تسهیل گستر

جشن «پرستو» در شرکت تسهیل گستر برگزار شد

پرستو یکی از نمادهای نوروز، نماد عشق، ایثار، فداکاری و البته نماد تسهیل گستر است. در آستانه ی سال نو و با هدف احیای این نماد نوروز، جشنی در دفتر شرکت تسهیل گستر و با مشارکت گروه «کلاس پرنده» برگزار شد.

در ابتدای این جشن باشکوه که با حضور میهمانان و کارکنان تسهیل گستر و در فضایی صمیمی و شاد برگزار شد، مهندس علیرضا غضنفری مدیر عامل شرکت تسهیل گستر ضمن تبریک و شادباش فرا رسیدن سال نو، نوروز را جشن ملی تمام ایرانیان، عامل پایدار هویت ملی، تداوم بخش فرهنگ ایرانیان و پرستو را پیام آور این روز بزرگ دانست.
از آنجا که پرستو علاوه بر نماد نوروز، نماد تسهیل گستر نیز می باشد، برگزاری جشن پرستو در تسهیل گستر به منظور احیای این نماد و اشاعه ی فرهنگ نوروز صورت گرفت.
در این جشن باشکوه برخی از مدعوین با ارائه ی آثار خود در زمینه ی شعر، عکس، فیلم، نقاشی، موسیقی و صنایع دستی و ... با موضوع پرستو به اجرای برنامه پرداختند و در پایان مراسم به آثار برتر، جوایزی از طرف شرکت تسهیل گستر اهدا شد.

 

 
 

 

پست های مرتبطتسهیل گستر

در شرکت تسهیل گستر؛ جشن «پرستو جان» به میزبانی «پرستو» برگزار می شود

نوروز یکی از جاودانه ترین و با شکوه ترین آیین های ملی ایرانیان است که متأسفانه نمادهای آن دیگر برای نسل جوان و نوجوان ایرانی، تازه گی گذشته را نداشته و کم کم جذابیت خود را از دست می دهد.

تسهیل گستر

پرستو سمبل تسهیل گستر شد

سالها بود در این فکر بودیم که حیوان یا شیئی را به عنوان نماد تسهیل گستر انتخاب کنیم، پیشنهادهای بسیار زیادی دریافت شد تا نهایتا قرعه به نام پرستوی زیبای عاشق فهیم افتاد.

نظرها