تهیه و تولید محتوا

با خدمات تولید محتوای تسهیل گستر، محتوای سطح بالا و تخصصی تولید کنید که ترافیک جستجوی ارگانیک بیشتری را تبدیل و جذب وب سایت کند.لازم به ذکر است که هر محتوایی نمی تواند برای شما مفید باشد بلکه محتوا می بایست منحصر به فرد باشد و منجر به اعتمادسازی برند شما شود.


تهیه محتوای تصویری

 • تصویر سازی
 • طراحی و اجرای اینفوگرافی

تهیه محتوای متنی و ترجمه

 • تحلیل و تعیین ساختار سایت (ساختار منو)
 • ترجمه

تهیه محتوای ویدیوئی

 • تولید انیمیشن معرفی محصول
 • تولید فیلم آموزشی 

 تهیه محتوای تصویری

 • تصویر سازی
شما فرصت بسیار محدودی برای جذب و حفظ کاربر در اختیار دارید، اگر سایت شما را حرفه ای و خروجی تلاش های متخصصین برجسته ارزیابی نکنند، اعتماد خود را از دست داده و ترکتان می کنند و شما فرصت انتقال ارزشهایی که برای مخاطبتان می توانستید خلق کنید را از دست داده اید.

در نظر داشته باشید که در بخش محتوا، تصاویر حتی بیشتر از محتوای متنی بر سئو و اعتبار وب سایتتتان تاثیر گذار است. انتخاب تصویر مناسب و استفاده از رنگ ها و آرایش به جا با در نظر گرفتن بعد روانشناسی و حرفه ای کار، می تواند به آسانی نظر کاربران را مبنی بر ادامه استفاده از سایت شما یا خروج از آن، تغییر دهد. 
تیم طراحی و گرافیک تسهیل گستر متشکل از تحصیل کرده های رشته گرافیک، برای تصویر سازی های حرفه ای و داشتن  ظاهری قدرتمند و موثر، و نمودی حرفه ای برای سازمانتان، شما را تنها  نمی گذارد، با ما در ارتباط باشید.
 • طراحی و اجرای اینفوگرافی

در عصر حاضر از جمله مهمترین و با اهمیت ترین اقدامات بازاریابی سازمان و کسب و کارها، تولید محتواست. درواقع، جامعه هدف تا زمانی که اطلاعات کافی را نداشته باشد، به مشتری تبدیل نخواهد شد. به همین خاطر تمامی برندهای آگاه، برای بقا و پیشرفت خود، از این امر غافل نشده و بیشتر انرژی بازاریابی و فروش سازمان را روی این بخش متمرکز کرده اند. با این حال وجود تنوع در کار، یکی از الزامات موفقیت محسوب می شود. برای مثال شما نمی توانید صرفا با تکیه بر مقالات و یا تولید ویدئو و یا فایل های صوتی، به کار خود ادامه دهید. به همین خاطر شما باید همواره به دنبال تکمیل و ایجاد تنوع در کار خود باشید. در این رابطه یکی از بخش هایی که همواره با بازخوردهای خوبی همراه است، اینفوگرافی ها هستند. در واقع می توان گفت اینفوگرافی ها از محبوب ترین مطالب در جوامع مجازی به شمار می روند. در یک تعریف ساده اینفوگرافی را می توان به عنوان انتقال اطلاعات به همراه تصاویر مرتبط دانست که جذابیت به مراتب بالاتری را برای مخاطب به همراه دارد، با این حال هنوز هم بسیاری از برندها در این زمینه فعالیت جدی ای را انجام نمی دهند. 

تیم طراحی و گرافیست های تسهیل گستر، شما را در خلق انواع اینفوگرافی های مختص سازمان، محصولات و خدماتتان یاری می کند. پس چرا معطل هستید، همین الان با مشاورین ما در ارتباط باشید و تصویری حرفه از خود در اینترنت و جوامع مجازی ارائه کنید.

