نحوه دریافت بازخورد از مشتریان

بررسی اجمالی

به عنوان مدیر، دنبال کردن تمام کارهایی که تیمتان انجام می دهد، همیشه ساده نیست. داشتن یک بازخورد ساده از مشتری، می تواند در ارزیابی عملکرد تیم هایتان شگفت انگیز باشد.می توانید بازخوردها را از مشتریانی که اودوو را استفاده می کنند جمع آوری کنید.

می توان در طول پروژه، ایمیلی را به مشتری ارسال نمود تا بتوان بازخورد گرفت. کافیست از بین 3 شکلک یکی را انتخاب کند (لبخند، بی تفاوت، ناراحت)

برای اینه بتوانید از امکان استفده کنید علاوه بر اینکه باید ماژول پروژه نصب باشد، باید ماژول امتیاز دهی پروژه را نیز نصب کنید.

وارد بک اند شده و وارد ماژول پروژه شوید. از منوی کشویی پیکربندی، گزینه تنظیمات را انتخاب کنید.سپس گزینه اجازه به مشتری برای امتیاز دهی به پروژه در زمان تکمیل مورد را انتخاب کنید. اعمال تغییرات را فراموش نکنید.

نحوه دریافت بازخورد از مشتریان

می توان در هر یک از مراحل پروژه در دست انجام، برای مشتریان ایمیل ارسال کرد.

ابتدا باید مشخص کنید که برای کدام پروژه می خواهد بازخورد دریافت کنید.


پیکربندی پروژه

به برنامه پروژه بروید و در قسمت تنظیمات پروژه، گزینه رضایت مندی مشتریان را انتخاب کنید.

قالب ایمیل

به تنظیمات مراحل بروید (روی آیکون چرخ دنده در قسمت بالای ستون مرحله کلیک کنید سپس گزینه ویرایش را انتخاب کنید). قالب ایمیلی که مورد استفاده قرار خواهد گرفت را انتخاب کنید. می توانید آن را مستقیماً از این قسمت ویرایش کنید.

این، نمونه ایمیلی است که مشتری دریافت خواهد کرد:

نکته: مشتری برای ارزیابی کار شما، تنها باید روی شکلک کلیک کند (لبخند، بی تفاوت، ناراحت). مشتری می تواند برای پاسخ به ایمیل شما، اطلاعات بیشتری اضافه کند. این اطلاعات در قسمت کادر پیام وظیفه اضافه خواهند شد.


گزارش گیری

در گوشه بالای سمت راست پروژه، خلاصه کوتاهی از رضایت مندی مشتری را دارید. 

نحوه نمایش امتیاز بر روی وب سایت

ابتدا باید برنامه سایت ساز را نصب کنید. بدین منظور به ماژول برنامه ها رفته و سایت ساز را جستجو کنید.

علاوه بر این باید در همان منو، ماژول امتیاز دهی وب سایت بر اساس موضوع پروژه را نیز نصب کنید.

سپس می توانید با کلیک روی دکمه وب سایت در گوشه بالای سمت راست، نتیجه را در وب سایت خود منتشر کرده و آن را در قسمت فرانت وب سایت خود تأیید کنید.