راهنمای هویت بصری آنلاین تسهیل‌گستر

این وب‌سایت راهنمایی معرفی و نحوه‌ی استفاده از داشته‌های برند برای متولیان برند است.

معرفی هویت برند

تگ‌لاین

شما به کرات عبارت برد، برد رو شنیدین win, win. ولی واقعیت این هست که یک مفهوم فراتر از win, win هم وجود داره که به win plus, win plus معروفه.
در برد، برد ما تفکر برابری طلب رو تعقیب می‌کنیم.
ما به مفهومی فراتر از win, win رسیده‌ایم؛ win plus, win plus؛ اینکه ما به عینه لمس کرده‌ایم که ما زمانی برنده‌ایم که زینفع‌های ما برنده باشد.
ما عبارت برد من در برد تو را به عنوان تگ‌لاین سازمانی انتخاب کردیم که به همه هم تیمی‌هایمان یادآور بشویم که تنها چیزی که باید تمرکز کنیم، برد کسانی هست که به شبکه ارتباطی ما وصل می‌شوند و می‌دانیم که این تمرکز روی برد شما قرار دادن، برد ما را هم شکل خواهد داد. خود را فراموش کردن و به برد طرف مقابل تمرکز کردن خط فکری ماست و این تفکر را با شما پیش خواهیم گرفت و انتظار داریم که شما هم در تعامل با ما همین تفکر را پی بگیرید.

چشم انداز

خلق بزرگ‌ترین، سودمند‌ترین، محبوب‌ترین، سرشناس‌ترین و حرفه‌ای‌ترین شرکت ارائه‌دهنده محصولات و خدمات کسب و کار الکترونیکی مشتری محور منطبق بر آخرین استانداردهای جهانی در ایران

ماموریت

شعار سازمانی ما بیانگر فلسفه وجودی ماست. «کسب و کار شما را درست الکترونیکی می‌کنیم» ما هستیم تا شما این اطمینان خاطر را داشته باشید که طی سال‌ها تلاش تخصصی در کارخانه‌ای به‌نام تسهیل‌گستر، همه تدارکات لازم دیده شده و در حال بهبود مستمر است تا کسب و کار شما را به عنوان ماده اولیه دریافت کند و درست الکترونیکی شدن آن را به عنوان محصول نهایی تحویل دهد. ما خود را متعهد می‌دانیم به عنوان دفتر کار الکترونیکی کسب و کارهای مشتریانمان، کیفی‌ترین محصولات و خدمات را در مسیر بهره‌مندی آن‌ها از دنیای فناوری اطلاعات در اختیارشان قرار دهیم.

ارزش‌های ما

فراتر از برد برد

انتخاب عبارت «برد من در برد تو» به عنوان تگ‌لاین تسهیل‌گستر بیانگر خط فکری ماست، ما فراتر از تفکر برابری طلبی، برای برد همه‌ی ذینفعان داخلی و خارجی بی‌وقفه تلاش می‌کنیم و برد خودمان را به عنوان محصول این تفکرِ تمرکز بر خلق ارزش حداکثری جست‌و‌جو می‌کنیم.

نظام جامع کیفیت

با نگاه جامع به نظام کیفیت، همواره در تلاش برای بهبود کیفیت محصولات و خدمات و کاهش هزینه تمام شده آن هستیم.

استانداردسازی

مدیریت علمی را بر مدیریت غیر علمی ترجیح می‌دهیم و همواره در تلاش برای استاندارد‌سازی و عملیاتی کردن علوم و تکنولوژی‌های روز دنیا در کسب و کار خود و مشتریانمان هستیم.

اخلاق تجاری

باورد داریم می‌توان شرور نبود و پول در آورد و اعتقاد داریم برای انسان‌های بزرگ قانون حکم می‌کند و برای انسان‌های بزرگ‌تر اخلاق، با این باور فکری، اخلاق را در بسیاری از تصمیم‌گیری‌هایمان سرلوحه قرار داده‌ایم و تلاش کرده‌ایم به یک شریک تجاری و همراه قابل اعتماد، عالم و پایدار برای همه ذینفعهایمان تبدیل شویم

ساده، سریع و کاربر‌پسند

با درک اهمیت مطالبات مشتری و با الهام از معنای نام " تسهیل‌گستر " بی‌وقفه در تلاش هستیم محصولاتی ساده، سریع و کاربر‌پسند از ما دریافت کنید و شما را با پیچیدگی‌های دنیای دیجیتال درگیر نکنیم.

ارتباط با ما +
چت آنلاین
تماس با ما
دفتر تبریز: 041-51288000
دفتر تهران: 021-91012569
درخواست مشاوره و یا دمو