تسهیل گستر

بازدید جمعی ازدبیران هنرستان های تبریز از تسهیل گستر

جمعی از معلمان هنرستان های آموزش و پرورش تبریز از تسهیل گستر بازدید کردند.

در این بازدید گروهی،معلمان هنرستان های تبریز، از نزدیک در جریان روند کاری بخش های مختلف تسهیل گستر قرار گرفته و با بخش های مختلف شرکت و فعالیت های آن ها آشنا شدند.

در جریان این بازدید، آقای مهندس غضنفری، مدیر عامل شرکت تسهیل گستر ،ضمن تشریح روند اجرای پروژه های طراحی و اجرای وب سایت مشتریان در هر بخش، بر اهمیت نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات در توسعه ی کشور تاکید کرد و گفت : تسهیل گستر یک شرکت دانش بنیان است که از نیرو های انسانی متخصص و توانمندی تشکیل شده که عمده ماموریت آن ایفای نقش اول در رشد و ارتقاء جایگاه تجارت الکترونیکی در کشور می باشد. وی رشد روز افزون تجارت الکترونیکی در کسب وکار های ایرانیان را مورد توجه قرار داد و افزود : در سال های اخیر شاهد رشد خوبی در حوزه ی تجارت الکترونیک در کشور بودیم و این امر نشان دهنده ی درک درست کسب وکار ایرانی از آینده ی تجارت در دنیا است .

مهندس غضنفری در ادامه، به نقش ویژه معلمان و و اساتید حوزه IT در پرورش استعدادهای این حوزه تاکید کردو گفت:رشد سریع فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور مرهون تلاش چشمگیر معلمان و اساتید این حوزه در آموزش و تربیت نیروی کار ماهر و متخصص در کشور است .که باید قدردان این زحمات باشیم . مدیر عامل تسهیل گستر در پایان، ضمن تقدیر و ابراز خوشحالی از حضور دبیران هنرستان های تبریز در تسهیل گستر ابراز امیدواری کرد که با تلاش این قشر زحمت کش ، در آینده شاهد تربیت نیروهای انسانی متخصص پاسخگوی نیاز بازار در حوزه فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیکی باشیم.

پست های مرتبطتسهیل گستر

بازدید دانش آموزان هنرستان پروین اعتصامی تبریز از شرکت تسهیل گستر

به کجا می روم؟ این سوالی است که امروزه دغدغه بسیاری از جوانان و نوجوانان کشور شده است، آنهایی که با امیدها و آرزوهایشان قدم در راه کسب علم و موفقیت نهادند تا فردایی بهتر برای این مرز و بوم رقم بزنند،

نظرها