سازمان یار ( Odoo )

سازمان یار چیست؟

ERP برای برنامه ریزی منابع سازمانی است. و سازمان یار یک سیستم نرم افزاری است که بسیاری از ماژول های مورد نیاز مانند مدیریت فروش٬حسابداری٬مدیریت اطلاعات منابع انسانی٬مدیریت پروژه ها و غیره را با ویژگی های پیش فرض خود فراهم می کند. با این حال، هر کسی می تواند نرم افزار ERP مورد نیاز خود را با توجه به نیازهای شرکت خود سفارش دهد.

 

سازمان یار چیست؟

سازمان یار نسخه بومی سازی شده Odoo ERP می باشد که طی سال ها تلاش توسط تیم تسهیل گستر در پاسخ به نیازهای کسب و کارهای ایرانی بومی سازی شده و پشتیبانی و ارائه خدمات می شود. ماژول های متعدد تولید یا بومی سازی شده از بین هزاران ماژولODOO فارسی توسط شرکت تسهیل گستر توان پاسخگویی به دامنه وسیعی از نیازهای مشتریان را فراهم خواهد کرد و همچنین بهینه سازی منظم، همراهی مشتری در راه اندازی و استقرار، تشکیل تیم تخصصی در موضوع تکنولوژی های مورد استفاده در سیستم، ارائه انواع خدمات و پشتیانی های بعد از ایجاد و تجربه و زیر ساخت به وجود آمده در این شرکت از سال 1376 این اطمینان و امنیت خاطر را به مشتری می دهد که همراهی ایرانی لازم و مناسب برای رسیدن به مقاصد مطلوب را در اختیار خواهد داشت.

 

سازمان یار مجموعه ای بزرگ از برنامه های مربوط به کسب و کار و ماژول هایی مانند مدیریت ارتباط با مشتری (نرم افزار CRM) ، مدیریت فروش، تجارت الکترونیک، مدیریت انبار، مدیریت خرید، حسابداری، مدیریت تولید، مدیریت منابع انسانی و غیره است.

سازمان یار علاوه بر ماژول های پایه خود دارای بیش از 14،000 برنامه های کاربردی موجود در فروشگاه App  خود است. هر یک از آنها به صورت سفارشی برای نیازهای مختلف کاربر ساخته شده است.

 

چرا سازمان یار محبوب است؟

  سازمان یار به دلیل دارا بودن برخی از نکات کلیدی  زیر محبوب است.

- قابل انعطاف:

   با توجه به نیاز کسب و کار مشتری می توان نرم افزار مخصوص آن را تهیه کرد.

- مقیاس پذیر:

    اندازه کسب و کار یا سازمان شما مهم نیست.شما می توانید از این نرم افزار در کسب کار خود استفاده کنید.

 

- پشتیبانی جهانی:

    پشتیبانی پاسخگو از انجمن Odooو لیست های پستی.

 

- محصول اثبات شده

    حدود 3+ میلیون نفر با استفاده از Odooکسب و کار خود را افزایش می دهند. مثلا تویوتا، هیوندای، PCI

 

- کاربر پسند:

متناسب با استاندارد های UIمی باشد.

 

- تا به امروز با تکنولوژی:

به روز رسانی مکرر با توجه به آخرین نیاز های کاربران. (آخرین نسخه های V10و V11هستند.)

 

- افزونه های زیاد:

    شما لازم نیست که کل سازمان یار را در سیستم خود نصب کنید. شما می توانید افزونه های برنامه انتخابی را بر اساس نیازهای تجاری خود نصب کنید. به عنوان مثال: Odoo ERP POS  با حسابداری

 

- به راحتی با سایر خدمات ادغام شود:

سازمان یار را می توان با هر ارائه دهنده خدمات شخص ثالث مانند SMS، رسانه های اجتماعی، سایت های خرید و غیره ادغام کرد

 

- افزونه های صنعتی خاص:

    کارگاه خودرو، سیستم مدیریت اجاره خودرو، مدیریت هتل، درمانگاه، مدیریت زیبایی آبگرم و ماژول مخصوص صنعت خاص در سازمان یار

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

پست های مرتبطسازمان یار ( Odoo )

مدیریت ارتباط با مشتری

از نظر تاریخی، تا قبل از انقلاب صنعتی، تجارت و بازرگانی بیشتر، رابطه محور بوده است. پس از انقلاب صنعتی زمانی که تولید انبوه با روشهای جدید به‌سرعت رشد کرد و مصرف انبوه رخ نمایاند، واسطه‌ها در زنجیره توزیع قدرتمندتر شده، رابطه سنتی بین تولید کنندگان و مشتریان از هم گسسته شد.

سازمان یار ( Odoo )

نرم افزار سیستم اطلاعات منابع انسانی

دریک نگاه کلی به سازمان ، سیستم اطلاعات منابع انسانی یکی از مهمترین زیر سیستم های اطلاعاتی مانند سیستم اطلاعات حسابداری و مالی ، تولید، فروش و… به شمار می آید. چنین سیستم هایی در قلمرو کاری واحد نرم افزار ERP سازمان یار هستند اما در ارتباط با کل سازمان و سایر زیر سیستم های آن یک زیر سیستم قلمداد می شود.

نظرها