تسهیل گستر

نسخه اصلی «بازار اینترنتی تسهیل» منتشر شد

به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی (ع) و گرامی داشت روز پدر، نسخه اصلی «بازار اینترنتی تسهیل» پس از انتشار نسخه آزمایشی و طی مراحل مختلف تست، عیب یابی و رفع ایرادهای نرم افزاری، با شعار «آسان بخرید، آسان بفروشید» و با هدف تسهیل و تضمین امنیت و سلامت معاملات اینترنتی، منتشر شد.

در این بازار، فروشندگان قادر خواهند بود با ایجاد کاملا رایگان و فوری فروشگاه، محصولات خود را به صورت عمده و خرده در اختیار بازار هدف قرار دهند و خریداران نیز خریدی امن، آسان و لذت بخش را تجربه خواهند کرد.

سابقه 19 سال فعالیت و کسب 10 رتبه برتر ملی در زمینه تجارت الکترونیکی، و اخذ نماد اعتماد الکترونیکی برای «بازار اینترنتی تسهیل» تضمینی برای امنیت، سلامت و صحت معاملات صورت گرفته خواهد بود.

همچنین برای افزایش اطمینان و رفع دغدغه خریداران در خرید های اینترنتی، تسهیل گستر خود به عنوان رابط تجاری بین فروشندگان و خریداران عمل می کند. بدین صورت که وجه خرید ابتدا به حساب تسهیل گستر (سایت تسهیل) واریز می شود و فروشندگان هنگامی وجه خود را دریافت خواهند کرد که خریدار، دریافت محصول در موعد مقرر و مطابقت آن با توصیف ارائه شده توسط فروشنده را تأیید کند، بدین ترتیب خریدار در یک فضای رقابتی و بدون نیاز به اعتماد به فروشنده ها، خرید امن، ارزان، بی واسطه و بدون مشکلی را تجربه خواهد کرد.

 

 

پست های مرتبطتسهیل گستر

نسخه اندروید اَپ موبایل فروشنده های بازار اینترنتی تسهیل منتشر شد

با تلاش تیم تحقیق و توسعه شرکت تسهیل گستر و در آستانه آغاز سومین سال فعالیت بازار اینترنتی تسهیل، نسخه اندروید اپلیکیشن موبایل ویژه فروشنده های بازار تسهیل منتشر شد و در دسترس آنها قرار گرفت.

تسهیل گستر

اولین رویداد بهار کارآفرینان استارتاپی در تبریز برگزار می شود

اولین رویداد بهار کارآفرینان استارتاپی با حضور مدیران و چهره های موفق تجارت الکترونیکی، ۱۹ اردیبهشت در تبریز برگزار می شود.

رامین اکبری دبیر این رویداد در نشست مطبوعاتی که به همین منظور در دفتر شرکت تسهیل گستر برگزار شد با بیان این خبر گفت: این رویداد مهم با حضور و سخنرانی چهره های موفق استارتاپی مانند سعید محمدی بنیان گذار دیجی کالا، علیرضا غضنفری مدیر عامل شرکت تسهیل گستر، مجید حسینی نژاد بنیان گذار علی بابا، دکتر جهانگیری معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی، و برخی دیگر از مدیران برتر و موفق استارت آپ های ایرانی برگزار می شود.