راهنما

خوش آمدید!

این انجمن برای متخصصان و علاقه مندان به محصولات و خدمات ما است.
بهترین محتوا و ایده های جدید بازاریابی را به اشتراک بگذارید و بحث و گفتگو کنید، پروفایل حرفه ای خود را ایجاد کنید و در کنار هم بازاریاب بهتری شوید.

0

ارسال پیش فاکتور برای مشتریانی که ایمیل ندارند

با سلام. در برخی از موارد مشتری ها ایمیل ندارند که پیش فاکتور از طریق ایمیل برای انها ارسال شود. راه حلی که بتوان پیش فاکتورِ مورد نیاز جهت تایید و امضای مشتری برای آن ارسال شود چیست؟

تصویر پروفایل
انصراف
1 پاسخ
0
بهترین پاسخ

کاربر گرامی
با سلام و وقت بخیر


در خصوص مورد مطرح شده توجه داشته باشید که پایه اودوو بر اساس ایمیل برنامه ریزی شده است. بنابراین در صورتیکه ایمیل فعال نباشد در خیلی موارد قادر به ارسال اسناد نخواهید بود. بنابراین به مشتریان خود توصیه اکید داشته باشید که برای خود ایمیلی ایجاد کرده و در اختیار شما قرار دهند.

در صورتیکه به هیچ عنوان تمایلی به انجام این کار نداشتند، برای آنها "حساب کاربری پورتال با شماره موبایلشان" در نرم افزار ایجاد کنید و نام کاربری و پسورد آن را به مشتری ارسال نمایید تا از طریق حساب کاربری اشان در سایت شما، تائید کنند. (حالت توسعه دهنده را فعال نمایید. تنظیمات/ کاربران و شرکتها/ کاربران/ایجاد). مشتریان خود نیز می توانند از طریق سایت با شماره موبایل ثبت نام نمایند.

با این حال به هنگام ارسال پیش فاکتور، سیستم از شما برای آن مشتری ایمیل درخواست خواهد کرد که یک آدرس تستی می توانید درج نمایید. پس از ارسال پیش فاکتور، مشتری شما قادر به مشاهده آن پیش فاکتور در حساب کاربری خود در سایت شما خواهد بود. در این بخش گزینه "تائید و امضا" یا "امضا و پرداخت" برای مشتری وجود دارد که می تواند از آن طریق نسبت به تائید، اقدام نماید.در صورتیکه مشتری شما به هیچ عنوان با شما همراهی نکرده و با احتمال "از دست دادن مشتری" مواجه شدید، می توانید pdf مربوط به پیش فاکتور را برایشان از هر طریق که خواستند ارسال نمایید مثلا از طریق واتساپ، سپس بعد از تائید آنها، شما خودتان تائیدیه پیش فاکتور را بزنید و تصویر تائیدیه واتساپ را جهت رهگیری در آن پیش فاکتور در سیستم اتچ نمایید. دقت نمایید که این روش توصیه نمی شود مگر در شرایط اورژانسی از دست دادن مشتری.


موفق باشید.

تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما