اتصال یک ترازو

هنگام استفاده از باکس IoT در اودوو، ممکن است نیاز به استفاده از یک ترازو داشته باشید. انجام این کار بسیار آسان است چراکه در طی چند مرحله قابل انجام می باشد. با اتصال ترازو به پایانه فروش، می‌توانید برای وزن کردن محصولات خود از آن در برنامه پایانه فروش خود استفاده کنید که اگر قیمت‌ محصولات بر اساس آن باشد مفید و کارآمد خواهد بود.

اتصال

برای اتصال ترازو به باکس IoT ، آنها را با یک کابل به هم وصل کنید.

توجه:  در برخی موارد، ممکن است برای آداپتور USB یک سریال نیاز باشد.

اگر ترازوی شما سازگار با باکس IoT اودوو باشد، نیاز به تنظیم چیزی نیست چون به محض اتصال به طور خودکار شناسایی خواهد شد.


ممکن است نیاز باشد باکس را مجدد راه‌اندازی کرده و در برخی موارد درایوهای ترازوی خود را از باکس دانلود کنید. برای انجام این کار، به صفحه اصلی باکس IoT بروید و روی لیست درایورها کلیک کنید. سپس، روی دانلود درایورها کلیک کنید.


استفاده از یک ترازو در پایانه فروش

برای استفاده از ترازو، به برنامه پایانه فروش> پیکربندی>  پایانه فروش رفته و گزینه مورد نظر برای پیکربندی را باز نمایید و سپس روی دکمه ویرایش کلیک کرده و گزینه باکس IoT را فعال نمایید.اکنون، باکس IoT را در منوی کشویی انتخاب و گزینه ترازوی الکترونیکی را تیک بزنید. سپس، گزینه ذخیره را بزنید.


حالا ترازو در همۀ نشست‌های پایانه فروش شما در دسترس است. بنابراین، اگر یک محصول برای هر واحد وزنی یک قیمت دارد، با کلیک روی آن در صفحه PoS، صفحه ترازو باز می‌شود و صندوقدار می‌تواند محصول را وزن کرده و قیمت درست را به سبد خرید اضافه کند.