تسهیل گستر

شرکت تسهیل گستر در نمایشگاه رینوتکس 2019 حضور خواهد داشت

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر، الکترونیک، تجارت الکترونیکی، ایمنی و موبایل، همزمان با هفتمین نمایشگاه فناوری و نوآوری ربع رشیدی با عنوان 2019 RINOTEX در محل نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار برگزار خواهد شد.

تسهیل گستر

شرکت تسهیل گستر تبریز استخدام می کند

شرکت تسهیل گستر تبریز، فعال در زمینه تجارت و کسب و کار الکترونیکی از متخصصین برجسته حوزه های زیر به صورت تمام وقت دعوت به همکاری می کند:

سازمان یار ( Odoo )

هفت دلیل منحصر به فرد برای انتخاب سیستم Odoo ERP

برنامه ریزی منابع سازمانی ، که معمولاً با عنوان ERP شناخته می شود ، به سیستم های برنامه ریزی منابع و بسته هایی که در کار ما استفاده می شود برای مدیریت فعالیت های روزانه ما از قبیل ساخت ، حسابداری ، فروش ، خرید ، مدیریت پروژه و غیره اشاره دارد.

سازمان یار ( Odoo )

ویژگی های پایانه فروش (PoS) در Odoo ERP

پایانه فروش فروش ، زمان و مکانی برای انجام تراکنش است ، این ماژول خاص در نرم افزار erp odoo با ویژگی هایی بهبود یافته است تا پردازش تکمیل تراکنش های فروش را به روشی سریع ، آسان و بهبود یافته انجام دهد. در زیر چند ویژگی مهم موجود در ماژول Odoo ERP در Point of Sale وجود دارد.

سازمان یار ( Odoo )

ادغام Odoo با Blockchain و اهمیت آن

در طی ده سال گذشته - در زمینه های بانکی ، سرمایه گذاری و رمزپرداخت - فناوری بلاک چین از طریق ایجاد امکان توزیع اطلاعات دیجیتال بدون کپی کردن آن، ستون فقرات نوع جدیدی از اینترنت را ایجاد کرد.

سازمان یار ( Odoo )

چرا Odoo بهترین جایگزین برای SAP است؟

با گذشت سال ها ، ما در نوآوری های مختلف و تحولات تکنولوژیکی در بازار ERP پیموده ایم. شرکتهای ERP در سالهای گذشته با ابر سرور ، IoT و سایر نیازهای تجاری مختلف تأیید کرده اند. آنها در یک قدم به آینده نزدیکتر هستند ، آنها همچنین با هوش مصنوعی (AI) همکاری کرده اند تا عملکرد های تجاری ما را با تحولات تطبیق دهند.

تسهیل گستر

همایش سالیانه شرکت تسهیل گستر همزمان با  22 سالگی این شرکت برگزار شد

شرکت تسهیل گستر بعد از 9 سال تلاش بی وقفه، در همایش سالانه خود که همزمان با سالگرد 22 سالگی این شرکت برگزار شد از نسخه پایدار نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمان (ERP) خود به نام سازمان یار بصورت رسمی رونمایی کرد،

تسهیل گستر

همایش سالیانه شرکت تسهیل گستر همزمان با سالگرد 22 سالگی برگزار می شود

با همه فراز و نشیب ها، 22 سال از روزی که شرکت تسهیل گستر را تاسیس کردیم گذشت، در مقاطعی شاید به دلیل بی تجربگی هایمان خوب درک نمی کردیم که مشتری باید محور همه تصمیم گیری ها و فعالیت هایمان باشد