 تهیه محتوای متنی و ترجمه

 • تحلیل و تعیین ساختار سایت (ساختار منو)

علاوه بر گرافیک و محتوای سایت، مبحث مهمی که بر کاربر پسندی سایت تاثیر می گذارد و به کاربر امکان می دهد به سهولت به اطلاعات مورد نظر خود دسترسی پیدا کند، ساختار سایت و ترتیب و منوهای آن است. منو ها و ساختار باید به گونه ای باشد که کاربر در سایت دچار سردرگمی نشود و به آسانی و سریع آنچه می خواهد را پیدا کند. علاوه بر این سیستم باید به گونه ای هوشمندانه طراحی شود که بتواند آنقدر برای کاربر جذاب باشد که کاربر را با سایت پیوند دهد و وی مدت بیشتری از سایت استفاده کند. چرا که از فاکتورهای مهم سئو، رفتار کاربر در سایت است. منوها اولین لینک های مورد توجه در طراحی وب سایت توسط طراح می باشد و تصمیم در مورد اینکه چه مقدار از صفحات موجود در طراحی وب سایت خود را در منو جایدهی نمایید از تصمیمات مهم طراح سایت است. منوی صفحه به دلیل در دسترس بودن از دیگر صفحات سایت بسیار حائز اهمیت می باشد.

تیم تسهیل گستر پس از شناخت از موضوع فعالیت و نوع کاربران کسب و کار شما، ساختار و منویی مناسب با نیاز شما طراحی می کند.

 • ترجمه

ترجمه در اودوو، در واقع شکلی از محتوای متنی است که باید به بهترین کیفیت و محتوا نوشته شود، پس یک مترجم خوب باید علاوه بر تسلط بر متن و لغات تخصصی مربوط، قدرت نوشتاری و نویسندگی قوی هم داشته باشد تا بتواند محتوای مطلب را به بهترین شکل به مخاطب منتقل کند. پیدا کردن مترجمی که در یک رشته‌ی خاص هم تخصص داشته باشد مشکل است. ما با سنجش‌های مختلف، بهترین مترجمین و ویراستارانِ متخصص را گردهم آورده‌ایم تا مشتریانمان از بابت ترجمه خیالشان راحت باشد.

هماهنگی ترجمه متون از فارسی به انگلیسی و زبانهای مختلف و برعکس، در برخی موارد برای مشتری زمان گیر خواهد بود. به منظور سهولت هر چه بیشتر تهیه محتوا و درگیری کمتر مشتری با مسایل حاشیه ای تهیه وب سایت، ترجمه متون خود را به تیم کارشناسان حرفه ای تسهیل گستر بسپارید.

 تهیه محتوای ویدیوئی

 • تولید انیمیشن معرفی محصول

برای آنکه بتوانید در بازاریابی مدرن و برندینگ خود موفق باشید باید بتوانید بر احساسات افراد اعم از پنج حس بینایی، شنوایی و... تاثیر بگذارید.

جینگل (آرم صوتی) در لغت به معنای زنگوله است، در اصطلاح یکی از قالب های موسیقی کوتاه رادیوئی در سطح جهانی و به تازگی ایران می باشد که در رادیوهای جهان بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع حس شنوایی مخاطبین را هدف می گیرد.

 1. جینگل ها درآغاز، میانه یا پایان هربخش از یک برنامه پخش می شود تا به تشخیص و باز شناسی آن برنامه از سوی مخاطبان کمک کند.
 2. جینگل یا برند آوار یا آوا برند یکی از المان های وابسته به هویت برند می باشند.
 3. اجازه دهید تیم حرفه ای تسهیل گستر، صدای کسب و کار شما را در بین رقیبان و مخاطبانتان طنین انداز کند.
 • تولید فیلم آموزشی

اکثر کاربران و افراد به دنبال محتوایی هستند تا بتوانند در کمترین زمان، بیشترین اطلاعات را بگیرند. همین نیاز، محتواهای ویدیویی را بسیار محبوب کرده است. میزان توجه شما به راحتی کاربران و مخاطبانتان، نشانگر ارزش دادن شما به برندتان است و همچنین به صورتی کاملا مشخص به مشتریانتان نشان می دهید که چقدر برای شما مهم هستند. صد البته که همه کسب و کارها به این امر واقف اند و می دانند مشتریان و مخاطبانشان قلب تپنده سازمانشان هستند، اما نشان دادن و اثبات این موضوع به تقویت ارتباط شما با آنها کمکی شایان می کند و برند شما را محبوب تر می نماید.

تهیه و تولید فیلم آموزشی برای استفاده از خدمات و محصولات تان برای مشتریان از جمله این کارهاست. شرکت تسهیل گستر، با داشتن تیمی قوی و حرفه ای در زمینه تولید فیلم ها و متن های آموزشی در کنار شماست. با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما +
چت آنلاین Unfortunately, the answer support is not available. later please Try
تماس با ما
دفتر تبریز: 041-51288000
دفتر تهران: 021-91012569
درخواست مشاوره و یا دمو