طراحی و مدیریت وب سایت

10عامل موثربرای ایجاد انگیزه خرید در بازدیدکنندگان سایت و تبدیل آنها به مشتری

1- مردم می خواهند پول بیشتری به دست بیاورند. آنها ممکن است بخواهند کسب و کاری برای خود راه بیاندازند، شغلی با دستمزد بالاتر پیدا کنند و یا در بازار سهام سرمایه گذاری کنند. این باعث ایحاد احساس موفقیت در آنها می شود. تلاش کنید در برنامه های اقتصادی خود جایگاهی هر چند کوچک برای آنها در نظر بگیرید.
2- مردم می خواهند پول خود را پس انداز کنند. آنها ممکن است این کار را برای سرمایه گذاری در آینده و یا خریدی بزرگ انجام دهند.این کار برای آنها احساس امنیت در پی دارد. سعی کنید استراتژی های شما در راستای تخریب حاشیه امنیت مشتری نباشد.
3- مردم می خواهند وقت خود را هدر ندهند. آنها می خواهند کمتر کار کنند و وقت خود را برای لذت بردن از زندگی صرف کنند. این کار با عث آرامش بیشتر آنها خواهد شد.
4- مردم می خواهند بهتر به نظر برسند. انها می خواهندوزن بدنشان را کاهش دهند و یا اندامشان را زیبا کنند و یا صورت شان را زیبا کنند. این کار باعث جذابیت بیشتر آنها خواهد شد.
5- مردم مایل به فراگیری چیزی جدید هستند. ممکن است بخواهند در مورد چگونگی تعویض نوع سوخت خودرو اشان بدانند و یا در مورد خریدهای غذایی خانه. این اطلاعات می تواند آنها را آگاه تر نماید.
6- مردم دوست دارند زمان طولانی تری زندگی کنند. آنها می خواهند خوش اندام باشند، خوب بخورند و انرژی زیادی داشته باشند. این مسئله باعث افزایش احساس سلامتی در آنها می شود.
7- مردم می خواهند که راحت باشند. آنها هرکز به دنبال زندگی سخت و پر زحمت نیستند. و می خواهند به استراحت و آرامش زندگی کنند این کار می تواند به آنها احساس زندگی دوباره ببخشد
8- مردم می خواهند که دوست داشته شوند. انها نمی خواهند تنها زندگی کنند. این باعث می شود آنها احساس کنند کسی آنها را می خواهد.
9- مردم می خواهد محبوب جمع باشند. انها می خواهند در جشن ها و یا در مدرسه محبوب تر جلوه کنند. این باعث می شود آنها خود را مورد ستایش و تحسین قرار دهند.
10- مردم می خواند خوش بگذرانند و از زندگی لذت ببرند. انها می خواهند نیاز های روحی و جسمی خود را ارضاء کنند. این مسئله باعث می شود آنها احساس کنند نهایت بهره را از زندگی می برند.

پست های مرتبططراحی و مدیریت وب سایت

شرکت ها و راهبرد نامگذاری وب سایت ها

بدون شک نام یک وب سایت می تواند نقش مهمی را در جذب مشتریان جدید و حفظ آنان ایفا کند. از این رو انتخاب صحیح یک دامین مرتبط با فعالیت های سازمان می تواند میزان بازدید از آن سایت را به طور چشمگیری افزایش دهد.

طراحی و مدیریت وب سایت

35 اشتباه در وب سایت که باعث نابودی کسب و کار شما خواهد شد

بعد از بازدید هزاران وب سایت درطول این سالها می توانم اذعان کنم که بسیاری از سایت هایی که با هدف کسب و کار راه اندازی شده اند همچون قایق های کوچکی در دریای بزرگ وب گم شده اند.