چگونه می توانم چندین آدرس را به یک طرف همکار در اودوو 14 اضافه کنم؟

از طریق  ماژول مخاطبان> مخاطبان> تب مخاطبان و آدرس ها ، می توانید با کلیک بر روی گزینه  "افزودن"  آدرس های مورد نظر را اضافه کنید:

 

 

در ویزارد باز شده، نوع آدرس را مشخص کنید که این یک آدرس خصوصی، نشانی تحویل، مخاطب و غیره است. بعد از افزودن جزئیات، بر روی دکمه  "ذخیره و بستن"  کلیک نمایید:در اودوو چنین طبقه بندی وجود ندارد. اما هنگامی که مخاطبین از طریق ماژول فروش ایمپورت می شوند، به عنوان مشتری در نظر گرفته می شوند و هنگامی که مخاطبی از طریق ماژول خرید ایجاد می شود، به عنوان  فروشنده در نظر گرفته می شود. اما در بعضی موارد، یک فروشنده نیز ممکن است مشتری نیز باشد. برای این منظور، اودوو هر دو آنها را به عنوان طرف همکار در نظر می گیرد و هنگام ایجاد صورت حساب یا فاکتور، هر دو نوع مخاطب (مشتری / فروشنده) در دسترس خواهد بود.

نخیر، هم مشتریان و هم فروشندگان به عنوان طرف همکار در نظر گرفته می شوند و تمام جزئیات طرف همکار را می توان هم در فاکتور و هم در صورتحساب دریافت کرد.

 از طریق  ماژول مخاطبان> علاقه مندی ها> ایمپورت رکوردها ، می توانید فایل های جزئیات مخاطبان را (در قالب xlsx یا csv) ایمپورت کنید:به راحتی با کلیک بر روی دکمه  "بارگذاری" ، می توانید فایل مورد نظر را انتخاب نمایید: