نرم افزار سفارشی

اگر قبلا با شرکت تسهیل گستر کار کرده اید، با روند کاری ما آشنا هستید و می دانید نظرات و ایده های شما چقدر برای ما ارزشمند است و پیاده سازی صحیح آن چقدر برای شرکت و تیم ما مهم است.  گاهی کارفرمایان نرم افزارهایی برای کسب و کار خوب می خواهند که در بازار وجود ندارد، و یا نرم افزارهایی که موجود است خیلی پیچیده است و یا قسمت هایی از آن کم و زیاد است یا حس می کنند که راهکارهای آماده، صرفا به تنهایی پاسخگوی نیاز شرکت و فعالیت آن ها نخواهد بود.نرم افزار سفارشی

  • تولید افزونه اختصاصی
  • تولید اپلکیشن موبایل سفارشی اندروید
  • تولید اپلکیشن موبایل سفارشی IOS
  • تولید نرم افزار تحت وب سفارشی

 نرم افزار سفارشی

  • تولید افزونه اختصاصی

کسب و کارها بعضا نیازهایی دارند که مختص آنهاست و پیشتر برای پاسخگویی به آن نیاز نرم افزاری تولید نشده است یا بعضا بسیاری از ایده های ناب فقط به این دلیل عملی نمی شوند که به امکانات و ابزارهای لازم برای پیاده سازی آن ها، دسترسی نداریم یا حداقل فکر می کنیم که دسترسی نداریم. خبرهای خوبی برای شما داریم. تیم حرفه ای و مشاوران خلاق و با پشتکار ما، این ایده های ناب شما را می شنود و با کسب و کار شما آشنایی پیدا می کند و با شما تا طراحی ایده ای ناب و برنامه نویسی آن به شکل افزونه های مختلف و همچنین استقرار آن در کنار شماست. با ما در ارتباط باشید.

  • تولید اپلکیشن موبایل سفارشی اندروید

با گسترش استفاده از تلفن های هوشمند، تمامی افراد و کسب و کارهایی که به تغییرات محیطی خود آگاه هستند، با اهمیت موبایل و اپلیکیشن های آن آشنا هستند و می دانند افراد بخش زیادی از زمان خود را در موبایل، جستجوهای گوگل و نرم افزارهای موبایلی شان سپری می کنند. 

ایجاد ترافیک بالا برای وب سایت مثل گذشته نیست وقتی همه عادت کردند با موبایل نیازشان را حل کنند، به گونه ای که اگر شما صاحب کسب و کار هستید و هنوز اپلیکیشن موبایل برای کسب و کار خود ندارید به زودی بسیاری از کاربران خود و بازاری پر از مشتری را از دست خواهید داد. چرا که مشتریان روشهای آسان را برای رفع نیاز خود انتخاب می کنند و به سمت رقیبانتان که صد درصد اکثریت به اپلیکیشن ها مجهز هستند و یا در حال پیاده سازی هستند، خواهند رفت.  سیستم عامل اندروید از جمله سیستم عامل های رایج در جهان و ایران است. به علت فراگیری گسترده و در دسترس بودن، گوشی ها و تبلت های اندروید، اپلیکیشن های اندرویدی بسیار پر کاربرد و پر اهمیت هستند.

تیم مجرب تسهیل گستر با طراحی و اجرای اپلیکیشن  ای حرفه ای و ساخت نرم افزارهای سفارشی در کنار شماست.

  • تولید اپلکیشن موبایل سفارشی IOS

با گسترش استفاده از تلفن های هوشمند، تمامی افراد و کسب و کارهایی که به تغییرات محیطی خود آگاه هستند، با اهمیت موبایل و اپلیکیشن های آن آشنا هستند و می دانند افراد 70- 80 درصد زمان خود را در موبایل، جستجوهای گوگل و نرم افزارهای موبایلی شان سپری می کنند. ایجاد ترافیک بالا برای وب سایت مثل گذشته نیست وقتی همه عادت کردند با موبایل نیازشان را حل کنند، به گونه ای که اگر شما صاحب کسب و کار هستید و هنوز اپلیکیشن موبایل برای کسب و کار خود ندارید به زودی بسیاری از کاربران خود و بازاری پر از مشتری را از دست خواهید داد. چرا که مشتریان روشهای آسان را برای رفع نیاز خود انتخاب می کنند و به سمت رقیبانتان که صد درصد اکثریت به اپلیکیشن ها مجهز هستند و یا در حال پیاده سازی هستند، خواهند رفت. 

IOS نیز از جمله محبوب ترین سیستم های عامل موبایلی است. مخصوصا به خاطر شرایط موجود و محدودیت سایر برنامه های آن، برنامه های فارسی آن بین کاربران ایرانی بسیار پر کاربرد است.  تیم مجرب تسهیل گستر در کنار شماست و با طراحی و اجرای اپلیکیشن  ای حرفه ای و ساخت نرم افزارهای سفارشی IOS کمک خواهد کرد کسب و کار خود را بر بستر اپلیکیشن های موبایل هم پیاده سازی کنید.

  • تولید نرم افزار تحت وب سفارشی

اگر راهکارهای نرم افزاری از پیش آماده سازی شده ما پاسخگوی نیازهای شما نیست یا قصد انجام تغییراتی در آنها دارید، می توانید از خدمات طراحی وب سایت، طراحی اپلیکیشن و یا تولید نرم افزار سفارشی ما استفاده نمایید. برای راه اندازی وب سایت و نرم افزار مطابق نیازهای شما،  لازم است درک درستی از خواسته هایتان داشته باشیم، این کار از طریق خدمات «تجزیه و تحلیل رایگان نیازهای شغلی» انجام می پذیرد.  پس از شناخت نیازهای شما، گزارش نتایج تجزیه و تحلیل ها به همراه نظرات مشاوره ای کارشناسان، به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. این گزارش شامل طرح های پیشنهادی برای تهیه یا تولید نرم افزارهای کاربردی تحت وب و خدمات مورد نیاز، همراه با برآورد هزینه ها می باشد.  لازم به یادآوری است که عملیات تجزیه و تحلیل نیازهای شغلی، رایگان انجام می پذیرد و هیچ گونه اجباری برای فروش از جانب ما نخواهد بود. تجزیه و تحلیل فرایندهای تجاری و محاسبه نیازهای شرکت شما حتی با وجود عدم تمایل برای اجرای طرح، کار جالب و مفیدی برای شما خواهد بود.

اگر ایده ای دارید و این آمادگی را در خود می بینید که این ایده و رویاهایتان رو عملی کنید. ما اینجا هستیم. تا به رویاهایتان رنگ حقیقت دهیم. با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما +
چت آنلاین Unfortunately, the answer support is not available. later please Try
تماس با ما
دفتر تبریز: 041-51288000
دفتر تهران: 021-91012569
درخواست مشاوره و یا دمو