Document topics

در واقعیت این موضوع بدیهی است که یک کارمند دوست دارد دوستان و نزدیکانش بتوانند در یک سازمان معتبر کار کنند. با در نظر گرفتن این جنبه ها، افزونه کاربر پسند ارجاع کارمند، رابط بصری مناسب را طراحی و توسعه داده است. این ماژول به کاربران و کارمندان امکان می دهد تا جزئیات تقاضای شغل جای خالی موجود در شرکت را مستقیماً از طریق ایمیل به مخاطبان خارجی ارسال کنند.

تصویر زیر جذاب ترین و گرافیکی ترین حالت  ماژول ارجاع کارمند را نشان می دهد. کاربر می تواند از این پنجره به تمام جنبه های ماژول دسترسی داشته و عملیات استخدام ارجاع کارمند را انجام دهد.پاداش ها

ماژول ارجاع کارمند پلت فرم اودوو، بر اساس امتیازهای پاداش کارمندان کار می کند. مراحل مختلف امتیازات را می توان در سیستم عامل ذکر کرد. همانطور که یک کارمند به یک متقاضی خارجی مراجعه می کند و در مراحل مختلف فرآیند استخدام درگیر می شود، کارمند ارجاع شده امتیازاتی را در اختیار شما قرار می دهد که می تواند با محصولات پاداش موجود، جهت قدردانی معاوضه شود. کاربر می تواند از طریق  ماژول ارجاع کارمند> پیکربندی> پاداش ها، هدایا را در فرم پاداش ماژول تنظیم کرده و با انتخاب دکمه "ایجاد"، یک پاداش جدید ایجاد کند. در فرم ایجاد، فیلدهای نام محصول، هزینه، مسئول هدیه و توضیحات سفارشی را اضافه کنید.


سطوح

سطوح مختلف کارمندان ارجاع داده شده را می توانید از طریق ماژول ارجاع کارمند> پیکربندی> سطوح، مشاهده کنید و با کلیک بر روی دکمه "ایجاد" سطوح جدیدی نیز ایجاد کنید:برای ایجاد یک سطح عملیاتی جدید، نام سطح، پیش نیازها انتخاب کرده و یک آیکون تصویر متحرک می توانید برای این سطح اضافه نمایید:


 

هشدارها

هشدارهای مربوط به عملیات استخدام موقعیت های مختلف شغلی را می توان از طریق ماژول ارجاع کارمند> پیکربندی> هشدارها، تنظیم کرد. با کلیک بر روی دکمه "ایجاد" موجود در صفحه، کاربر می تواند هشدارهای جدیدی ایجاد کند. در فرم ایجاد، دوره عملیات و عملیاتی را که هنگام کلیک می توان در هشدار مربوطه انجام داد، مشخص کنید. در فیلد هشدار، توضیحات سفارشی خود را که می خواهید در پنجره اعلان هشدارها نمایش داده شود، اضافه نمایید.

 


فرایند آموزش تخصصي كاركنان طي مراحل كار / آشنا سازی

متن های مختلف "فرایند آموزش تخصصي كاركنان طي مراحل كار / آشنا سازی" در مورد جنبه های ارجاع عملیات بر اساس موقعیت های شغلی را می توانید از طریق ماژول ارجاع کارمند> پیکربندی> آشنا سازی، مشاهده کنید و با استفاده از دکمه "ایجاد" موارد جدیدی نیز  اضافه نمایید.دوستان

آیکون های دوستان در داوطلبان مربوطه باید برای جنبه های تشخیص بین متقاضیان تعیین شود. کاربر می تواند از طریق ماژول ارجاع کارمند> پیکربندی> دوستان، آیکون دوست جدید نیز تعریف کند:با کلیک بر روی دکمه "ایجاد"، به صفحه ایجاد مانند تصویر زیر هدایت خواهید شد. کاربر می تواند نام دوست، موقعیت و تصویر داشبورد را که در عملیات سیستم عامل به عنوان الزمی تنظیم شده است، اضافه کند.


 

اکنون ماژول ارجاع کارمند را باز کرده و بر روی دکمه "اکنون شروع کنید" کلیک کنید:در داشبورد ارجاع کارمند، نشان هایی که به کاربر مربوطه و کارمندان داده شده است، قابل مشاهده خواهد بود. پروفایل و نام را می توان طبق امتیازات کاربر تغییر داد:کاربر برای ارسال موقعیت های شغلی برای دوستان و نزدیکان، ابتدا باید بر روی دکمه "مشاهده مشاغل" کلیک کند:سپس، می تواند از لیست مشاغل موجود در ماژول استخدام یا بخش منابع انسانی شرکت، ایمیل مرجع را مستقیماً با انتخاب گزینه "معرفی دوست"، ارسال کند و یا با انتخاب گزینه "اطلاعات بیشتر" موجود، تمام توضیحات موقعیت شغلی را مشاهده کند. همچنین، این پلتفرم شرایطی را برای به اشتراک گذاری لینک شغل ها از طریق لینک های موجود رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر یا linkedin را برای شما فراهم کرده است.

اگر بر روی دکمه "معرفی دوست" کلیک کنید، مانند تصویر زیر به پنجره ایمیل هدایت خواهید شد که کاربر می تواند توسط آن، اطلاعات موقعیت شغلی را ارسال کند. پر کردن فیلد شناسه ایمیل الزامی است، در فیلد موضوع، یک موضوع پیش فرض ایجاد می شود یا می تواند طبق نیاز کاربر سفارشی شود. همچنین در زیر منوی محتوا، کاربر می تواند توضیحی را که به طور پیش فرض ایجاد شده یا می تواند به صورت سفارشی تنظیم شود، اضافه نماید.از آنجا که متقاضی ایمیل را دریافت می کند، می تواند لینک موجود را انتخاب کرده و به وب سایت شرکتی که می تواند درخواست را ارسال کند، هدایت شود. بعد از خواندن توضیحات شغل، در صورت تمایل به درخواست، می تواند بر روی دکمه "درخواست استخدام" کلیک کند.بعد از کلیک بر روی دکمه "درخواست استخدام"، کاربر به فرم تقاضای کار هدایت خواهد شد، در آنجا می تواند اطلاعات درخواست شده را تکمیل کرده و رزومه خود را در سایت پیوست کند و در آخر بر روی دکمه "ارسال" کلیک کند:ماژول تایید/ دریافت مجوز سازمان یار، جنبه های مختلف استخدام کارمندان را بر اساس عملیات ارجاع ارائه می دهد. علاوه بر این، این روش به نوبه خود به نفع شرکت ها / سازمان ها خواهد بود زیرا به آنها در دستیابی و جذب متقاضیان ماهر کمک خواهد کرد.