اودوو با استفاده از فرآیند منابع انسانی، روند استخدام را یکپارچه و آسان می کند. مدیران می توانند موقعیت های شغلی مختلفی را برای استخدام، ایجاد و راه اندازی کنند. کاربران می توانند برای این موقعیت ها، به صورت دستی یا از طریق وب سایت ارسال رزومه کنند. از داشبورد استخدام، می توانید اطلاعات کلی در مورد فرآیندهای استخدام انجام شده در سازمان را بدست آورید. شما می توانید موارد مختلفی مانند وضعیت انتشار آن در وب سایت، تعداد رزومه های جدید دریافت شده برای هر پست، تعداد نفرات لازم برای استخدام و غیره را ایجاد کنید.

با کلیک بر روی سه نقطه ای که در کادر های موقعیت شغلی وجود دارد، می توانید فرآیند استخدام را از همانجا شروع کنید، همچنین شغل های ایجاد شده را ویرایش کنید و به فرم مصاحبه دسترسی پیدا کنید:


ایجاد موقعیت شغلی

برای ایجاد موقعیت شغلی جدید، دو روش دارید:

1. می توانید مستقیماً از داشبورد با کلیک بر روی دکمه "ایجاد" آن را ایجاد کنید.

2. به ماژول استخدام> پیکربندی> موقعیت های شغلی بروید و بر روی دکمه "ایجاد" کلیک کنید:


در اینجا می توانید موقعیت شغلی، جزئیات استخدام مانند شرکت، وب سایت، دپارتمان، فرم مصاحبه، محل کار، مسئول استخدام، شرح شغل و موارد دیگر را مشخص کنید.  همچنین تعداد برنامه های کاربردی برای این موقعیت شغلی، متقاضیان، اسناد ضمیمه شده را مشاهده کنید و برخی از پیگیری ها را اضافه کنید تا بدانید متقاضیان از چه رسانه ای استفاده می کنند.
هنگامی که تمام تغییرات را ذخیره کردید می توانید "استخدام در جریان است" را در نوار وضعیت مشاهده کنید.


 با کلیک بر روی دکمه "برو به وب سایت" ، می توانید پیش نمایش نمای فرم را در وب سایت مشاهده کنید:


اگر می خواهید تغییراتی در توضیحات شغل ایجاد کنید، می توانید بر روی دکمه "ویرایش" در بالا سمت چپ صفحه، کلیک کنید .


برای سفارشی سازی کردن ظاهر وب سایت خود، برخی از بلوک ها را در سمت راست مشاهده می کنید. می توانید با دراگ و دراپ کردن آنها، در وب سایت تغییرات مورد نظر را انجام دهید.


درخواست استخدام

اودوو یک راه حل کامل برای فرآیند استخدام ارائه می دهد. پس از انتشار فرصت های ایجاد شده در وب سایت، افراد متقاضی کار می توانند همین موارد را مشاهده کنند. کاربر می تواند با کلیک کردن بر روی دکمه "درخواست استخدام" جزئیات آگهی را دقیق تر مشاهده کند و درخواست دهد.


پس از کلیک بر روی دکمه "درخواست استخدام" ، متقاضی کار به صفحه جدیدی مانند تصویر زیر هدایت می شود که می تواند جزئیات اصلی خود را مانند نام، شماره تلفن، معرفی کوتاه، آدرس ایمیل اضافه کرده و رزومه خود را نیز پیوست کند.


بعد از پر کردن جزئیات، با کلیک بر روی دکمه "ارسال"، کاربر می تواند اطلاعات خود را ارسال کند. پس از ارسال، کاربر به صفحه تبریک هدایت می شود.


متقاضیان

مدیر استخدام می تواند تمام اطلاعات شخصی افراد متقاضی را در داشبورد خود مشاهده کند.

اکنون اگر به ماژول استخدام> متقاضیان> همه متقاضیان بروید، به صفحه جدیدی با اطلاعات مختلف ذکر شده، هدایت خواهید شد. از آنجا می توانید وضعیت متقاضیان استخدام و متقاضیان هر موقعیت شغلی را مشاهده کنید.


 با کلیک بر روی هر متقاضی، اطلاعات کاملی از متقاضی مورد نظر را دریافت می کنید:


همچنین می توان دریافت که متقاضی اسنادی پیوست کرده است، آیا فعالیت های برنامه ریزی شده ای با وی وجود دارد یا نه.


از طریق کلیک بر روی دکمه "ویرایش"، می توانید فعالیت جدیدی را برای گفتگو، تماس تلفنی یا ملاقات با مشتری برنامه ریزی کنید.


گزارش ها

مدیران یا رئیس ادارات و سازمان ها می توانند روند استخدام را به راحتی تجزیه و تحلیل کنند. همچنین می توانند از آنها خروجی گرفته و در فایل  اکسل اکسپورت کنند. برای این کار به  ماژول استخدام> گزارش> تحلیل استخدام بروید.

داده های تحلیل استخدام از طریق پارامترهای تعیین شده قابل مشاهده خواهد بود:


دسترسی سریع