Document topics

صدور فاکتور زمان و مواد برای مشتریان

زمان دقیقی را که صرف یک وظیفه می شود، پیگیری کنید و به مشتریان این امکان را بدهید که گزارش برگه ساعات کارکرد خود را در سایت مشاهده و امضا کنند. به محض اتمام وظیفه، از مشتریان فاکتور بگیرید و این اطمینان را از مشتری به دست آورید که دقیقاً زمان و مواد صرف شده و استفاده شده از آنها کسر می شود.

زمان دقیقی که برای یک وظیفه صرف شده است، بدست آورید!

برای راه اندازی تایمر، بر روی دکمه "آغاز" کلیک کنید:هنگامی که برای تأیید کل زمان صرف شده و اضافه کردن توضیحات، بر روی دکمه "توقف" کلیک کنید، یک ویزارد مانند تصویر زیر ظاهر خواهد شد که در آنجا می توانید زمان صرف شده برای این وظیفه را تایید کرده و توضیحات مربوط به وظیفه را در فیلد "توضیح"  اضافه نمایید:
 

همچنین اگر بین انجام این وظیفه یک کار ضروری پیش آمد، می توانید بر روی دکمه "مکث" کلیک کنید و بعد از انجام کار ضروری، بر روی دکمه "ادامه" کلیک کرده و وظیفه مربوطه را ادامه دهید:


 

امضا و ارسال گزارش ها و تایید برداشت موجودی

اکنون، برگه ساعات کارکرد خود را پر کرده و محصولات مورد استفاده را با کلیک بر روی "محصولات" اضافه کنید.اگر نیاز به ثبت زمان اضافی برای همان فعالیت دارید، بر روی "آغاز" کلیک کنید. زمان ثبت شده به برگه ساعات کارکرد ایجاد شده و اضافه می شود. سپس، فاکتور جدیدی برای زمان اضافه شده ایجاد کنید.


بعد از اتمام وظیفه می توانید آن را به عنوان "علامت به عنوان انجام شده" علامت گذاری کنید، این کار منجر به بستن وظیفه و فاکتور کردن آن می شود. همچنین برداشت موجودی شما را تایید کرده و انبار شما را به روز می کند.


امضای گزارش، گزارش دقیقی از برگه ساعات کارکرد برای امضا کردن مشتری ایجاد می کند. اگر بر روی دکمه "ارسال گزارش" کلیک کنید، گزارش از طریق ایمیل برای مشتری ارسال خواهد شد.

فاکتور کردن زمان و مواد

از طریق ماژول خدمات درب محل> همه وظایف> صدور فاکتور، لیستی از همه کارهایی را که به عنوان انجام شده مشخص شده اند اما فاکتور نشده اند، پیدا کنید. این ویژگی بسیار موثر و کاربردی است چون به حسابداران این امکان را می دهد تا به راحتی همزمان به همه وظایف تمام شده دسترسی پیدا کنند.همه وظایف را انتخاب کرده سپس با کلیک بر روی گزینه "عمل" و انتخاب "ایجاد فاکتور"، همه ی آنها را بلافاصله فاکتور کنید: