رمز عبور یا پسورد، رشته‌ای از کاراکترها است که برای تائید هویت کاربر، هنگام ورود به یک حساب کاربری استفاده می‌شود. گذرواژه‌ها، طوری طراحی شده‌اند که فقط توسط کاربر قابل استفاده یا بازیابی باشند. برای اینکه امنیت‌تان در فضای اینترنت بالا برود، همیشه از رمزهای قوی استفاده کنید و آن را از کسانی که دسترسی به آنها ممنوع است مخفی نگه دارید. اودوو از نام کاربری یا ایمیل و رمز عبور برای دسترسی به پایگاه داده استفاده می کند. مدیر می تواند رمز عبور کاربر را از منوی کاربر بازنشانی کند.برای تنظیم مجدد رمز عبور کاربران در اودوو، باید مراحل زیر را دنبال کنید:

تغییر پسوورد از سمت بک اند

ابتدا به ماژول تنظیمات> کاربران و شرکتها> کاربران بروید:


قدم دوم نام کاربری خود (نام کاربری مورد نظر) را در لیست علامت بزنید، سپس از زیرمنوی کشویی "  عمل" ، بر روی گزینه "تغییر رمز عبور" کلیک نمایید:
رمز عبور جدید خود را در ویزارد باز شده وارد نمایید، سپس بر روی دکمه "تغییر رمز عبور" کلیک نمایید:

بازنشانی رمز عبور کاربر در این 2 مرحله ساده به راحتی قابل تغییر است. مدیر می تواند به راحتی رمز عبور کاربران را در اودوو بازنشانی کند.تغییر پسوورد از سمت فرانت اند

برای تغییر پسوورد از سمت کاربری، ابتدا از طریق ماژول تنظیمات> تب دسترسی ها، قابلیت "تغییر رمز عبور" را فعال کرده و سپس بر روی دکمه "ذخیره" کلیک نمایید: 


اکنون اگر به صفحه ورود بروید، دکمه "تغییر رمز عبور" در دسترس خواهد بود، بر روی آن کلیک کنید:


سپس در ویزارد "موبایل یا ایمیل"، یک شماره موبایل یا ایمیل مورد نظر را وارد کرده و بر روی دکمه "تایید" کلیک نمایید:بعد از کلیک یک هشدار مانند تصویر زیر دریافت خواهید کرد:این به معنی است که یک ایمیل تغییر رمز به ایمیل شما ارسال گردیده است و می توانید به راحتی با کلیک بر روی دکمه "تغییر رمز عبور" ، رمز خود را به راحتی تغییر دهید: