چگونه می توانم یک رویداد جدید با استفاده از ماژول رویدادها در اودوو 14 ایجاد کنم؟

برای ایجاد رویداد جدید، به ماژول رویدادها بروید و بر روی دکمه "ایجاد" کلیک نمایید:


 

در فرم ایجاد، نام رویداد را اضافه کرده و برای مشاهده رویداد مورد نظر در وب سایت، فیلد وب سایت را پر کنید. همچنین می توانید تعداد شرکت کنندگان را با فعالسازی گزینه "محدود کردن ثبت نام" محدود کنید. سایر اطلاعات از جمله برگزار کننده، محل برگزاری، تاریخ و منطقه زمانی و غیره نیز می توانند اضافه شوند.در تب بلیط ها، می توانید حداکثر نرخ بلیط، تاریخ شروع و پایان فروش بلیط را پیکربندی کنید:


 

علاوه بر این، در  تب ارتباطات  می توانید قالب ایمیل / قالب پیامک را پیکربندی کنید تا پس از ثبت نام به راحتی با شرکت کنندگان ارتباط برقرار کنید. پس از وارد کردن داده ها، بر روی دکمه " ذخیره" کلیک نمایید.


 

پس از ایجاد رویداد، یک دکمه هوشمند با عنوان "برو به وب سایت" در بالا سمت چپ فرم ظاهر خواهد شد، اگر بر روی آن کلیک کنید، به صفحه رویداد در وب سایت هدایت خواهید شد.


 

اکنون برای انتشار رویداد، بر روی گزینه "  منتشر نشده" کلیک نمایید:


 

مشاهده خواهید کرد که وضعیت صفحه به "  منتشر شده" تغییر خواهد یافت:


 

پس از انتشار رویداد در وب سایت، کاربران می توانند از طریق وب سایت با کلیک بر روی دکمه  "ثبت" در رویداد مورد نظر   ثبت نام کنند:


 

بعد از کلیک بر روی دکمه  "ثبت"، یک ویزارد در صفحه ظاهر خواهد شد که می توانید در آنجا اطلاعات مربوطه را پر کرده و بر روی دکمه "ادامه" کلیک کنید تا پرداخت را انجام دهید.


 

بعد از ثبت رویداد، در سمت مدیریت ماژول رویدادها، جزئیات شرکت کننده به روزرسانی خواهد شد:


 

 

بله، ارسال ایمیل گروهی از طریق دکمه "دعوت" موجود در فرم رویدادها امکان پذیر است:


 

با کلیک بر روی دکمه "دعوت" ، به یک صفحه ارسال ایمیل هدایت خواهید شد، در اینجا می توانید رویدادها را به مخاطبان، لیست ایمیل ها ارسال نمایید. علاوه بر این، می توانید به مخاطبین پیامک نیز ارسال کنید.


 

هنگام ایجاد رویدادها، می توانید انواع مختلف بلیط ها مانند بلیط VIP، بلیط عادی و غیره را از تب بلیط ایجاد کنید. بر روی گزینه  "افزودن سطر" کلیک کرده و نام بلیط، محصول و قیمت، تاریخ شروع و پایان بلیط را اضافه نمایید.


 

اکنون هنگامی که یک کاربر از طریق وب سایت ثبت نام کند، می تواند انواع بلیط های تعریف شده را مشاهده کند. می تواند به راحتی بلیط مورد نظر را انتخاب کرده و ثبت نام کند: