سناریوی اول: در فروش، یک فیلتر برای مشتریان خارجی تنظیم کنید و آن را به عنوان فیلتر پیش فرض تعریف کنید.

در صفحه مشتری خود، از فیلترها> افزودن فیلتر سفارشی  برای گروه بندی مشتریان براساس کشور استفاده کنید. اکنون، در زیر منوی علاقه مندی ها، بر روی ذخیره جستجوی فعلی کلیک کنید سپس فیلتر خود را اضافه کرده و گزینه  "استفاده به عنوان پیش فرض" را فعال نمایید.استودیو خود را با کلیک بر روی آیکون ابزارک فعال کرده، سپس بر روی گزینه "قوانین فیلتر" کلیک کنید فیلتر مربوطه را انتخاب کرده و گزینه "فیلتر پیش فرض" را فعال کنید:سناریوی دوم: برای مدیریت چرخه عمر محصول، یک نوار وضعیت در فرم آن اضافه کنید. مقادیر را تنظیم کنید: "نمونه اصلی"، "در حال استفاده" و "منسوخ شده". به طور پیش فرض، نمای کانبان باید براساس وضعیت گروه بندی شود.


به ماژول فروش> محصولات> فرم محصول مورد نظر بروید و با کلیک بر روی آیکون ابزارک، حالت استودیو را فعال کنید، سپس با کلیک بر روی گزینه "افزودن نوار وضعیت مراحل"، می توانید وضعیت های مورد نیاز خود را ایجاد کنید:


 
 

 

در فرم محصول خود، یک نوار وضعیت مراحل اضافه کنید و مقادیر آن را تعریف کنید. نوارهای وضعیت، فیلدهای انتخابی هستند که به شما امکان می دهند یک جریان خاص را دنبال کنید. آنها برای نشان دادن پیشرفت کارها مفید هستند. در نمای محصولات، گروه بندی بر مبنای را بر اساس Pipeline status bar (نوار وضعیت مراحل) تنظیم کنید:


 

اکنون فرم محصول خود را باز کرده و وضعیت مناسب آن محصول را تنظیم کنید. با جابجایی محصولات در بین مراحل، مراحل در نمای کانبان نشان داده می شوند.

 

 

نکته: به یاد داشته باشید برای ایجاد تغییراتی در نوار وضعیت مراحل، می توانید با کلیک بر روی آیکون علامت گذاری شده در تصویر زیر، به فرم نما برگردید.سناریوی دوم A: وقتی کالایی از "در حال استفاده" به "منسوخ شده" می رود، هزینه آن را بر روی 0 ریال تنظیم کنید.

برای اجرای این امر، یک عملیات خودکار با مقادیر انتخاب شده مانند تصویر زیر ایجاد کنید:

  • مدل: قالب محصول

  • اجرا: هنگام بروزرسانی

  • دامنه اول: نوار وضعیت مراحل = در حال استفاده است

  • دامنه دوم: نوار وضعیت مراحل = منسوخ شده است

  • عمل برای انجام: به روز کردن رکورد

  • داده برای نوشتن: هزینه (قالب محصول)> مقدار> 0
بیشتر بدانید: