ویژگی هشدارها به شما امکان می دهد هشدار یا مسدود کردن پیام های سفارشات خرید را براساس فروشنده یا محصول ایجاد کنید. به عنوان مثال، اگر اغلب با یک فروشنده مشکلی دارید، ممکن است بخواهید هنگام خرید از آن فروشنده هشدار دهید و هنگام تحویل محصول، یک پیام هشدار یا مسدود کننده سفارش خرید به او ارسال شود.

پیکربندی

برای فعالسازی این ویژگی، به ماژول خرید> پیکربندی> تنظیمات> تب سفارش ها بروید و گزینه "هشدارها" را فعال کنید.افزودن هشدار برای فروشنده

هنگامی که این ویژگی را فعال می کنید، فیلد جدیدی با عنوان "هشدار در مورد سفارش خرید" در تب یادداشت های شخصی فرم فروشنده ظاهر خواهد شد.

ماژول خرید> سفارش ها> فروشندگان> تب یادداشت های شخصی


 
می توانید از منوی کشویی هشدار،  هشدار ساده یا یک پیام مسدود کننده انتخاب کنید:

 


اکنون اگر بخواهید سفارش فروشی از فروشنده دارای هشدار، ایجاد یا تایید کنید، یک هشدار مانند تصویر زیر دریافت خواهید کرد، می توانید با کلیک بر روی دکمه "تایید" آن را نادیده بگیرید:


افزودن هشدار برای محصول

هنگامی که ویژگی هشدارها را فعال می کنید، یک فیلد جدید با عنوان "هشدار هنگام خرید این محصول" در تب خرید محصول ظاهر خواهد شد.

ماژول خرید> محصولات> محصولات> تب خریدمی توانید از منوی کشویی هشدار،  هشدار ساده  یا یک پیام مسدود کننده  انتخاب کنید:


اکنون اگر بخواهید سفارش فروشی از محصول دارای هشدار، ایجاد یا تایید کنید، یک هشدار مانند تصویر زیر دریافت خواهید کرد، می توانید با کلیک بر روی دکمه  "تایید" آن را نادیده بگیرید.