سرور و دامنه

شرکت تسهیل گستر در انتخاب سرور های پشتیبان میزبانی وب سعی نموده استانداردهای بین المللی، امنیت داده ها و نحوه حفاظت از اطلاعات مشتریان، سرعت  اتصال شبکه میزبان به اینترنت و بسیاری از موارد دیگر را مد نظر داشته باشد.


دامنه  

  • سرور اختصاصی
  • سرور مجازی
  • ثبت یا تمدید دامنه

میزبانی وب

  • میزبانی وب داخل و خارج ایران 

 دامنه

  • سرور اختصاصی

اگر برای بهبود و توسعه کسب و کار خود نیازتان را شناسایی کرده اید ولی راهکاری برای آن ندارید نگران نباشید، این مهم را به دست کارشناسان بازار و محققان تیم تسهیل گستر بسپارید تا درست ترین و کارآمد ترین راه کارها را برای حل موارد شما ارائه دهند. 

همچنین اگر این نیاز یا مشکل تان را شناسایی نکرده اید، تنها یک جلسه تحلیل نیاز کافیست تا ما نیاز و مورد شما را شناسایی کنیم و به دنبال حرفه ای ترین راه حل برای آن باشیم، به هر حال هدف درست الکترونیکی شدن کسب و کار شماست.

  • سرور مجازی

سرور مجازی یا VPS مخفف کلمه Virtual Private Server می باشد و نوعی از سرور ها هستند که قسمتی از منابع سخت افزاری سرور اختصاصی فیزیکی و اصلی به آن اختصاص داده می شود. سرورهای مجازی بصورت کاملا مستقل دارای منابعی از سرور می باشند که می توانید از آنها بصورت کامل استفاده کنید.

در سرور مجازی شما می توانید هر نوع سیستم عاملی را داشته باشید که در این خدمت، این سرور مجازی بر بستر سیستم عامل لینوکس و در دیتاسنتر ایرانی  ارائه می شود. سرور مجازی تمامی خصوصیات سرور اختصاصی را دارد و عمده ترین مزیت سرور مجازی نسبت به سرور های اختصاصی هزینه های پایین تر آن می باشد.

اگر وب‌سایت تان با زبان پایتون یا پی‌اچ‌پی برنامه‌نویسی شده است و نیاز به سرور مجازی دارید، بهتر است سرور مجازی لینوکس تهیه کنید، اگر باز هم در انتخاب نوع سرور های خود مطمئن نیستید می توانید از بخش مشاوره با کارشناسان ما مشورت کنید. شرکت تسهیل گستر در انتخاب سرور های پشتیبان میزبانی وب سعی نموده استانداردهای بین المللی، امنیت داده ها و نحوه حفاظت از اطلاعات مشتریان، سرعت اتصال شبکه میزبان به اینترنت و بسیاری از موارد دیگر را مد نظر داشته باشد.

  • ثبت یا تمدید دامنه

بعد از اینکه نام سازمان و برند خود را انتخاب کردید، وقت ثبت دامنه است. خرید دامنه در واقع اولین بخش از راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی یا وب سایت می‌باشد. نامی که برای وب سایت خود ثبت می‌کنید باید با نگاه تبدیل شدن به برند، انتخاب شود. کوتاه بودن، راحت بودن از نظر گفتاری، راحت بودن از نظر ماندگاری در ذهن، آزاد بودن در پسوند های مختلف معروف مانند .com ، ir. و … از مزیت های یک دامین خوب است.  اگر صرفا داخلی کار می کنید دامنه آی آر هم کافیست اما اگر دیدی وسیع تر دارید و می خواهید در ادامه از گوگل ادز و ابزار های گوکل استفاده کنید انتخاب دامنه دات کام پیشنهاد می شود

ثبت دامنه می تواند قبل از انجام هر کاری برای طراحی سایت تان انجام شود، یعنی نیازی نیست که برای ثبت دامنه حتماً هاست داشته باشید، از صفحه اصلی سایت تسهیل گستر می توانید آزاد بودن دامنه مورد نظر خود را بررسی کنید و یا برای انتخاب دامنه مناسب از بخش مشاوره با ما در ارتباط باشید.

 میزبانی وب

  • میزبانی وب داخل و خارج ایران

فضایی که وب سایت شما بر روی آن بارگذاری می شود باید از لحاظ پایداری، کیفیت، سرعت و امنیت در حد مطلوب باشد تا شما را درگیر مسائل و مشکلات متعدد ننماید. 

لازم نیست شما نگران این مسائل باشید، شما کافیست روی سازمان تان و افزایش کیفیت و بهبود محصولات و خدمات خود تمرکز کنید و این بخش را با اطمینان به ما بسپارید. شرکت تسهیل گستر در انتخاب سرور های پشتیبان میزبانی وب سعی نموده استانداردهای بین المللی، امنیت داده ها و نحوه حفاظت از اطلاعات مشتریان، سرعت اتصال شبکه میزبان به اینترنت و بسیاری از موارد دیگر را مد نظر داشته باشد.

فضایی که وب سایت شما بر روی آن بارگذاری می شود باید از لحاظ پایداری، کیفیت، سرعت و امنیت در حد مطلوب باشد تا شما را درگیر مسائل و مشکلات متعدد ننماید. 

لازم نیست شما نگران این مسائل باشید، شما کافیست روی سازمان تان و افزایش کیفیت و بهبود محصولات و خدمات خود تمرکز کنید و این بخش را با اطمینان به ما بسپارید. شرکت تسهیل گستر در انتخاب سرور های پشتیبان میزبانی وب لینوکس سعی نموده استانداردهای بین المللی، امنیت داده ها و نحوه حفاظت از اطلاعات مشتریان، سرعت اتصال شبکه میزبان به اینترنت و بسیاری از موارد دیگر را مد نظر داشته باشد.

ارتباط با ما +
چت آنلاین Unfortunately, the answer support is not available. later please Try
تماس با ما
دفتر تبریز: 041-51288000
دفتر تهران: 021-91012569
درخواست مشاوره و یا دمو