Document topics

فعالیت های برنامه ریزی شده، بهترین راه برای پیگیری کارها است. با این امکان آنچه لازم است انجام شود به شما یادآوری می شود و فعالیت های بعدی خود را می توانید برنامه ریزی کنید. فعالیت های برنامه ریزی شده شما از بخش های مختلف اودوو قابل دسترسی است. اولویت های خود را بطور یکپارچه مدیریت کنید.فعالیت ها را می توانید از طریق  ماژول CRM> فروش> فرصت های من،  کلیک بر روی آیکون  "ساعت"  در نمایش فهرست وظایف (کانبان) برنامه ریزی و مدیریت کنید.


برای نمونه، اگر بر روی آیکون ساعت کوچک کلیک کنید، برنامه های زمانبندی شده را مشاهده خواهید کرد:


همچنین، می توانید با کلیک بر روی  "زمان بندی فعالیت" یک فعالیت جدید زمانبندی کنید:


اودوو امکان ایجاد فرصت های جدیدی تنها با کلیک بر روی آیکون  "+"  را برای شما فراهم کرده است، به راحتی می توانید مراحل جدید را با کلیک بر روی "+" در هر ستون ایجاد کنید.


رهگیری فعالیت ها

اودوو شما را قادر می سازد تا فعالیت ها را به آسانی و به سرعت رهگیری کنید. می توانید فعالیت هایی مانند - فعالیت های به موقع، یا فعالیت هایی که امروز یا در آینده انجام می شود، را مشاهده کنید. فعالیت ها را می توانید از دو روش یعنی هم از نمای کانبان و هم نمای فرم دنبال کنید:


  


تنظیم انواع فعالیت ها

به طور پیشفرض، تعدادی از انواع فعالیت های عمومی در نرم افزار اودوو پیشاپیش ایجاد شده اند، مانند تماس، ایمیل، جلسه، و غیره. برای ایجاد فعالیت های جدید، به ماژول CRM> پیکربندی> انواع فعالیت ها بروید و بر روی دکمه "ایجاد" کلیک کنید:فرم ایجاد فعالیت جدید، فرمش مشابه تصویر زیر خواهد بود، فیلد های مربوطه را پر کنید و سپس بر روی دکمه  "ذخیره"  کلیک کنید:


زمان بندی جلسات

فعالیت ها برای روزهای خاص برنامه ریزی شده اند. اگر نیاز به تنظیم ساعت دارید، بر حسب نوع فعالیت به قسمت جلسه بروید. هنگامی که یک فعالیت را تنظیم می کنید، تقویم باز خواهد شد تا به سادگی یک فرجه زمانی را انتخاب کنید.


  

 بر روی  "باز کردن تقویم"  کلیک کنید:


سپس در تقویم تاریخ مورد نظر را انتخاب کنید، بر روی "ایجاد" کلیک کنید، مشاهده خواهید کرد که جلسه در تقویم ثبت شد:دنبال کردن زمان بندی فعالیت های زنجیره ای

نرم افزار اودوو به شما کمک می کند تا به راحتی فعالیت های بعدی در امتداد فعالیت های قبلی خود را برنامه ریزی کنید؛ به ماژول CRM> پیکربندی> انواعفعالیت ها بروید و مراحل زیر را به عنوان فعالیت های توصیه شده بعدی تنظیم کنید. 

اکنون، هنگامی که یک فعالیت تکمیل می شود، می توانید گزینه "انجام شد و برنامه ریزی بعدی" را انتخاب کنید. گام های بعدی به طور خودکار به شما پیشنهاد می شود. 


 

مدیریت فرصت های از دست رفته

در حالی که با فرصت های خود کار می کنید؛ ممکن است بعضی از آنها را از دست بدهید. شما می خواهید به دنبال دلایل از دست دادن آنها باشید و اینکه چگونه اودوو می تواند به شما کمک کند تا بتوانید آنها را در آینده "بازیابی" کنید.


علامت گذاری یک سرنخ به عنوان فرصت از دست رفته

از طریق ماژول CRM> فروش> فرصتهای من، به فرصت های خود بروید و فرصت مورد نظر را انتخاب نمایید، سپس بر روی دکمه "درج در لیست باخت ها" کلیک کنید، پس از آن می توانید یک دلیل برای از دست دادن سرنخ انتخاب کرده، یا با کلیک بر روی "ایجاد و ویرایش"، یک دلیل باخت جدید ایجاد کنید. 

بعد از انتخاب دلیل خود، بر روی دکمه "ارسال" کلیک کنید، مشاهده خواهید کرد که یک برچسب قرمز با عنوان "باخته" در فرم ظاهر خواهد شد:

برای برگرداندن فرصت از وضعیت "باخته" می توانید بر روی دکمه "بازگردانی" کلیک کنید.مدیریت و ایجاد دلایل باخت

به ماژول CRM> پیکربندی> دلایل باخت بروید و برای ایجاد دلیل جدید، بر روی دکمه "ایجاد" کلیک کنید:دلیل خود را در کادر نوشته و برای ذخیره آن، بر روی دکمه  "ذخیره"  کلیک کنید:


 

بازیابی فرصت های از دست رفته

برای بازیابی فرصت های از دست رفته و انجام اقدامات لازم بر روی آنها (ارسال یک ایمیل، برقراری تماس بازخورد، و غیره)،  فیلتر "باخته" را در نوار جستجو انتخاب کنید.اکنون تمام فرصت های از دست رفته را مشاهده خواهید کرد. برای اصلاح بیشتر، شما می توانید با اضافه کردن فیلتر "دلیل باخت"، نتایج جستجوی دقیق تری داشته باشید، به عنوان مثال؛ جستجو با فیلتر "گران قیمت".بازگردانی فرصت های از دست رفته

از قسمت نحوه نمایش فعالیت ها یا وظایف (کانبان) با فیلتر کردن "باخته"، می توانید هر فرصتی را که مایلید انتخاب کنید و مثل همیشه بر روی آن کار کنید. همچنین می توانید با کلیک بر روی گزینه "بازگردانی"، آن را بازگردانی کرده و با کلیک بر روی "آرشیو شده"، فرصت ها را دوباره به جریان بیندازید.


 

همچنین اگر بر روی "بایگانی" کلیک کنید، می توانید فرصت را بایگانی کنید.