رویدادهایی داخل سایت و آنلاین ایجاد کنید

سازماندهی، انتشار، تبلیغ و فروش

میزبان رویدادهایی باشید که پر از طنین مخاطبان شماست.

ساختار جامع مدیریت رویدادها با قابلیت مدیریت همه نوع رویداد در هر سطح

رویدادهای سازمان یار، همه جنبه های شغل برنامه ریز رویداد از سازماندهی رویداد و فروش بلیت گرفته تا قابلیت مشاهده و تبلیغات را تحت پوشش قرار می دهد. 

 

همایش ها

 

وبینارها

 

فستیوال ها

 

کلاس ها

 

خوشبختی

 

نمایشگاه

تقویم ها را سازماندهی نمایید و سخنرانان را مدیریت کنید

محتوای رویداد را به سهولت هماهنگ کنید

Odoo - نمونه 1 برای سه ستون

فرم پروپوزال ارائه کننده را به صفحه رویداد خود اضافه کنید تا بازدیدکنندگان بتوانند نامزدهای سخنرانی و مذاکرات را تصدیق کنند. فرایند تایید هر رویداد و یا ارائه را سازماندهی نموده و آنها را در صورت جلسات زمان بندی کنید. 

Odoo - نمونه 1 برای سه ستون

دستور جلسه برای رویداد را با طراحی ظریف و تمیز بر روی وب سایت خود به طور خودکار نمایش دهید. به بازدیدکنندگان امکان دهید تا به سهولت جستجو نموده و از طریق زمان بندی رویدادهای منتشر شده، آنها را مشاهده کنند و سریعاً بر اساس تاریخ، مکان، برچسب ها و سخنرانان فیلتر کنند.  

بلیت ها را آنلاین بفروشید

ثبت نام و فرایند پرداخت را به صورت خودکار انجام دهید

ثبت نام در رویداد و فروش آنلاین بلیت ها را مدیریت کنید. شما می توانید انتخاب کنید که آیا می خواهید یک رویداد را رایگان منتشر کنید و یا شرکت کنندگان باید بلیت ها را از طریق صفحه رویداد، خریداری کنند. روش پرداخت را بر اساس پردازشگر آنلاین کارت اعتباری و یا صدور فاکتور به مشتری انتخاب کنید. شرایط ویژه از قبیل قیمت های بلیت پیش از موقع، مزایا و منافع  اعضاء و یا بلیت های چند ردیفی را تعریف کنید. حضور در رویداد را افزایش دهید و لیست مهمانان خود را از یک مکان مدیریت کنید.   

رویدادها در اودوو

 

 


اسپانسر به دست آورید

بسته های حمایت مالی از رویدادها را بفروشید و از طرفهای همکار خود حمایت کنید.

اسپانسرهای جدید و موجود را از طریق رویدادهای سازمان یار به راحتی مدیریت کنید. اسپانسرها را به رویدادهای خود اضافه کنید و آنها را بر اساس سطح حمایت مالی که از پایین صفحات رویداد خریداری کرده اند، منتشر کنید. بسته های حمایت مالی را از طریق تجارت الکترونیکی سازمان یار به صورت آنلاین بفروشید.

سازمان یار• تصویر و متن

ابزار تبلیغاتی

رویدادها را به طور موثر و کارا در همه کانال ها تبلیغات کنید.

مخاطبان خود را تقسیم بندی کنید و برای تبلیغ رویدادها به مخاطبان مورد نظر، از شبکه های اجتماعی و بازاریابی با ایمیل استفاده نمایید. کمپین های خودکار برای همه شرکت کنندگان راه اندازی کنید و محتوا را برای ثبت نام کننده های ویژه، شخصی کنید. گفتگوها را با صفحات فرود موقتی برای کمپین های مختلف بازاریابی بهینه کنید. 

یکپارچگی با Google Analytics

بر تمام مراحل تحلیل رویداد نظارت کنید.

یکپارچگی سازمان یار با Google Analytics برای پیگیری انواع رویداد از طریق سبد خرید آنلاین و پرداخت، call-to-actions  و غیره به طور خودکار پیکربندی شده است. برای ارائه نمای کامل 360 درجه از کسب و کار شما، هر یک از ابزار بازاریابی سازمان یار باGoogle Analytics  مرتبط شده است.  

یکپارچگی با سئو

قابلیت مشاهده را افزایش دهید و شرکت کنندگان بیشتری جذب کنید.

ابزار سئو که آماده استفاده هستند، بدون الزامی بودن هیچ تنظیماتی، مستقیماً در سازمان یار قابل دسترسی می باشند. پیشنهاد کلمه کلیدی که بر اساس واژه های بیشتر جستجو شده است، به شما امکان می دهد تا محتوای خود را ساختاربندی کنید و رویدادهای خود را تبلیغ نمایید.  

یکپارچگی کامل با نرم افزارهای سازمان یار


سایت ساز

یک وب سایت عالی، کاملاً قابل سفارشی سازی و مناسب باSEO  به دست آورید.بلاگ ها

سرنخ های بیشتری را با استراتژی بازاریابی محتوا جذب کنید.مدیریت فروش

سرنخ ها را از طریق صفحات رویداد و کوتاه کردن چرخه فروش به دست آورید.

 


بازاریابی با ایمیل

کمپین های کارآمد ایمیل طراحی کنید. ارسال ایمیل، نرخ تبدیل و نتیجه اقدامات خود را پیگیری کنید.