بازاریابی با ایمیل را آسان انجام دهید

ایمیل ها را با چند درگ و دراپ طراحی کنید

کمپین های عالی و شگفت انگیز ایجاد کنید!

از اول شروع کنید و یا یکی از تم های ما را انتخاب کنید.

کمپین های موفق ایمیل ایجاد کنید که کاملا راحت برای مشتریانی است که بدون دانشIT  هستند.  از طریق نرم افزار آسان و بی واسطه، طرح و محتوای ایمیل های خود را کنترل کنید. 

 

اگر احساس می کنید طرحهای خود را برای خبرنامه  دوست ندارید، کافیست یکی از قالبهای ما را انتخاب کنید، طرح بندی را مجدداً تنظیم نمایید، پیام و تصاویر خود را اضافه کنید و برای ارسال کمپین جدید آماده باشید.

 

اول بلوکها را انتخاب نموده و آنها را به مکان مورد نظر برای نمایش در ایمیل دراپ کنید. محتوای خود را با یک کلیک از طریق عناوین، calls-to-action، دکمه های شبکه های اجتماعی و یا فوتر غنی کنید.

دیتابیس خود را برای بهبود باز کردن و افزایش نرخ کلیک ایمیل، بخش بندی کنید.


با ارسال کمپین های خود به گروه های هدف داخل پایگاه داده، نتایج را بهینه سازی کنید. سرنخ ها، مشتریان و هر گروه دیگر را از لیست تماس های خود بر اساس کشور، تاریخ، وظیفه و غیره انتخاب کنید. با این کار مطمئن می شوید که محتوای شما فقط به افراد مورد نظر برای اشتراک گذاری کمپین، ارسال خواهد شد. 

سازمان یار• متن و تصویر
سازمان یار• تصویر و متن

در هر سیستمی درست نمایش می دهد

 مطمئن شوید که خبرنامه ایمیل های شما در هر صفحه ای به صورت مناسب نمایش داده می شود، از قبیل صفحات تبلت، موبایل، لپ تاپ و یا کامپیوتر دسکتاپ. با تنظیم فاصله و بهینه سازی تصاویر، ارائه خوانایی راحت در هر وسیله ای، محتوای ما به طور خودکار با هر سیستمی سازگار می باشد.

کمپین های خود را بهبود ببخشید

برای ارسال بهتر ایمیل ها به آمار و داده ها اعتماد کنید.

  آمار دقیق و آنی در مورد هر ایمیل ارسالی به دست آورید. نرخ مشاهده، نرخ بازگشت، نرخ کلیک را به راحتی رهگیری کنید و استراتژی کلی بازاریابی را بهبود ببخشید. فرصت های ایجاد شده را دنبال کنید و درآمدهای پیش بینی شده را پیگیری نمایید.  

 ویژگی های پیشرفته

همه ابعاد کمپین های ایمیل های ارسالی خود را کاملاً کنترل کنید.

نرخ بازگشت سرمایه (ROI) را محاسبه کنیدفرصت های خود را از طریق  (ماژول مدیریت ارتباط با مشتری اودوو)  دنبال کنید و نرخ تبدیل، درآمد پیش بینی شده و درآمد ایجاد شده هر یک از کمپین های خود را تحلیل نمایید. از فیلترها برای تحلیل عمیق تر استفاده کنید. 

لینکهای خود را رهگیری کنید کد رهگیری را به لینک های موجود در کمپین های ایمیل خود اضافه کنید و از یک داشبورد اختصاصی با (ماژول رهگیری لینک اودوو) یک نمایش کامل از عملکرد هر کمپین دریافت کنید.

یکپارچگی کامل با نرم افزار های سازمان یار

مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)

فرصت ها و درآمدهای ایجاد شده از کمپین های ایمیل را دنبال کنید.

تنظیم خودکار سرنخ ها

کمپین های پیشرفته بازاریابی را که اطراف مشتریان شما متمرکز هستند، تنظیم کنید.

رویداد ها

برای متعهد کردن مشتریان خود و یا تشویق کردن سرنخ ها برای حضور در رویدادهای تبلیغاتی، کمپین های ایمیل ایجاد کنید.

نظرسنجی

نگرش های عمیق را از طریق نظرسنجی کشف نمایید و به واسطه کمپین های ایمیل، آنها را کامل کنید.