مدیریت موجودی که متعلق به شما نیست!

گاهی اوقات، تأمین کنندگان می توانند بدون نیاز به خرید محصولات، به شما پیشنهاد ذخیره و فروش محصولات را بدهند. به این روش "گیرنده/ دریافت کننده موجودی" گفته می شود. قابلیت دریافت کننده یا گیرنده موجودی، راهی عالی برای تولید کنندگان و تامین کنندگان برای راه اندازی محصولات جدید است. از آنجا که نمایندگان فروش ممکن است تمایلی به خرید کالایی که مطمئن نیستند قادر به فروش آن باشند، نداشته باشند، دریافت کننده موجودی به آنها اجازه می دهد کالایی را برای بررسی بازار آنها ارائه دهند بدون اینکه ابتدا هزینه آن را بپردازند.

البته، اودوو توانایی مدیریت گیرنده / دریافت کننده موجودی را از طریق تنظیمات پیشرفته دارد.

پیکربندی

برای استفاده از این ویژگی، به ماژول انبار> پیکربندی> تنظیمات> تب قابلیت رهگیری بروید، سپس گزینه "محموله" را فعال کرده و بر روی دکمه "ذخیره" کلیک کنید:


رسیدهای گیرنده / دریافت کننده موجودی

به ماژول انبار> عملیات ها> انتقال ها بروید و بر روی دکمه "ایجاد" کلیک کنید. توجه داشته باشید نوع عملیات را رسیدها انتخاب کنید. در سمت چپ، یک فیلد جدید با نام "تخصیص مالک" مشاهده خواهید کرد. در آنجا می توانید نام طرف همکاری که مالک موجودی است، وارد کنید.


توجه داشته باشید: اگر شما مالک هستید، می توانید فیلد "تخصیص مالک" را خالی بگذارید.

پس از تأیید رسید، محصولات وارد انبار شما می شوند اما هنوز متعلق به مالک هستند. آنها بر قیمت گذاری موجودی شما تأثیر نمی گذارند.