اودوو یک ERP یا سیستم برنامه‌ریزی منابع سازمانی کاملا فرآیندگرا، یکپارچه، کاربر پسند و انعطاف‌پذیر بوده و شامل کلیه فعالیت‌ها و فرآیندهای اصلی و موثر به منظور ایجاد ارزش افزوده در یک سازمان است. اودوو علاوه‌ بر جامعیت در تمامی حوزه‌های سازمانی، توسعه‌پذیر بوده و قابلیت پیکربندی با نیازهای مدیریتی هر سازمان را بدون نیاز به برنامه‌نویسی فراهم می‌نماید. مهم نیست که تجارت شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد، اودوو از نظر کاربردی بودن همچنان به همان اندازه کارآمد و مقیاس‌پذیر است. اودوو از مجموعه‌ای از ماژول‌های مختلف از جمله منابع انسانی، مالی و حسابداری، انبار، مدیریت ارتباط با مشتری، مدیریت وب‌سایت و فروشگاه اینترنتی، مدیریت پروژه، جوامع مجازی داخل سازمانی، مدیریت بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش، مدیریت تولید، مدیریت خرید، هوشمندسازی کسب و کار و هزاران ماژول دیگر قابل نصب تشکیل شده است که با توجه به نیاز هر سازمان، قابلیت تغییر و انعطاف‌پذیری دارد.

کتاب راهنمای سازمان یار قدرت گرفته از Odoo ERP

 

کتاب راهنمای سازمان یار ( قدرت گرفته از Odoo ERP ) مخصوص مبتدیان و کارآفرینانی است که مشتاقانه منتظر اجرای کسب و کار یکپارچه هستند. این کتاب ویژگی‌های بصری اودوو را در ماژول‌های مختلف برای شما به نمایش می گذارد. 

این کتاب الکترونیکی شامل بهترین روش پیاده‌سازی برای اکثر برنامه‌های کاربردی مانند فروش، خرید، انبار، حسابداری، منابع انسانی، تولید و تجارت الکترونیکی است.


از طریق کلیک بر روی لینک‌هایی که در این کتاب در اختیار شما قرار داده‌ایم می‌توانید ماژول مورد نظر را جستجو کرده و راهنمای جامع آن را از کتاب مطالعه نمایید.
این کتاب الکترونیکی به مرور تکمیل می‌شود و مطالب جدیدی به آن اضافه می‌شود.

ارتباط با ما +
چت آنلاین
تماس با ما
دفتر تبریز: 041-51288000
دفتر تهران: 021-91012569
درخواست مشاوره و یا دمو