Document topics

ماژول تعمیرات اودوو، کاربر نهایی را قادر می سازد در صورتی که نقص و عیبی در محصولاتی که تولید و یا ساخته شده اند، وجود داشته باشد، تعمیر کند.

برای اجرای این عملیات، ابتدا ماژول تعمیرات را از برنامه های اودوو نصب کنید.ایجاد سفارش تعمیر

به محض ورود به ماژول، لیست سفارشات تعمیر موجود را مشاهده خواهید کرد:هنگامی که مشتری محصولی را برای تعمیر برای شما ارسال می کند، شما بایست یک سفارش تعمیر دیگر ایجاد کنید. برای ایجاد سفارش تعمیر جدید، بر روی دکمه "ایجاد" کلیک کنید.

یک فرم ایجاد مانند تصویر زیر در صفحه ظاهر خواهد شد:فرم را با تمام داده هایی که ممکن است لازم داشته باشید پر کنید، به عنوان مثال مرجع تعمیر، محصول برای تعمیر، تعداد محصول، مشتری، روش فاکتور این که بر اساس (بعد از تعمیر، قبل از تعمیر، بدون فاکتور) باشد، قطعه های قابل تعمیر و موارد دیگر را اضافه کنید.


کاربرنهایی می تواند پیش فاکتور تعمیر را برای مشتری خود ارسال کند. در صورت تایید پیش فاکتور تعمیر، می توانید با کلیک بر روی دکمه "تایید تعمیر"، سفارش تعمیر را تایید کنید.


سپس می توانید با کلیک بر روی دکمه "شروع تعمیر" تعمیر را شروع کنید و بعد از اتمام عملیات، با کلیک بر روی دکمه "پایان تعمیر"، وضعیت سفارش تعمیر را به حالت "تعمیر شده" تغییر دهید. همچنین با کلیک بر روی "لغو تعمیر" می توانید سفارش تعمیر را لغو کنید.