تبلیغات و بازاریابی دیجیتال

تبلیغات و بازاریابی از طریق موتورهای جستجوگر تسهیل‌گستر با کارشناسان محتوا و مشاوران حرفه‌ای بازار یابی خود در انتخاب و تدوین محتوای مناسب و بهره‌گیری از این روش در کنار شما خواهد بود و تیم سئو کار ما، با تحت کنترل داشتن و اصلاح و بهینه کردن سیستم‌تان نسبت به موتورهای جستجوگر، جایگاه شما را در صفحه اول گوگل  تضمین می‌کند. برای شروع با ما در ارتباط باشید.

 تبلیغات و بازاریابی از طریق موتورهای جستجوگر

  • سئو یا بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجوگر

امروزه افراد با در دست داشتن گوشی‌های هوشمند خود قبل از هر اقدامی نسبت به خرید و یا هر اقدام دیگری در ابتدا سعی می‌کنند از طریق موتورهای جستجوگر پیرامون مبحث و نیاز خود، اطلاعات لازم را دریافت کنند. بنابراین SEM یا همان search engine marketing یکی از بهترین روش‌های بازار یابی در دنیای دیجیتال امروز محسوب می‌شود. در واقع شما در لحظه و مکان مناسب در دسترس مخاطب مناسب خود خواهید بود و علاوه بر این اگر سیستم شما نسبت به کلمات کلیدی بازار هدفتان بهینه باشد، چندین قدم جلوتر از رقیبانتان نیز هستید. بنابراین انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای کسب‌وکار شما هم امری جدی و مهم است چرا که می‌خواهیم سایر فعالیت‌های خود را بر محور این کلمات شکل دهیم تا سایت را برای این کلمات بهینه کنیم.

 تبلیغات و بازایابی ایمیلی

  • ارسال ایمیل گروهی

در اطراف خود چند نفر را بدون داشتن یک آدرس ایمیل می‌شناسید؟ بله دقیقا!! با اینکه امروزه اهمیت ایمیل را بسیاری افراد نادیده می‌گیرند اما استفاده گسترده از جوامع مجازی و اینترنت، بسیاری افراد را مجبور به استفاده از ایمیل کرده است. پس به عنوان یک بیزینس من حرفه‌ای، مهم است که برخی ابزارهای نامرئی مانند ایمیل مارکتینگ را دست کم نگیرید. این روش بازاریابی علاوه بر مقرون‌به‌صرفه بودن، به کسب‌وکار شما شخصیت می‌دهد و باعث تقویت و قدرت برند شما، در طی زمان خواهد شد. برای راه‌اندازی کمپین‌های ایمیل موفق و برنامه‌ریزی شده، با کارشناسان شرکت تسهیل‌گستر در ارتباط باشید. 

  • پنل ارسال ایمیل گروهی

ارسال منظم و مستمر ایمیل، البته نه دفعات زیاد که اسپم تشخیص داده شوید، برای برندسازی و ارتباط مثبت با مشتری، توصیه می‌شود. بنابراین علاوه بر طراحی و پیاده‌سازی کمپین‌های مختلف ارسال ایمیل از پنل ارسال ایمیل گروهی توسط شرکت تسهیل‌گستر، می توانید پنل ارسال ایمیل اختصاصی سازمان خودتان را داشته باشید، که نسبت به بسته انتخابی تان که هر بسته محدودیت تعداد مخاطبانتان را مشخص می‌کند، بی‌شمار ایمیل به این تعداد مشخص ایمیل موجود در پنل‌تان ارسال کنید. این ایمیل‌ها را می توانید بسته به ارتباط سازمانتان با مخاطبین مربوطه مانند مشتریان، پتانسیل‌ها، همکاران، بازاریابان و... ، دسته‌بندی کنید و کمپین‌های مختلف و اطلاع‌رسانی‌های لازم را با سیستم طراحی ایمیل، به آسانی خودتان طراحی و آماده کنید و سیستم را تنظیم کنید تا سر تاریخ و ساعت مشخصی به مخاطبین مشخص شده ارسال کند. برای راه‌اندازی این پنل در سازمان‌تان با ما در ارتباط باشید.

