تجزیه و تحلیل عملکرد فروشندگان

در صورتی که سازمان شما به طور معمول از چندین تامین کننده کالا خریداری می کند، ثبت اطلاعات خرید ها برای شما بسیار مفید خواهد بود. دلایل مختلفی برای پیگیری و تحلیل عملکرد فروشندگان وجود دارد: از عملکرد گزارش ماژول مدیریت خرید اودوو، مشتری نهایی می تواند بدون کشش زیاد، تمام پیشرفت ها و اتفاقات در عملیات های تجاری را مشاهده کند. قابلیت گزارش اودوو، شما را قادر می سازد گزارشات انعطاف پذیری در مورد عملکرد فروشندگان دریافت کنید.


 

نکته: با کلیک بر روی نمادهای + و -، می توانید گزارش خود را بالا و پایین کنید تا نحوه نمایش داده های شما تغییر کند. به عنوان مثال، برای اینکه هر یک از محصولات خریداری شده برای ماه جاری را مشاهده کنیم، باید روی نماد + در محور عمودی و بعد از آن بر روی "محصولات" کلیک کنم.

بسته به اطلاعاتی که شما باید از ویژگی های آن استفاده کنید، ممکن است لازم باشد که گزارشات خود را بیشتر به صورت بصری نمایش دهید. می توانید تنها با یک کلیک ساده، اطلاعات خرید را به صورت سه نمودار متفاوت مشاهده کنید:

  1. نمودار دایره ای

  2. نمودار میله ای

  3. نمودار خطی

این نمایه ها در آیکون هایی که در تصویر پایین مشخص شده اند قابل دسترسی هستند.


 
   

سفارشی سازی گزارش ها

بر اساس اودوو، به راحتی می توانید با توجه به نیازهای سازمان خود، گزارش های خرید  را سفارشی سازی کنید. برای این منظور با کلیک روی آیکون ذره بین در انتهای دکمه نوار جستجو، گزینه نمایش جستجوی پیشرفته در سمت راست صفحه خود را به کار ببرید. این ویژگی شما را قادر می سازد تا اطلاعاتی را که در گزارش خود انتخاب کرده اید مشخص کنید. گزینه "فیلتر" در نشان دادن برخی از دسته بندی های اطلاعات بسیار کارآمد هستند، در حالی که گزینه "گروه بندی بر اساس"،  امکان قابل فهم بودن گزارشات شما را افزایش می دهد. توجه داشته باشید که می توانید هر یک از فیلدهای موجود را فیلتر یا گروه بندی کنید تا سفارشی سازی تان بسیار منعطف تر و قدرتمندتر شود. 

با رفتن به  "علاقه مندی ها" از نمای جستجوی پیشرفته و سپس کلیک بر روی گزینه "ذخیره جستجوی فعلی" ، می توانید هر فیلتر سفارشی شده را ذخیره و استفاده مجدد کنید.