آیا می توانم صفحات کاربرگ را در ماژول خدمات در محل اودوو 14 طراحی کنم؟

به  ماژول خدمات در محل> پیکربندی> قالب های کاربرگ  بروید و بر روی دکمه  "ایجاد"  کلیک کنید:


 

در فرم ایجاد، نامی برای کاربرگ و شرکتی که این کاربرگ متعلق به آن است اضافه کرده و ذخیره نمایید:


 

سپس بر روی دکمه  "طراحی قالب کاربرگ"  کلیک کنید تا بتوانید قالب را با افزودن مولفه ها و فیلدهای جدید طراحی کنید: می توانید فیلدهای موجود سمت راست را در صفحه درگ و دراپ کنید:


 

بعد از تنظیم فیلدها و ویژگی ها، بر روی دکمه  "بستن"  موجود در بالا سمت چپ صفحه کلیک کنید. از این پس این قالب می تواند به عنوان یک قالب کاربرگ در خدمات در خدمات استفاده شود.

برای پیگیری محصولات استفاده شده در طول عملیات و فاکتور گرفتن زمان و مواد، به ماژول خدمات در محل> پیکربندی> تنظیمات بروید و ویژگی "زمان و مواد"  را فعال کنید.


 

پس از فعالسازی این گزینه، یک دکمه هوشمند با عنوان "محصولات" در فرم وظایف ظاهر خواهد شد. با کلیک بر روی آن می توانید مواد مورد نیاز برای تکمیل وظیفه را اضافه نمایید:


 

 

از "نوآوری های داخلی سایت" از طریق سامانه پشتیبانی برای زمان‌بندی تیکت خدمات در محل استفاده خواهد شد. ویژگی خدمات در محل را از طریق ماژول سامانه پشتیبانی> پیکربندی> تیم های پشتیبانی ، فعال کنید تا از این پس بتوانید وظایف خدمات در محل را از طریق تیکیت ها برنامه ریزی کنید.


            

اکنون هنگام ایجاد تیکت، یک دکمه "برنامه ریزی مداخلات" برای برنامه ریزی خدمات در محل ظاهر خواهد شد:


 

بله، ابتدا از طریق ماژول خدمات در محل> پیکربندی> تنظیمات ، ویژگی  "کاربرگ ها" را فعال کرده و بر روی دکمه  "ذخیره" کلیک کنید.


 

اکنون می توانید در تب برگه ساعات کارکرد ، جزئیات کارهایی که انجام داده اید وارد کرده و تغییرات را ذخیره نمایید. هنگامی که کارمند کاربرگ را امضا کرد، مشتری نیز می تواند گزارش را امضا کند.
اکنون اگر بر روی "امضای گزارش" کلیک شود، به صفحه کاربرگ در وب سایت هدایت خواهید شد، که در آنجا می توانید با کلیک بر روی "امضا" ، کاربرگ را امضا کنید:


 

 

به ماژول خدمات در محل> پیکربندی> تنظیمات بروید و ویژگی "پیش فاکتورهای اضافی" را فعال کنید تا در داخل وظایف دکمه "پیش فاکتور جدید" ظاهر شود:


 

با فعالسازی این ویژگی، می توانید پیش فاکتور جدید ایجاد کنید و محصولات مربوطه را در آن وارد نمایید. 

گاها مشتریان برای تعمیرات یا خدمات پس از فروش، خدمات در محل درخواست می کنند. به ماژول خدمات در محل بروید و یک وظیفه جدید ایجاد کنید. در فرم ایجاد، نام وظیفه، پروژه ای که این وظیفه متعلق به آن است، مشتری، تاریخ برنامه ریزی شده را اضافه کرده و سپس تغییرات را ذخیره نمایید.


 

در تب برگه ساعات کارکرد ، کارمندانی که وقت خود را صرف این وظیفه کرده اند می توانند اضافه شوند.