طراحی و مدیریت وب سایت

وب سایت های Hippomode و ماشین سازی باقری منتشر شدند.

 دو وب سایت دیگر به جمع خانواده بزرگ ما ملحق شدند. با تلاش تیم تولید شرکت تسهیل گستر، وب سایت های Hippomode و ماشین سازی باقری منتشر شده و در دسترس هستند.

 Hippomode یک وب سایت فروشگاهی در زمینه فروش پوشاک مردانه، زنانه، بچه گانه، انواع کیف و کفش و ... است که با طراحی گرافیکی اختصاصی خاص و متفاوت، یک وب سایت کاربر پسند و جذاب است.

ماشین سازی باقری نیز در زمینه تولید و فروش دستگاه های گرانول ساز فعالیت می کند که با گرافیک اختصاصی طراحی شده است. تیم تولید و پشتیبانی تسهیل گستر حرکتی رو به جلو دارد و تلاش می کند وب سایت هایی زیبا، کاربرپسند، و متفاوت در اختیار مشتریان قرار دهد.

پست های مرتبططراحی و مدیریت وب سایت

چرا باید وب سایت داشته باشیم ؟

امروزه کارت ویزیت شما وب سایت تان می باشد . هنگامی که مردم در مورد شرکت شما می شنوند مایلند به صورت آنلاین و در هر زمانی که مایل باشند در مورد شما بیشتر بدانند . آنها می توانند از این طریق برای شما email بزنند و یا در صورت ارائه محصولات ، سفارش دهند . درحقیقت ، با میزان داد و ستدی که روی سایت انجام می شود ، هیچ تعجبی ندارد که چرا بیزینس های کوچک به سمت تجارت اینترنتی خیز برداشته اند

طراحی و مدیریت وب سایت

شهر کوچک، وب سایت بزرگ

این مطالعه وب سایت رسمی بیست شهر را مورد تحلیل قرارمی دهد که نمایش دهنده ی اماکن غیر مجازی آنهاست. این تحلیل در برابر زمینه ی افزایش رقابت بین شهرها که تحت تاثیرجهانی شدن اقتصادی هستند، تنظیم شده است. این مقاله مشخصه های حتمی وب سایت ها را که عبارتنداز:

نظرها