Document topics

اکنون که اشتراکتان فعال و در حال اجرا است، می توانید با مشتریان خود به روز باشید. به عنوان مثال، هنگامی که مشتریان در مجله شما عضو می شوند، احتمالاً شما برای استقبال و ابراز تشکر از آنها، تمایل دارید ایمیلی برای آنها ارسال کنید. یا اگر میزان رضایت مشتریان شما به زیر 50٪ می رسد، احتمالاً می خواهید با آنها تماس بگیرید تا دلایل نارضایتی آنها را درک کنید. با افزونه  اشتراک اودوو ای آر پی ( Odoo ERP ) ، می توانید ایمیل های خودکار تنظیم کنید، برای فروشندگان خود یک وظیفه "تماس، ایمیل، قرار ملاقات و غیره" ایجاد کنید.

هشدار خودکار جدید ایجاد کنید

مثال زیر نحوه ایجاد یک هشدار خودکار برای ارسال نظرسنجی رضایت از طریق ایمیل، پس از یک ماه اشتراک را به شما نشان می دهد. برای انجام این کار، به ماژول اشتراک ها> پیکربندی> هشدارها بروید و با کلیک بر روی دکمه "ایجاد" یک هشدار جدید ایجاد کنید:1. در بخش  اعمال روی،  ابتدا به هشدار یک نام دهید. سپس، می توانید این هشدار را بر روی قالب اشتراک، مشتری یا حتی روی یک محصول خاص اعمال کنید. اگر می خواهید مشخصات بیشتری اضافه نمایید، تعداد MRR، میزان تغییر MRR خود را برای مدت زمان، امتیاز رضایت و حتی مرحله ای را که می خواهید این هشدار را اعمال کنید، تعیین کنید.


توجه: در این مثال، هشدار برای یک محصول خاص اعمال می شود و مرحله از "پیش نویس" به "در جریان" تغییر می یابد.  

2. برای بخش عمل، اگر فیلد "اجرا در" را بر اساس "ویرایش" تنظیم کنید، هر بار که تغییری در اشتراک ایجاد شود یا چیزی به آن اضافه شود، در این عمل اعمال می خواهد شد. حال، اگر گزینه "اجرا در" بر اساس "شرط زمان دار" تنظیم شده باشد، به این معنی است که عمل براساس نوع تاریخ "اجرا در" آغاز می شود. پس از آن، می توانید عمل خود را از بین ایجاد فعالیت بعدی، تنظیم برچسب در اشتراک، تنظیم مرحله ای در اشتراک، علامت گذاری برای تمدید، ارسال ایمیل به مشتری و ارسال پیام کوتاه به مشتری انتخاب کنید. 


توجه: در مثال بالا گزینه اجرا در بر اساس شرط زمان دار تنظیم شده است، بنابراین باید تاریخ شروع و تأخیر پس از شروع نیز مشخص شود. و از آنجا که اقدام ارسال ایمیل به مشتری پذیرفته شده است، می توان قالب ایمیل را انتخاب کرد.

در نهایت، این هشدار پس از یک ماه برای مشتریانی که آن محصول را خریداری کرده اند، یک نظر سنجی ارسال می کند. نظرسنجی در کادر پیام اشتراک مربوطه ظاهر خواهد شد.هشدار خودکار موجود را تغییر دهید
به طور پیش فرض، اودو به شما یک هشدار خودکار با نام "اقدام در مورد اشتراک های بسته شده" را پیشنهاد می کند.


این هشدار به میزان رضایت مشتری شما اعمال می شود و این عمل با اجرا در شرایط زمان دار آغاز خواهد شد. اگر میزان رضایت مشتریان از 50٪ کمتر باشد، فروشنده با مشتری تماس می گیرد و دلیل آن را پرس و جو میکند تا اقدامات لازم را برای بهبود رضایت مشتری انجام دهد. این عمل به طور خودکار به فروشنده ای که اشتراک را مدیریت می کند، اختصاص داده می شود و تاریخ سررسید 5 روز پس از شروع است.


توجه داشته باشید: با ویرایش هشدار، می توانید بخشهای اعمال، عملکرد و فعالیت را اصلاح کرده و آنها را متناسب با نیازهای خود تنظیم کنید.