مدیریت یکپارچه و اهمیت هماهنگی بین بخش های مختلف یک سازمان، یکی از مهم ترین نیازهای کسب و کارها محسوب می شود، در واقع مشکلات ناشی از ناهماهنگی بین بخش ها، پراکندگی اطلاعات، بهره وری پایین و عدم امکان برنامه ریزی دقیق برای رشد و ارتقای یک سازمان باعث شد تا راهکارهای مختلفی برای حل این مشکلات ارائه شوند.

جدی ترین راهکاری که برای برنامه ریزی و مدیریت منابع سازمانی ارائه شده و توانسته است بسیاری از مشکلات یک کسب و کار را در بخش های مختلف برطرف نماید، راهکار نرم افزار ERP است که برای یکپارچگی اطلاعات و عملیات در مدیریت منابع سازمانی نقش مهمی دارد.

نرم افزار ERP چیست؟


اصطلاح ERP مخفف عبارت Enterprise Resource Planning و به معنی «برنامه ریزی منابع سازمانی» می باشد. ERP یک راهکار نرم افزاری تحت وب است برای تعریف فعالیت های واحدهای مختلف سازمان که بین تمام بخش های منابع انسانی، مالی، حسابداری، بازاریابی، تولید، اجرا و ... ارتباطی یکپارچه برقرار می کند، ای آر پی شامل مجموعه ای از برنامه های کاربردی از پیش طراحی شده، یکپارچه، استاندارد و آماده راه اندازی در جهت بهبود عملکرد درون سازمان و برون سازمان است. 

نرم افزار ERP

Odoo چیست؟

Odoo یک ERP یا سیستم برنامه ریزی منابع سازمان کاملا فرآیندگرا، یکپارچه، کاربر پسند و انعطاف پذیر بوده و شامل کلیه فعالیت ها و فرآیندهای اصلی و موثر به منظور ایجاد ارزش افزوده در یک سازمان است. Odoo علاوه بر جامعیت در تمامی حوزه های سازمانی، توسعه پذیر بوده و قابلیت پیکربندی با نیازهای مدیریتی هر سازمان را بدون نیاز به برنامه نویسی فراهم می نماید.

Odoo از مجموعه ای از ماژول های مختلف از جمله منابع انسانی، مالی و حسابداری، انبار، مدیریت ارتباط با مشتری، مدیریت وب سایت و فروشگاه اینترنتی، مدیریت پروژه، جوامع مجازی داخل سازمانی، مدیریت بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش، مدیریت تولید، مدیریت خرید، هوشمندسازی کسب و کار و هزاران ماژول دیگر قابل نصب تشکیل شده است که با توجه به نیاز هر سازمان، قابلیت تغییر و انعطاف پذیری دارد.

12000000  +

کاربر

500 +

افزونه جدید در ماه

22000 +

توسعه دهنده

40000 +

افزونه

سازمان یار چیست؟  

سازمان یار نسخه بومی سازی شده Odoo ERP می باشد که طی سال ها تلاش توسط تیم تسهیل گستر در پاسخ به نیازهای کسب و کارهای ایرانی بومی سازی شده و پشتیبانی و ارائه خدمات می شود. ماژول های متعدد تولید یا بومی سازی شده از بین هزاران ماژول Odoo توسط شرکت تسهیل گستر توان پاسخگویی به دامنه وسیعی از نیازهای مشتریان را فراهم خواهد کرد و همچنین بهینه سازی منظم، همراهی مشتری در راه اندازی و استقرار، تشکیل تیم تخصصی در موضوع تکنولوژی های مورد استفاده در سیستم، ارائه انواع خدمات و پشتیانی های بعد از ایجاد و تجربه و زیر ساخت به وجود آمده در این شرکت از سال 1376 این اطمینان و امنیت خاطر را به مشتری می دهد که همراهی ایرانی لازم و مناسب برای رسیدن به مقاصد مطلوب را در اختیار خواهد داشت.

مزیت های سازمان یار

نرم افزار ERP
کاهش هزینه ها
تسریع در کار
افزایش توان رقابتی
یکپارچگی
پیشگیری از تکرار ورود اطلاعات در همه بخش های سازمان
توسعه پذیری
انعطاف پذیری
دسترسی سریع به اطلاعات
کاربری ساده
افزایش کیفیت محصولات و خدمات
بهبود خدمات پس از فروش
بهبود تعامل با مشتریان و ارتقای رضایت مندی مشتری
بهبود زنجیره تأمین
بستر بهینه دورکاری و برون سپاری
بهبود زنجیره همکاری ها
کاهش خطای پرسنل
یک دریچه واحد به همه بخش های سازمان
ماژولار بودن و امکان نصب ماژول به تناسب نیاز
گزارش های خاص هر کاربر 
افزایش شفافیت
افزایش فروش

نرم افزار ERP

کارهای بزرگ را از گام های کوچک آغاز کنید.

فرم زیر را تکمیل کنید و یا با شماره های   35251447-041 | 47626486-021 تماس بگیرید

تا اولین قدم را برای درست الکترونیکی شدن کسب و کارتان بردارید.

ارتباط با ما +
چت آنلاین
تماس با ما
دفتر تبریز: 041-51288000
دفتر تهران: 021-91012569
درخواست مشاوره و یا دمو