پیکربندی آدرس های اینترنتی قابل رهگیری

از طریق ماژول وب سایت> کلیک بر روی دکمه برو به وب سایت> ارتقاء> رهگیری این صفحه می توانید به راحتی این کار را انجام دهید. در اینجا، شما می توانید یک لینک خاص ردیابی شده بر اساس کمپین، وسیله ارتباطی و منبع مورد استفاده دریافت نمایید.


  • لینک: آدرس صفحه ای که می خواهید رهگیری کنید (به عنوان مثال صفحه اصلی یا صفحه محصول).

  • کمپین: زمینه لینک شما را تعریف می کند. این کمپین می تواند رویدادی برای تخفیف و یا برنامه تشویقی خاص باشد.

  • وسیله ارتباطی: ابزار مورد استفاده برای به اشتراک گذاری لینک شما را تعریف می کند. این ابزار می تواند به عنوان مثال، ایمیل و یا تبلیغات Facebook باشد.

  • منبع: منبعی را که از آن ترافیک ناشی می شود، برای نمونه، Facebook و یا Twitter.

اکنون، بر روی دکمه "دریافت لینک رهگیری شده" کلیک کنید تا آدرس اینترنتی ایجاد شود، سپس می توانید آن را به وسیله منبع مورد نظر ارسال یا پست کنید.توجه داشته باشید:

  1. همچنین می توانید از طریق مرورگر خود به رهگیری لینک ها از طریق   tashilgostar.com/r  دسترسی پیدا کنید.  

  2. اگر حالت توسعه دهنده را از طریق    (تنظیمات عمومی> تب ابزار توسعه دهنده> فعالسازی حالت توسعه دهنده) فعال نمایید، به  ماژول پیگیری لین دسترسی خواهید داشت.  

  3. این ردیاب ها که با   سیستم تحلیل گر گوگل   ادغام شده اند، به شما امکان مشاهده تعداد کلیک ها و بازدیدکنندگان را می دهند، تا شما را در جریان کمپین های بازاریابی خود قرار دهند.  

  4. ادغام با   ماژول CRM (مدیریت ارتباط با مشتری) به شما این امکان را می دهد که بدانید سرنخ ها و فرصت های شما از کجا نشأت می گیرد.