ماژول بازاریابی ایمیل عبارت از ارسال اطلاعیه ها یا هر نوع پیام تجاری در گردهمایی های اشخاص، مشتری بالقوه یا فعلی از طریق ایمیل است. این یک مسیر باورنکردنی در متقاعد کردن مشتریان جدید در کنار مشتریان فعلی برای به اشتراک گذاشتن یک تبلیغ شخص ثالث یا به طور کلی برای انجام سریع هرگونه خرید است.

ماژول بازاریابی با ایمیل اودوو، کسب و کار شما را بهبود می بخشد و آن را به سطح بالاتری می رساند. این ماژول، به عنوان یک دستگاه قدرتمند برای توسعه کسب و کار با روشی سریع و موثر در بازار شناخته شده است.


برای شروع، ابتدا  ماژول بازاریابی با ایمیل  را از لیست برنامه های اودوو نصب کنید.

به محض ورود به برنامه می توانید رابط کاربری و ایمیل های از قبل ایجاد شده در داشبورد را مشاهده نمایید.


ارسال ایمیل ها

برای ایجاد ارسال ایمیل جدید، به ماژول بازاریابی با ایمیل> ایمیل بروید و بر روی دکمه "ایجاد" کلیک کنید.


در فرم ایجاد:

  • موضوع: نام ایمیل را وارد کنید.

  • گیرندگان: می توانید گیرندگان را از منوی کشویی مانند برنامه رویداد، متقاضی، لیست ایمیل ها و.. انتخاب نمایید.با انتخاب گیرندگان، می توانید رکوردهای مربوطه را انتخاب کنید. اگر این یک پیش فاکتور باشد، می توانید مشتری و غیره را انتخاب کنید، همچنین برای رکوردهای خود فیلتر اضافه کنید.

تب محتوای ایمیل: کاربر می تواند بسته به انتخاب خود، قالب مورد نظر را از منوی سمت راست، دراگ و دراپ کند.

 

 تب  تنظیمات: در اینجا چندین گزینه دیگر مانند نام، مسئول، گیرنده پاسخ، پیوست فایل و موارد دیگر وجود دارد:

 

پس از ذخیره اطلاعات لازم، می توانید ایمیل ها را ارسال کنید یا در صورت تمایل می توانید برای تاریخ بعدی زمانبندی کنید. برای اجرای این عملیات، روی دکمه "زمانبندی" کلیک کنید.

 

با کلیک روی ایمیل ها، می توانید مستقیماً وضعیت آنها را از جمله تعداد ایمیل های ارسال شده، سرنخ ها، پیش فاکتورها، فاکتور شده، تعداد ایمیل های باز شده یا دریافت شده یا پاسخ داده شده و تعداد ایمیل برگشتی را بررسی کنید.

 

  لیست ایمیل ها

ایجاد لیست ایمیل برای ارسال ایمیل گروهی،  برای انجام این کار به ماژول بازاریابی با ایمیل> لیست ایمیل ها  بروید و بر روی دکمه "ایجاد" کلیک کنید.

 

با فعال کردن گزینه "عمومی است"، لیست ایمیل توسط گیرنده در صفحه اشتراک قابل دسترسی است، و به کاربر اجازه می دهد تنظیمات اشتراک خود را به روزرسانی کند.

هنگامی که لیست ایمیل ایجاد می کنیم، می توانیم گیرندگان را به آن لیست ایمیل اضافه کنیم. برای اجرای این عملیات، به ماژول بازاریابی با ایمیل> لیست ایمیل ها> مخاطبان لیست ایمیل ها بروید و بر روی دکمه  "ایجاد" کلیک کنید:

لیست سیاه

برای دسترسی به لیست سیاه مخاطب، به ماژول بازاریابی با ایمیل> پیکربندی> لیست سیاه بروید:

در اینجا می توانید یک آدرس ایمیل در لیست سیاه اضافه کنید. آدرس ایمیل های مخاطبانی که  در لیست سیاه باشد، آن مخاطب دیگر از هیچ لیستی، ایمیل گروهی دریافت نخواهد کرد.


پیکربندی

به ماژول بازاریابی با ایمیل> پیکربندی> تنظیمات بروید:

با فعال کردن این گزینه ها، می توانید کمپین های ارسال ایمیل گروهی، پاپ آپ های وب سایت و بسیاری از موارد دیگر را مدیریت کنید.