سازمان یار ( Odoo )

ویژگی فوق العاده Saas6

سازمان یار یک راه حل عالی برای کمک به شرکت های کوچک و در حال رشد است. اما به طور کامل نیازهای شرکت های چند ملیتی را برآورده می کند. ما یک ویژگی جدید برای کمک به رشد کسب و کار چند شرکت خود داریم.

اگر شما در حال خرید یا فروش محصولات و خدمات بین شاخه های مختلف هستید، ویژگی های جدید ما روند را کاهش می دهد. سازمان یار به شما کمک خواهد کرد که جنبش بین شرکت خود را از مرحله اول به آخر را دستکاری کنید.

1. سفارشات خرید و سفارشات فروش مرتبط خواهد بود. اگر یک شرکت در گروه شما یک خرید یا یک سفارش فروش ایجاد کند، سند مربوطه به طور خودکار برای شرکت شما ایجاد خواهد شد. همه شما باید بررسی کنید که همه چیز درست باشد و فروش را تایید کنید. سازمان یار از تمام روند، از سر نخ تا به صورت حساب و حسابداری مراقبت خواهد کرد.

2. اگر فقط بخواهید صورتحساب / استرداد را مدیریت کنید، ما این امکان را فراهم کرده ایم.برای کمک به شما در فرایند، دو گزینه جدید به شما اجازه می دهد که سهم شرکا و محصولات درون گروه را به اشتراک بگذارید.

نرم افزار erp  سازمان یار به منظور کمک به تمرکز بر مدیریت شرکت شما نوآوری را ادامه می دهد.

دنبال کردن وبلاگ و حساب اینستاگرام ما برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی های آینده و بهبود از طریق آخرین وضعیت سازمان یار به شما این امکان را می دهد تا بتوانید از امانات سازمان یار با خبر شوید.

پست های مرتبطسازمان یار ( Odoo )

سازمان یار چیست؟

ERP برای برنامه ریزی منابع سازمانی است. و سازمان یار یک سیستم نرم افزاری است که بسیاری از ماژول های مورد نیاز مانند مدیریت فروش٬حسابداری٬مدیریت اطلاعات منابع انسانی٬مدیریت پروژه ها و غیره را با ویژگی های پیش فرض خود فراهم می کند. با این حال، هر کسی می تواند نرم افزار ERP مورد نیاز خود را با توجه به نیازهای شرکت خود سفارش دهد.

سازمان یار ( Odoo )

نقش نرم افزار ای آر پی در یک شرکت آی تی

Rijs Solutions یک شرکت کوچک است که در Wapenveld واقع شده است، روستایی در شمال Veluwe، که در حال حاضر بیش از 10 سال است که وجود دارد. این شرکت در زمینه فناوری اطلاعات، انواع محصولات و خدمات را ارائه می دهد، تمرکز اصلی آنها بر فناوری اطلاعات و ارتباطات، طراحی سایت است. تیم اصلی تنها شامل 5 متخصص حرفه ای می باشد، اما آن ها با تعدادی از فارغ التحصیلان به صورت منظم کار می کنند. Rijs Solutions اگرچه یک شرکت کوچک است، اما بسیار پویا، مشتاق و مشارکتی است که در انجام مأموریتی برای کمک به مشتریان خود عمل می کند و در این زمینه جزو بهترین ها است.

نظرها