سایت ساز

شما خود یک طراح وب هستید

دیگر نیازی به کدنویسی نیست

فقط کافیست با درگ و دراپ وب سایت خود را بسازید و سپس شروع به افزودن امکانات تکمیلی کنید.


استخدام، فروشگاه اینترنتی، پورتال مشتری، رویدادها، وبلاگ، خبرنامه، دایرکتوری اسلاید و ویدئو، تالار گفتگو و گالری تصاویر تنها بخش کوچکی از امکانات نرم افزار در بخش وب سایت است.

بدون حضور در کلاس های طراحی وب، طراح وب سایت خود باشید.

بلوک تصویری و متن Odoo
بلوک متنی و تصویر Odoo

برند شما

وب سایت شما

به وب سایتی دست یابید که به طور خودکار متناسب با نیازها و هویت بصری برند شماست.

برندسازی برای موفقیت در کسب و کار، امری مهم تلقی می شود. سازمان یار  ابزارهایی را در اختیار شما می گذارد تا به آسانی به نیازهای خود در برندسازی دست یابید.

با ارتباطات یکپارچه بازاریابی، بازدیدکنندگان را به مشتری وفادار تبدیل کنید.

بلوک متنی و تصویر Odoo

ابزار SEO

ابزار بهینه سازی موتورهای جستجوگر با گوگل یکپارچه شده تا ارتباط محتوای خود را آنی تحلیل کنید، تنها با یک کلیک، کلمات کلیدی پرجستجوی مرتبط به محتوای هر صفحه را شناسایی کنید و صفحه را مطلوب موتورهای جستجوگر کنید و با محتوای بهتر، بازدیدکنندگان بیشتر و بهتری بدست آورید، کاربران موتورهای جستجوگر، درست در لحظه نیاز به محصولات و خدمات شما، به وب سایت شما می آیند و این نرخ تبدیل بازدید کننده ها به خریدار را در حد قابل توجهی افزایش خواهد داد و شما فروش بیشتری خواهید داشت.

وب سایت شما به صورت پیش فرض بهینه می شود، در نتیجه دیگر نیازی نیست نگران انتقال به آدرس دیگر (301)، سرعت صفحه، الگوریتم های گوگل، نقشه سایت و غیره باشید. 

دعوت به اقدام (CALL TO ACTION)

برای افزایش نرخ تبدیل در هر صفحه، "دعوت به اقدام " را درگ و دراپ کنید، فرم ها را سفارشی کنید، اشتراک در خبرنامه ها را تنظیم نمایید و غیره. 

سرنخ های کافی از طریق اتوماسیون بازاریابی به دست آورید و همه چیز را با مدیریت فروش یکپارچه کنید.

بلوک تصویری و متن Odoo
بلوک متنی و تصویر Odoo

مولتی وب سایت

تنها با نصب یک نسخه از نرم افزار، در عرض چند دقیقه چندین وب سایت ایجاد کنید. هر وب سایت می تواند به طور کاملا مستقل از موضوع، نام تجاری، نام دامنه، هیدر و فوتر، صفحات، زبان، محصولات، پستهای بلاگ، تالار گفتگو، اسلایدها، رویدادها، کانالهای گفتگوی آنلاین و غیره باشد، شما می توانید هولدینگی باشید که چندین شرکت با موضوعات و در مکان های مختلف دارد و تنها از یک پنل بر همه کسب و کارهای زیر مجموعه خود احاطه دارد.

رهگیری بازدیدکنندگان

بازدیدکنندگان را در داخل و خارج وب سایت خود رهگیری کنید. عملکرد کمپین بازاریابی را از طریق ایمیل، وب سایت های خارجی و یا شبکه های اجتماعی سنجش کنید.

صفحات را با یک کلیک رهگیری کنید و زمانی که سرنخ های شما، از صفحات کلیدی بازدید می کنند، به طور خودکار از مدیریت فروش آگاه شوید. برای ارتباط با سرنخ ها در هنگام بازدید از وب سایت تان، گفتگوی آنلاین راه اندازی کنید.  

بلوک تصویری و متن Odoo
بلوک متنی و تصویر Odoo

بازاریابی با ایمیل

از گرفتن ایمیل تا ارسال ایمیل گروهی، همه چیز را یکپارچه و ادغام شده در اختیار داشته باشید. آمار ایمیل ها را، از کلیک گرفته تا درآمد، با یکپارچگی کامل بین فروش و حسابداری به دست آورید. 

دیگر نیازی نیست از سایر نرم افزارها استفاده کنید یا لیست طرف های تماس را ایمپورت یا اکسپورت کنید یا ردیاب های بین ایمیل ها، وب سایت، سفارش ها و غیره را پیکربندی کنید. همه چیز آماده استفاده است. 

وب سایت خود را از طریق صدها نرم افزار توسعه دهید

فروش آنلاین

 • تجارت الکترونیکی

 • بلیت های رویداد

بسته کامل بازاریابی

 • به دست آوردن سرنخ

 • رهگیری سرنخ

 • گفتگوی آنلاین

 • ایمیل گروهی


مدیریت محتوا

 • بلاگ ها

 • اسلایدها و ویدئوها  

 • تالار گفتگو و پرسش و پاسخ

یکپارچه با دیگر نیازمندی های کسب و کار

 • استخدام

 • سامانه پشتیبانی

برای کسب اطلاعات بیشتر راهنمای وب سایت را مطالعه کنید.