 تبلیغات و بازاریابی بنری و کلیکی

  • تبلیغ در اپلیکیشن‌های موبایل بازار هدف

با افزایش روز افزون و گسترده استفاده از موبایل در جهان امروز، اهمیت اپلیکیشن‌ها و کاربران موبایل، بر هیچ کسب‌وکار هوشمندی، پوشیده نیست. اگر می‌خواهید کمپین‌های تبلیغاتی طراحی و پباده‌سازی کنید، در استراتژی‌های خود نباید موبایل را نادیده بگیرید.  البته فراموش نکنید که لازمه و پیش‌درآمد این نوع بازاریابی‌ها، در قدم اول این است که سایت شما ریسپانسیو یا بهینه برای نسخه موبایل باشد. اگر سیستم شما از شرکت تسهیل‌گستر است این مورد ذاتا حل شده است. چون تمامی سیستم‌های ما برای انواع مختلف دوایس‌ها بهینه شده است.  

اپلیکیشن های موبایل بسیار بسیار در کمپین‌های بازاریابی موبایلی می‌توانند موثر باشند و دست شما را در انجام اقدامات زیادی باز می‌گذارند. اقداماتی که می‌تواند کاملاً شخصی‌سازی شده و متناسب با هر کاربر با پیامی تبلیغاتی منحصربه‌فرد انجام شود. این اپلیکیشن می‌تواند یا متعلق به کسب‌وکار ما باشد و یا اینکه از دیگر اپلیکیشن‌ها استفاده شود.
برای طراحی و اجرای آخرین متدهای بازاریابی، با شرکت تسهیل‌گستر در ارتباط باشید.

  • راهکار تبلیغات و بازاریابی کلیکی

یک اصل روانشناسی می‌گوید وقتی یک کاربر ۵ تا ۱۰ بار برند شما رو ببیند، با دریافت یک پیشنهاد جذاب از طرف شما،  تبدیل  به مشتری‌تان خواهد شد. 

از هر صاحب کسب‌وکاری بپرسید که چه چیزی می‌خواهد احتمالا می شنوید “مشتری بیشتر”. کسب‌وکارها برای رشد و گسترش خود نمی‌توانند فقط روی مشتری های حال حاضرشان حساب کنند و به‌طور مداوم نیاز به سرنخ‌ها یا Leadهایی دارند که بتوانند آنها را به مشتری ثابتشان تبدیل کنند. یک تصور اشتباه این است که تبلیغات کلیکی فقط به درد سایت‌های e-commerce یا فروشگاه‌های اینترنتی می‌خورد؛ اما اینطور نیست. تبلیغات کلیکی یک کانال ارتباطی مفید برای تمام شرکت‌ها و وب‌سایت‌هایی است که به ایجاد سرنخ آنلاین نیاز دارند. قطعا یکی از روش‌های  اصلی معرفی و پروموت یک کمپین، تبلیغات‌بنری و کلیکی سایت‌ها می‌باشد و رعایت اصول محتوا، ظاهر، ترکیب‌بندی و….. تنها موارد ابتدایی از راه‌اندازی یک کمپین تبلیغات‌بنری هستند و یک مشاور بازاریابی اینترنتی خبره می‌بایست بر این موارد شناخت و  تسلط  لازم را داشته باشد. تبلیغات کلیکی به تبلیغاتی گفته می‌شود که از تبلیغ دهنده به‌ازای هر کلیک بر روی تبلیغات آن، هزینه دریافت می‌گردد. این نوع تبلیغات مقرون‌به‌صرفه، هدفمند، سریع و قابل اندازه‌گیری است و از جمله روش‌های تبلیغاتی محبوب به شمار می‌رود.

شرکت تسهیل‌گستر با داشتن تیم بازاریابی و طراحی حرفه‌ای، برای شما کمپین‌های تبلیغاتی زود بازده و اثرگذاری به اقتضای موضوع کسب‌وکارتان طراحی خواهد کرد تا بتوانید از اینترنت که سرزمین فرصت‌هاست به نحو شایسته بهره‌برداری کنید.

ارتباط با ما +
چت آنلاین
تماس با ما
دفتر تبریز: 041-51288000
دفتر تهران: 021-91012569
درخواست مشاوره و یا دمو