شرکت تسهیل گستر همزمان با سالگرد 24 سالگی خود برگزار می کند
همایش آنلاین کسب و کار الکترونیکی

ما در شرکت تسهیل گستر 24 ساله شدیم، شاید مهمترین سوالی که باید از یک شرکت فعال در حوزه کسب و کارهای الکترونیکی پرسید این است که خروجی این همه سال تلاش و پایداری شما چه بوده و چه ارزشهایی را برای کسب و کارهایی که بازار هدف شما هستند خلق می کنید، در همایش 24 سالگی شرکت تسهیل گستر می خواهیم به همین سوال پاسخ بدهیم و مشخصا اینکه در فاصله یک سالی که از همایش 23 سالگی مان می گذرد چه ارزش های مازاد بر سال های گذشته برای مشتریانمان فراهم کرده ایم.


ما به توانمندی الکترونیکی سازی یکپارچه و تحت وب کسب و کارها در همه ابعاد آن اعم از حسابداری، انبار، تولید، خرید، فروش، CRM، منابع انسانی، وب سایت، بازاریابی دیجیتال، تحارت الکترونیکی، مدیریت پروژه و ... در کیفی ترین شکل ممکن دست یافته ایم و اعتقاد داریم راهکارهای ما می تواند به بخش بزرگی از نیازهای کسب و کارهای فعال در عصر اقتصاد دیجیتال پاسخ دهد و برای حل مشکلات کسب و کارها و کمک به آنها جهت دستیابی به اهداف تجاری شان بسیار موثر خواهد بود.
دعوت می کنیم در این همایش با همراهی همکاران مرتبط حضور داشته باشید.


زمان: سه شنبه 30 شهریور 1400 ساعت 20 الی 22


مکان: آنلاین و از طریق صفحه اصلی وب سایت رسمی شرکت تسهیل گستر به آدرس www.tashilgostar.com 

شرکت تسهیل گستر همزمان با سالگرد 24 سالگی خود برگزار می کند
تسهیل گستر, علیرضا غضنفری 26 شهریور 1400
این پست را به اشتراک بگذار
بایگانی
ورود | ثبت نام افزودن نظر
اسکرام چیست و چگونه کار می کند؟
اسکرام یکی از چارچوب های مدیریت چابک پروژه هاست که به تیم های کوچک دارای ارتباط نزدیک و حمایت کننده از یکدیگر کمک می کند تا محصولات پیچیده ای را به طور فزاینده و تدریجی توسعه دهند.