پیکربندی

3 روش برای راه اندازی فروشگاه.

Odoo - نمونه 1 برای سه ستون

کامپیوتر دسکتاپ و لپ تاپ

اداره فروشگاه شما در مرورگر PC  و یا لپ تاپ، ارزان ترین و تغییرپذیرترین گزینه است. اسکنرهای بارکد Usb  به طور بومی پشتیبانی می شوند. رسیدها بر روی چاپگرهای حرارتی و یا جوهر افشان که سازگار با مرورگر شما هستند، قابل چاپ می باشند.

سخت افزارهای دیگر مثل ترازوها و یا چاپگرهای ESC/POS قابل استفاده با PosBox هستند. 

Odoo - نمونه 1 برای سه ستون

تبلت (iOS و اندروید)

تبلت ها، جای بسیار کمتری را اشغال می کنند و برای انتقال اطراف فروشگاه، به اندازه کافی سبک هستند. 

از میان همه تبلت ها، iPad Air 2 و Heckler Design Windfall Stand توصیه می شود. 

Odoo - نمونه 1 برای سه ستون

صفحه لمسی صنعتی

صفحات لمسی صنعتی، راه حلی عالی برای فروشگاه ها و رستورانهایی با کارمندان و مشتریان بسیار زیاد است. Odoo POS  در صفحات لمسی صنعتی، سازگار با چنین لوازمی مثل لپ تاپ و کامپیوتر شخصی است.  

IOT Box چیست؟

IOTBox ابزار کوچکی است که به شما امکان می دهد تا از یک USB POS استاندارد در هر وسیله ای (PC, Mac, Linux, iOS, Android) استفاده کنید. این ابزار نه فقط راه اندازی را آسان تر می کند، بلکه در واقع هزینه ها را کاهش می دهد. 

iot box اودوو
بارکد خوان اودوو

اسکنرهای بارکد

Odoo POS با اکثر اسکنرهای بارکد USB که متصل به IOTBox است و یا در کامپیوتر شماست، کار می کند. 

اسکنرهای بارکد بلوتوث و چاپگرهای رسید شبکه به طور بومی پشتیبانی می شوند، IOTBox از اسکنرهای بارکد USB، چاپگرها و غیره پشتیبانی می کند.

از میان همه اسکنرهای بارکد سازگار، محصول Honeywell Eclipse توصیه می شود. این محصولات سازگار با PosBox هستند. اگر آنها را مستقیماً به PC خود وصل کنید، باید برای استفاده از طرح صفحه کلیدpc  شما پیکربندی شوند.   

ترازو

IOTBox باعث می شود تا Odoo POS  با ترازوهای الکترونیکی ادغام شود. وزن محصول،  آنی خوانده می شود. 

IOTBox به طور بومی از خانواده محصول Mettler Toledo Ariva پشتیبانی می کند. خانواده ADAM Equipment AZExtra نیز پشتیبانی می شود. 

پشتیبانی از سایر مدل ها، مورد به مورد قابل افزودن است.

ترازو در اودوو
سازمان یار• تصویر و متن

صندوق ها

Odoo POS در صندوق های سازگار با EPSON می تواند عمل کند. صندوق ها به طور دستی با یک کلید و یا از راه دور از طریق Odoo POS قابل باز کردن هستند.

PosBox و چاپگر حرارتی سازگار با PosBox برای عمل کردن صندوق الزامیست. 

چاپگرهای رسید

با PosBox

PosBox سازگار با چاپگرهای حرارتی رایج از قبیل EPSON TM-T20، EPSON TM-T70، EPSON TM-T88  و Star TSP650II است. 

سایر چاپگرهایی که از پروتکل ESC/POS  به طور بومی پشتیبانی می کنند (نه از طریق شبیه سازی نرم افزار) نیز اغلب پشتیبانی می شوند.

پشتیبانی از سایر چاپگرها نیز مورد به مورد قابل افزودن است.

در PC


Odoo POS  می تواند در چاپگرهای سازگار با مرورگر وب چاپ شود. این چاپگرها، شامل اکثر چاپگرهای جوهر افشان، لیزری و چاپگرهای حرارتی است که از طریق USB و یا شبکه متصل می شوند. برای راه اندازی آسان تر و چاپ سریعتر، استفاده از PosBox  توصیه می شود. 


EPSON TM-T20

EPSON TM-T88

Star TSP650II

سازمان یار• تصویر و متن

کارت خوان ها

PosBox  از Magtek Dynamag پشتیبانی می کند، یک کارت خوان مغناطیسی USB  برای فروشندگانی که هم خواستار امنیت هستند و هم استفاده آسان را می خواهند. فقط کارت خوان های رمزگذاری شده از طریق Vantiv با Odoo POS عمل می کنند. 

پروسه پرداخت

پرداخت امن، سریع و قابل اعتمادی را از طریق MercuryPay، محصول Vantiv  برای Odoo POS ، نرم افزار موبایل Odoo  و وب سایت در آمریکا و کانادا انجام دهید. 

سازمان یار• متن و تصویر