Document topics

فعالیت‌های برنامه‌ریزی شده ، بهترین راه برای پیگیری کارها است. با این امکان آنچه لازم است انجام شود به شما یادآوری می‌شود و فعالیت‌های بعدی خود را می‌توانید برنامه‌ریزی کنید. فعالیت‌های برنامه‌ریزی شده شما از بخش‌های مختلف اودوو قابل دسترسی است. اولویت‌های خود را بطور یکپارچه مدیریت کنید.


برنامه ریزی و سازماندهی فعالیت ها

فعالیت‌ها را می‌توانید از طریق  ماژول CRM > فروش > فرصت‌های من،  کلیک بر روی آیکون  "ساعت"  در نمایش فهرست وظایف (کانبان) برنامه ریزی و مدیریت کنید.

ماژول CRM

برای نمونه، اگر بر روی آیکون ساعت کوچک کلیک کنید، برنامه‌های زمانبندی شده را مشاهده خواهید کرد:


همچنین، می‌توانید با کلیک بر روی  "زمان بندی فعالیت" یک فعالیت جدید زمانبندی کنید:

زمان بندی فعالیت

اودوو امکان ایجاد فرصت‌های جدیدی تنها با کلیک بر روی آیکون  "+"  را برای شما فراهم کرده است، به راحتی می‌توانید مراحل جدید را با کلیک بر روی "+" در هر ستون ایجاد کنید.


رهگیری فعالیت‌ها

اودوو شما را قادر می‌سازد تا فعالیت‌ها را به آسانی و به سرعت رهگیری کنید. می‌توانید فعالیت‌هایی مانند - فعالیت‌های به موقع، یا فعالیت‌هایی که امروز یا در آینده انجام می‎‌شود، را مشاهده کنید. فعالیت‌ها را می‌توانید از دو روش یعنی هم از نمای کانبان و هم نمای فرم دنبال کنید:


 رهگیری فعالیت ها   


تنظیم انواع فعالیت‌ها

به طور پیشفرض، تعدادی از انواع فعالیت‌های عمومی در نرم افزار اودوو پیشاپیش ایجاد شده‌اند، مانند تماس، ایمیل، جلسه، و غیره. برای ایجاد فعالیت‌های جدید، به ماژول CRM> پیکربندی> انواع فعالیت‌ها بروید و بر روی دکمه "ایجاد" کلیک کنید:


تنظیم انواع فعالیت ها

فرم ایجاد فعالیت جدید، مشابه تصویر زیر خواهد بود، فیلدهای مربوطه را پر کنید و سپس بر روی دکمه  "ذخیره"  کلیک کنید:


زمان‌بندی جلسات

فعالیت‌ها برای روزهای خاص برنامه‌ریزی شده‌اند. اگر نیاز به تنظیم ساعت دارید، بر حسب نوع فعالیت به قسمت جلسه بروید. هنگامی که یک فعالیت را تنظیم می‌کنید، تقویم باز خواهد شد تا به سادگی یک فرجه زمانی را انتخاب کنید.


 زمان بندی جلسات   

 بر روی  "باز کردن تقویم"  کلیک کنید:

باز کردن تقویم

سپس در تقویم تاریخ مورد نظر را انتخاب کنید، بر روی "ایجاد" کلیک کنید، مشاهده خواهید کرد که جلسه در تقویم ثبت شد:دنبال کردن زمان‌بندی فعالیت‌های زنجیره ای

نرم افزار اودوو به شما کمک می‌کند تا به راحتی فعالیت‌های بعدی در امتداد فعالیت‌های قبلی خود را برنامه‌ریزی کنید؛ به ماژول CRM> پیکربندی> انواع فعالیت‌ها بروید و مراحل زیر را به عنوان فعالیت‌های توصیه شده بعدی تنظیم کنید.


 دنبال کردن زمان بندی فعالیت های زنجیره ای

 

اکنون، هنگامی که یک فعالیت تکمیل می‌شود، می‌توانید گزینه "انجام شد و برنامه ریزی بعدی" را انتخاب کنید. گام های بعدی به طور خودکار به شما پیشنهاد می‌شود. 


 

مدیریت فرصت‌های از دست رفته

در حالی که با فرصت‌های خود کار می‌کنید؛ ممکن است بعضی از آن‌ها را از دست بدهید. شما می‌خواهید به دنبال دلایل از دست دادن آن‌ها باشید و اینکه چگونه اودوو می‌تواند به شما کمک کند تا بتوانید آن‌ها را در آینده "بازیابی" کنید.


علامت گذاری یک سرنخ به عنوان فرصت از دست رفته

از طریق ماژول CRM> فروش> فرصت‌های من، به فرصت‌های خود بروید و فرصت مورد نظر را انتخاب نمایید، سپس بر روی دکمه "درج در لیست باخت ها" کلیک کنید، پس از آن می‌توانید یک دلیل برای از دست دادن سرنخ انتخاب کرده، یا با کلیک بر روی "ایجاد و ویرایش"، یک دلیل باخت جدید ایجاد کنید.


 علامت گذاری یک سرنخ به عنوان فرصت از دست رفته

 

بعد از انتخاب دلیل خود، بر روی دکمه "ارسال" کلیک کنید، مشاهده خواهید کرد که یک برچسب قرمز با عنوان "باخته" در فرم ظاهر خواهد شد:

برای برگرداندن فرصت از وضعیت "باخته" می‌توانید بر روی دکمه "بازگردانی" کلیک کنید.مدیریت و ایجاد دلایل باخت

به ماژول CRM> پیکربندی> دلایل باخت بروید و برای ایجاد دلیل جدید، بر روی دکمه "ایجاد" کلیک کنید:


 مدیریت و ایجاد دلایل باخت
دلیل خود را در کادر نوشته و برای ذخیره آن، بر روی دکمه  "ذخیره"  کلیک کنید:


 

بازیابی فرصت‌های از دست رفته

برای بازیابی فرصت‌های از دست رفته و انجام اقدامات لازم بر روی آن‌ها (ارسال یک ایمیل، برقراری تماس بازخورد، و غیره)،  فیلتر "باخته" را در نوار جستجو انتخاب کنید.


بازیابی فرصت های از دست رفته

اکنون تمام فرصت‌های از دست رفته را مشاهده خواهید کرد. برای اصلاح بیشتر، شما می‌توانید با اضافه کردن فیلتر "دلیل باخت"، نتایج جستجوی دقیق‌تری داشته باشید، به عنوان مثال؛ جستجو با فیلتر "گران قیمت".بازگردانی فرصت‌های از دست رفته

از قسمت نحوه نمایش فعالیت‌ها یا وظایف (کانبان) با فیلتر کردن "باخته"، می‌توانید هر فرصتی را که مایلید انتخاب کنید و مثل همیشه بر روی آن کار کنید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی گزینه "بازگردانی"، آن را بازگردانی کرده و با کلیک بر روی "آرشیو شده"، فرصت‌ها را دوباره به جریان بیندازید.

 بازگردانی فرصت های از دست رفته
 

همچنین اگر بر روی "بایگانی" کلیک کنید، می‌توانید فرصت را بایگانی کنید.