تالار گفتگو

فراتر از قابلیت‌هایی چون ایمیل، چت آنلاین، فرم‌های وب و خطوط تلفن، یک تالار پشتیبانی را به مشتریان خود ارائه دهید. به این ترتیب، وابستگی مشتری به شرکت شما بیشتر خواهد شد چراکه زمانی را برای پرداختن به جزئیات کسب و کار شما صرف خواهد کرد. همچنین شما به تبادل تجربه و دانش کمک می‌کنید و از احساس تعلق خاطر به یک جامعه (جامعه خودتان!) حمایت می‌کنید. 

راه‌اندازی

از داشبورد اصلی به برنامه سامانه پشتیبانی بروید منوی پیکربندی را باز کرده و گزینه تیم های پشتیبانی را انتخاب کنید. در صفحه باز شده بر روی تیم پشتیبانی خدمات مشتریان کلیک کنید و سپس گزینه مرکز پشتیبانی را که در بخش سلف سرویس قرار دارد، فعال کنید.


با کلیک بر روی آیکون  ، وارد قالب تالار گفتگو می‌شوید، اگر حالت را بر اساس "سوالات (1 پاسخ)" انتخاب شود، فقط امکان یک جواب برای هر سؤال وجود دارد و در صورت انتخاب حالت بر اساس "بحث ها"، امکان چندین جواب برای هر سؤال وجود دارد.


از حالا به بعد، کاربرانی که وارد سیستم شده‌اند، می‌توانند بحث خود را شروع کنند. برای پیگیری پست‌ها، به برنامه وب‌سایت> منوی تالار گفتگو> پست‌ها بروید. 


 صرفاً با کلیک بر روی گزینه "به اشتراک‌گذاری در تالار گفتگو" در صفحه تیکت‌ها، تیکت‌ها را وارد پست‌های تالار گفتگو کنید.


آموزش الکترونیکی

علاوه بر یک تالار گفتگو، دوره‌های آنلاین ارائه کنید. با این کار، نیازها و سؤالات مشتریان و کاربران خود را به محتوای مفید مرتبط می‌سازید و به افزایش راندمان کمک می‌کنید چراکه آنها نیز می‌توانند پاسخ‌های خود را آنجا بیابند.

راه‌اندازی 

به برنامه سامانه پشتیبانی> پیکربندی> تیم‌های پشتیبانی بروید و تیم پشتیبانی مورد نظر را انتخاب کرده و بر روی دکمه ویرایش کلیک نمایید. در صفحه باز شده گزینه آموزش الکترونیکی را در بخش سلف سرویس فعال کنید.


 زمانی که ساختار و محتوای دوره شما آماده بود، با کلیک روی منتشرنشده آن را منتشر کنید. برای پیگیری آمار دوره خود، به برنامه آموزش الکترونیکی بروید و بر روی دکمه "مشاهده دوره" کلیک نمایید.