خرید سازمان‌یار تنها با چند کلیک

برای خرید سازمان‌یار (نسخه بومی‌سازی شده Odoo ERP) به آسانی می‌توانید تعداد کاربران داخلی، نرم‌افزارها و نوع میزبانی مورد نظر خود را انتخاب کرده و خرید خود را بصورت آنلاین نهایی کنید.

افزونه‌ها

نوع میزبانی

5000000 ریال در ماه 5000000.0 ریال در ماه
500000 ریال در ماه 500000.0 ریال در ماه

پرسش‌های متداول

در خرید نقدی:
کل مبلغ خرید را به صورت نقدی و با 20% تخفیف پرداخت می‌کنید.

در خرید ماهانه:
کل مبلغ خرید را طی اقساط 12 ماهه در یک سال پرداخت می‌کنید. بدین صورت که مبلغ قسط اول را به هنگام خرید پرداخت کرده و مابقی اقساط را طی 11 فقره چک یک ماهه و یا 6 فقره چک دو ماهه به آدرس تسهیل‌گستر ارسال می‌کنید.

بله، جهت خرید اقساطی گزینه "پرداخت طی 12 قسط" را انتخاب نمایید. با خرید ماهانه می‌توانید کل مبلغ خرید را طی اقساط 12 ماهه در یک سال پرداخت کنید. بدین صورت که مبلغ قسط اول را به هنگام خرید پرداخت کرده و مابقی اقساط را طی 11 فقره چک یک ماهه و یا 6 فقره چک دو ماهه به آدرس تسهیل‌گستر ارسال می‌کنید.

با انتخاب میزبانی ابری، نرم‌افزار سازمان‌یار بر روی سرورهای ابری که مسئولیت نگهداری و مدیریت آن بر عهده تسهیل‌گستر است، به شما ارائه خواهد شد. همچنین بک‌آپ‌ها به طور اتوماتیک به صورت روزانه، هفتگی، ماهیانه و چهار ماهه در سه نقطه مختلف جغرافیایی تهیه خواهد شد تا نگرانی‌های شما در مورد امنیت اطلاعاتتان را از بین ببرد.

در این روش که اصطلاحاً On-Premise نیز نامیده میشود میزبانی سازمان‌یار بر روی سرور مشتری انجام می‌گیرد.

هر حساب کاربری فعال با امکان دسترسی ایجاد یا ویرایش در نرم‌افزار مانند مدیران و کارکنان شما، "کاربر" نامیده می‌شود.
حساب‌های کاربری استفاده شده توسط افراد خارج از سازمان مانند مشتریان و تأمین کنندگان که فقط از طریق امکانات پورتال به نرم‌افزار دسترسی محدود دارند کاربر محسوب نمی‌‍شوند. این‌ها به کاربران پورتال معروف می‌باشند که به تعداد نامحدود می‌تواند وجود داشته باشد و هیچ پولی از بابت آنها پرداخت نخواهید کرد.

پس از خرید، طی 24 ساعت (یک روز کاری) یک ایمیل حاوی اطلاعات دسترسی به سرور، برای شما ارسال خواهد شد.

اگر به خدماتی مثل پیکربندی، آموزش، ورود داده، سفارشی‌سازی، مدیریت پروژه، تجزیه و تحلیل نیازهای کسب و کار و ... نیاز دارید، از بسته‌های خدمات استقرار که فعالیت استقرار را هدایت می‌کنند، استفاده کنید.
پس از خرید نرم‌افزار، در صورت تمایل به خرید خدمات استقرار، می‌توانید با درخواست مشاوره رایگان به برآورد دقیقی از میزان نفر ساعت خدمات استقرار مورد نیاز برسید.