ماژول  یادداشت های اودوو ،   به کسب و کار های بزرگ کمک می کند تا کارهایشان را به راحتی و با روشی ساده تر انجام دهند. این ماژول به سادگی وظایف شما را با یادداشت ها و لیست های کاری سازمان دهی می کند.

ابتدا، ماژول یادداشت ها را از برنامه های اودوو نصب کنید.

به محض ورود به داشبورد، مراحل مختلف ایجاد شده مانند جدید، صورت جلسه ها، یادداشت ها، در صف انجام را مشاهده خواهید کرد. همانطور که می بینید، این مراحل به ترتیب متوالی شروع می شوند و از نقطه اولیه به سمت خط پایان حرکت می کنند.

می توانید لیست کارها را به مراحلی که در داشبورد تبدیل به ستون های مختلف می شوند، تقسیم کنید.


ایجاد لیست کار های در صف انجام

اهداف و برنامه های خود را ساده تر از هر زمان دیگر انجام دهید. برای انجام موثر کارها، لیست های کاری و یادداشت ها را باهم ترکیب می کنیم. از تخصیص فردی تا صورتجلسات جمعی، با ارائه ابزار صحیح به آنان برای سازماندهی کارها، به اشتراک گذاشتن افکار و همکاری در گزارش ها، سود و کارآیی نمایندگان خود را افزایش دهید.

می توانید لیست کارها را با کلیک کردن روی آیکون "+" موجود در بالای هر مرحله یا به طور مستقیم از داشبورد با کلیک روی دکمه "ایجاد"، یادداشت جدید ایجاد کنید.ایجاد یادداشت ها

به راحتی می توانید یادداشت ها را در اینجا اضافه کنید و علاوه بر این، هر یادداشت به یک پروژه کوچک شباهت دارد.


 

به کمک ماژول یادداشت های اودوو، می توانید یادداشت های خود را به آسانی سازماندهی کنید. به راحتی می توانید متن ها را با استفاده از ابزارهای مختلف ارائه شده در اینجا سفارشی سازی کنید. به عنوان مثال، می توانید استایل های متنی مانند سربرگ ها، پررنگ (بولد کردن)، متن مورب (ایتالیک) را با یک ویرایشگر ساده WYSIWYG وارد کنید. همچنین در یادداشت های اودوو امکان پیوست فایل های متنی، تصویری، حتی فایل های اسناد رویداد را در یادداشت های خود دارید. 

برای یک سازمان مشخص، می توانید برچسب های مورد نظر را اضافه کنید.


 

با پیش رفتن پروژه، یادداشت از یک مرحله به مرحله دیگر منتقل می شود. 


 

از نمای کانبان، می توانید به راحتی یادداشت ها را از یک مرحله به مرحله دیگر دراگ و دراپ کنید.

گزینه های "فیلترها" و "گروه بندی بر مبنای" به عنوان فیلترهای هوشمند برای جستجوی سریع یادداشت های ایجاد شده توسط شما، عمل می کنند.رنگ ها:  در اینجا اودوو 9 رنگ مختلف برای انتخاب شما فراهم کرده است، از این رنگ ها می توانید برای گروه بندی یادداشت ها بر اساس وظایف استفاده کنید.زمانبندی فعالیت ها

با کلیک روی آیکون "ساعت" ارائه شده در پایین یادداشت، می توانید فعالیت یادداشت مورد نظر را زمانبندی کنید.  

 
به شما کمک می کند تا انواع فعالیت ها مانند تماس ها، ملاقات، ایمیل و غیره را با افراد مربوطه زمانبندی کنید.ایمپورت:  برای بارگذاری هر فایل متنی یا اسنادی در یادداشت های خود، می توانید از دکمه "IMPORT" استفاده کنید.