چگونه می توان مخاطبین را در ماژول بازاریابی با پیامک اودوو 14 در لیست سیاه قرار داد؟

به  ماژول بازاریابی با پیامک> پیکربندی> شماره تلفن های لیست سیاه  بروید و بر روی دکمه  "ایجاد"  کلیک کنید:


 

در فرم ایجاد شماره مورد نظر را وارد کرده و بر روی دکمه  "ذخیره"  کلیک نمایید:کمپین های بازاریابی با پیامک را می توان از طریق  ماژول بازاریابی با پیامک> کمپین‌ها> کلیک بر روی دکمه "ایجاد" ، ایجاد کرد. در باکس باز شده نام کمپین، مسئول و برچسب ها را اضافه کرده و بر روی دکمه  "افزودن"  کلیک نمایید:برای افزودن قوانین اضافی کمپین، کمپین را باز کرده و بر روی دکمه "ویرایش" کلیک کنید. اکنون می توانید دکمه های هوشمند را برای ثبت جزئیات مانند پیش فاکتورها، نرخ تعامل، درآمدها، سرنخ ها کلیک را مشاهده نمایید:اگر برای ارسال پیامک به اعضای کمپین، بر روی دکمه  "ارسال پیامک"  کلیک کنید، به صفحه ای برای افزودن عنوان پیامک، گیرندگان، لیست ایمیل ها هدایت خواهید شد. در اینجا می توانید محتوای پیامک را وارد کرده و در تب تنظیمات ، تنظیمات مربوط به پیامک را انجام دهید، سپس پیامک را ارسال و زمان‌بندی نمایید.به  ماژول تنظیمات> تب مخاطبان  بروید و ویژگی  "ارسال اس ام اس"  را فعال نمایید. با کلیک بر روی گزینه  "خرید اعتبار" ، شما به صفحه دیگری جهت ارائه خدمات IAP هدایت خواهید شد:


 


کشور و شماره تلفن خود را وارد کرده و آن را تأیید کنید. پس از تأیید، کد تأیید از طریق پیام کوتاه به شماره تلفن همراه شما ارسال می شود. برای تأیید حساب خود و ارسال پیام کوتاه می توانید از کد احراز هویت استفاده نمایید.برای ارسال پیامک، نیاز به خرید اعتبار از تسهیل گستر دارید و مخاطبین باید یک شماره تماس معتبر داشته باشند. همچنین، تراکنش ها و پیکربندی ها باید به درستی تنظیم شود.

برای این کار باید از طریق  ماژول بازاریابی با پیامک> لیست مخاطبان> مخاطبان ، گزینه  "عدم دریافت ایمیل"  را برای مخاطب مورد نظر فعال کنید:


به  ماژول بازاریابی با پیامک> لیست مخاطبان> لیست مخاطبان  بروید و بر روی دکمه  "ایجاد"  کلیک کنید:


 

در ویزارد باز شده نام لیست را وارد کرده و بر روی دکمه  "ذخیره"  کلیک نمایید:


 

اکنون می توانید مخاطبین را از طریق  فرم مخاطبان> کلیک بر روی "افزودن سطر" ، در لیست مخاطبان اضافه کنید.

همچنین مخاطبین جدید را ی توان از طریق  ماژول بازاریابی با پیامک> لیست مخاطبان> مخاطبان> کلیک بر روی دکمه "جدید" ، ایجاد کرد: