیر منفی بر سئو سایت دارد و ممکن است تاثیرات منفی جبران ناپذیری در رتبه های سایت شما بگذارد .

 

۸- بهینه سازی تصاویر :

استفاده از تصاویر مناسب و مرتبط نقش بسیار مهمی در ارتقای رتبه سایت در گوگل دارد. برای این منظور می بایست از کلمه ی کلیدی مورد نظر در نام تصویر و تگ Alt و Title استفاده نمائید.

 

۹- استفاده از کلمه کلیدی در تگ H2 :

وجود کلمه کلیدی در ساب هدینگ ها مانند H2, H3 نیز می تواند به کسب رتبه وب سایت شما کمک نماید و به عنوان یکی از عناصر تکمیلی پیشنهاد می شود.

پست های مرتبطتبلیغات و بازاریابی دیجیتال

کسب و کار خود را با بازاریابی جاذبه ای درجه بندی کنید

هدف اصلی کسب و کار ها موفقیت های مالی است. و کاملا واضح است که دستیابی به این موفقیت آسان نیست.
با اینکه دستیابی به این هدف دشوار است، اما با استفاده از برخی راهنمایی ها و ترفندها امکان صعود به کوه وجود دارد.

تبلیغات و بازاریابی دیجیتال

سئو چیست؟

اگر شما در فضای اینترنت فعالیت داشته باشید یا به موضوعات مرتبط با آن علاقه مند باشید، همانند این جملات را زیاد شنیده‌اید:
شما باید روی سئوی سایت خود سرمایه گذاری کنید.
شما دیده نمی ‌شوید؛ اگر در صفحه‌ی اول گوگل نباشید اصلاً حضور شما در فضای اینترنت بیهوده است.
اگر سایت رقیب هنگام جستجوی کلمه کلیدی موردنظر در صفحه‌ی اول گوگل می‌آید، به خاطر یک سری تکنیک ها است. اسم این تکنیک ها سئو است.

نظرها