نسخه اصلی « بازار اینترنتی تسهیل » منتشر شد

به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی (ع) و گرامی داشت روز پدر، نسخه اصلی « بازار اینترنتی تسهیل » پس از انتشار نسخه آزمایشی و طی مراحل مختلف تست، عیب یابی و رفع ایرادهای نرم افزاری، با شعار «آسان بخرید، آسان بفروشید» و با هدف تسهیل و تضمین امنیت و سلامت معاملات اینترنتی، منتشر شد.


در این بازار، فروشندگان قادر خواهند بود با ایجاد کاملا رایگان و فوری فروشگاه، محصولات خود را به صورت عمده و خرده در اختیار بازار هدف قرار دهند و خریداران نیز خریدی امن، آسان و لذت بخش را تجربه خواهند کرد.

سابقه 19 سال فعالیت و کسب 10 رتبه برتر ملی در زمینه تجارت الکترونیکی، و اخذ نماد اعتماد الکترونیکی برای « بازار اینترنتی تسهیل » تضمینی برای امنیت، سلامت و صحت معاملات صورت گرفته خواهد بود.


همچنین برای افزایش اطمینان و رفع دغدغه خریداران در خرید های اینترنتی، تسهیل گستر خود به عنوان رابط تجاری بین فروشندگان و خریداران عمل می کند. بدین صورت که وجه خرید ابتدا به حساب تسهیل گستر (سایت تسهیل) واریز می شود و فروشندگان هنگامی وجه خود را دریافت خواهند کرد که خریدار، دریافت محصول در موعد مقرر و مطابقت آن با توصیف ارائه شده توسط فروشنده را تأیید کند، بدین ترتیب خریدار در یک فضای رقابتی و بدون نیاز به اعتماد به فروشنده ها، خرید امن، ارزان، بی واسطه و بدون مشکلی را تجربه خواهد کرد.


نسخه اصلی « بازار اینترنتی تسهیل » منتشر شد
تسهیل گستر 01 اردیبهشت 1395
این پست را به اشتراک بگذار
بایگانی
ورود | ثبت نام افزودن نظر
تسهیل گستر از طرح جدید تجارت الکترونیکی بردبرد خود رونمایی کرد