پردازش سفارشات در یک مرحله (ارسال)

هیچ پیکربندی برای ارسال در یک مرحله نیاز نیست. مرسوله های خروجی پیش فرض به نحوی پیکربندی شده اند که بطور مستقیم از انبار به مشتری ها ارسال شوند.

اما اگر مسیرهای پیشرفته فعال شده اند و شما پیکربندی ارسال دیگری در انبار خود تنظیم و اجرا می کنید، می توانید آن را به حالت پیکربندی ارسال یک مرحله ایی بازگردانید. به ماژول انبار> پیکربندی> انبارها بروید و سپس انبار مورد نظر را ویرایش کنید.

اکنون گزینه تحویل مستقیم محصولات (1 مرحله) را به عنوان استراتژی مرسوله های خروجی انتخاب نمایید.


یک سفارش فروش ایجاد کنید

در ماژول فروش یک پیش فاکتور با تعدادی محصول انبار کردنی برای تحویل و تایید آن ایجاد کنید. توجه داشته باشید که ما الان یک ارسال 1 مرتبط با این سفارش فروش در دکمه آمار بالای سفارش فروش مشاهده می کنیم. حالا اگر روی گزینه ارسال 1 کلیک کنید، شما می توانید سفارش فروش خود را ببینید.ارسال را پردازش کنید

شما می توانید سفارشات تحویل را مستقیماً از طریق برنامه انبار پیدا کنید. در قسمت نمای کلی، بر روی دکمه " 1 مورد برای بررسی" موجود در کادر سفارشات تحویل، کلیک کنید.


برداشتی را که می خواهید پردازش کنید وارد نمایید. اگر محصولاتی در انبار دارید، بر روی دکمه "تایید" کلیک کنید تا انتقال را تکمیل کنید.هنگامی که سفارش تحویل را تأیید کردید، محصولات مکان WH/Stock شما را ترک می‌کنند و به مکان مشتری انتقال می یابند. براحتی مشاهدی می کنید که تحویل به لطف وضعیت سند که اکنون به انجام شده تغییر پیدا کرده است، اتفاق افتاده است.