استفاده از یک مرکز کار جایگزین

برای بسیاری از شرکت‌های تولیدی، یک مشکل رایج این است که باید در یک زمان، چندین محصول را تولید کنند که معمولاً در یک مرکز کار تولید می‌شوند. حتی اگر در عمل، کارمندان بتوانند کالاها را در کارگاه یا مرکز کاری دیگر تولید کنند، باز هم آنقدرها هم کار ساده‌ای نیست. شما باید کار را پیگیری کنید: در هر مرکز کار چه فعالیتی و چه زمانی انجام شده است، طوری که بتوانید تعمیر و نگهداری را به طور مؤثری برنامه‌ریزی کنید. با اودوو، می‌توانید کار را طوری پیکربندی کنید تا بتوانید سفارشات تولید را رهگیری کنید و کارمندان شما یک مرکز کاری جایگزین برای استفاده داشته باشند. به این ترتیب، فرآیند شما کارآمدتر می‌شود و شاهد زمان غیرمولد کمتری خواهیم بود. 


پیکربندی مراکز کار

اولین کاری که باید انجام دهید این است که به برنامه تولید بروید و سپس از منوی پیکربندی گزینه تنظیمات را انتخاب کنید. در صفحه باز شده گزینه "سفارش های کاری"  را فعال کرده و دکمه ذخیره را بزنید.


پس از رفرش شدن صفحه، گزینه ای با عنوان مراکز کار، هم در منوی پیکربندی و هم در صفحه تنظیمات که اکنون در آن قرار داریم ظاهر می‌شود، روی این گزینه کلیک کنید و دو مرکز کار جدید ایجاد کنید. مراکز کار دوم را به عنوان جایگزین به اولی اضافه کنید و بالعکس. 


 گام بعدی ایجاد مسیر برای خودتان است. قبل از ذخیره، مرکز کاری خود و عملیات‌ها را به آن اضافه کنید. 

ایجاد سفارش‌های کاری

اکنون که همه چیز پیکربندی شده، می‌توانید سفارشات کاری خود را ایجاد کنید. از منوی عملیات روی گزینه سفارشات تولید بروید و گزینه ایجاد را بزنید. آنجا، محصول خود را اضافه و برنامه‌ریزی کنید. در لیست سفارش‌های کاری می‌توانید ببینید که آماده مونتاژ است. 

هر سفارش کاری جدید، که قبل از پایان اولین سفارش ایجاد شود، در مرکز کار جایگزینی که پیکربندی کرده‌اید برنامه‌ریزی خواهد شد. 


توجه

به خاطر داشته باشید که اگر پس از تولید به مرکز کار خود زمان اضافه اختصاص دهید، ممکن است سفارش‌های کاری برنامه‌ریزی شده‌ای برای مرکز کار جایگزین خود داشته باشید، حتی اگر مرکز کار معمول آزاد باشد.