طراحی نرم افزار، وب سایت یا اپلیکیشن موبایل سفارشی

آیا راهکارهای از پیش آماده سازی شده، پاسخگوی نیاز شما نیست؟

اگر بسته های طراحی سایت, طراحی سایت حرفه ای و راهکارهای نرم افزاری از پیش آماده سازی شده ما پاسخگوی نیازهای شما نیست یا قصد انجام تغییراتی در آنها دارید، می توانید از خدمات طراحی وب سایت، طراحی اپلیکیشن و یا تولید نرم افزار سفارشی ما استفاده نمایید. برای راه اندازی وب سایت و نرم افزار مطابق نیازهای شما،  لازم است درک درستی از خواسته هایتان داشته باشیم، این کار از طریق خدمات «تجزیه و تحلیل رایگان نیازهای شغلی» انجام می پذیرد.

پس از شناخت نیازهای شما، گزارش نتایج تجزیه و تحلیل ها به همراه نظرات مشاوره ای کارشناسان، به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. این گزارش شامل طرح های پیشنهادی برای تهیه یا تولید نرم افزارهای کاربردی تحت وب و خدمات مورد نیاز، همراه با برآورد هزینه ها می باشد.

لازم به یادآوری است که عملیات تجزیه و تحلیل نیازهای شغلی، رایگان انجام می پذیرد و هیچ گونه اجباری برای فروش از جانب ما نخواهد بود. تجزیه و تحلیل فرایندهای تجاری و محاسبه نیازهای شرکت شما حتی با وجود عدم تمایل برای اجرای طرح، کار جالب و مفیدی برای شما خواهد بود.

طراحی اپلیکیشن موبایل سفارشی

افزایش روزافزون کاربران تبلت و تلفن های هوشمند که امکان دسترسی سریع و آسان به مخاطب را برای کسب و کارها فراهم نموده است، سبب شده است اغلب صاحبان کسب و کارها به سمت سفارش طراحی اپلیکیشن اختصاصی موبایل برای خود متمایل شوند. مزیت ها و قابلیت های اپلیکیشن های موبایل باعث شکل گیری کسب و کارهایی شده است که تماما بر پایه یک اَپ موبایل است و تمام خدمات از طریق آن ارائه می شود، تاکسی های آنلاین نمونه هایی موفق از این کسب و کارها هستند .

شرکت تسهیل گستر نیز در راستای تکمیل زنجیره عرضه محصولات و خدمات خود، و در پاسخ به نیاز این بخش از مشتریان، سفارش طراحی اپلیکیشن را نیز می پذیرد .

مراحل طراحی اولیه اپلیکیشن موبایل

 

بررسی و تحلیل ایده اولیه
ایجاد طرح اولیه نرم افزار و بررسی آن از نظر تجربه کاربری
طراحی و پیاده سازی طرح گرافیکی اپلیکیشن
برنامه نویسی نرم افزار
آزمایش اولیه نرم افزار 
رفع اشکالات احتمالی
انتشار و تحلیل اپلیکیشن
پشتیبانی و ارائه خدمات

نرم افزار و وب سایت سفارشی

در صورتی که به دنبال تولید نرم افزار یا وب سایت اختصاصی برای خود هستید می توانید انجام این کار را نیز بر عهده ما بگذارید. ما با در اختیار داشتن تیمی متخصص از برنامه نویسان، نیاز شما را بررسی و تحلیل می کنیم و پس از شناخت آن، متناسب با نیازتان، نرم افزار سفارشی مد نظر شما را برنامه نویسی و اجرا می کنیم.

 

 جهت اعلام نیاز

فرم زیر را تکمیل کنید و یا با شماره های 35251447-041 | 47626486-021 تماس بگیرید