سازمان یار ( Odoo )

کسب و کار خود را با بازاریابی جاذبه ای مقیاس بندی کنید- قسمت سوم

در مقاله قبلی بازاریابی جاذبه ای، توضیح دادم که چگونه برای جذب بازدید کنندگان وب سایت و تبدیل آنها به کاربر وفادار و همیشگی چه کارهایی باید انجام دهید. اکنون که این عمل را انجام داده اید، هدف بعدی این است که این مشتریان بالقوه را به مشتریان بالفعل تبدیل کنید!

سازمان یار ( Odoo )

کسب و کار خود را با بازاریابی جاذبه ای مقیاس بندی کنید- قسمت دوم

در بخش بازاریابی جاذبه ای، ابتدا توضیح دادم که چقدر سخت است که غریبه ها (کاربران نا آشنا) را به یک صفحه وب جلب کنیم. پس از آنکه توانستید کاربر را به سوی سایت خود جذب کنید، باید با ایجاد یک صفحه فرود درجه یک آن ها را در سایت خود نگه دارید.

نرم افزار و فناوری اطلاعات

وزیر ارتباطات فیلتر شدن اینستاگرام را تکذیب کرد

فیلتر شدن اینستاگرام تکذیب شد. آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور در واکنش به اعلام خبر فیلترینگ اینستاگرام از سوی معاون دادستان کل کشور گفت این موضوع برای انحراف افکار عمومی مطرح شده است.

تبلیغات و بازاریابی دیجیتال

کسب و کار خود را با بازاریابی جاذبه ای مقیاس بندی کنید- قسمت اول

هدف اصلی کسب و کار ها موفقیت های مالی است. و کاملا واضح است که دستیابی به این موفقیت آسان نیست.
با اینکه دستیابی به این هدف دشوار است، اما با استفاده از برخی راهنمایی ها و ترفندها امکان صعود به کوه وجود دارد.

سازمان یار ( Odoo )

جلسات خود را با سازمان یار مدیریت کنید

سازماندهی یک جلسه تیمی که شامل بسیاری از افراد می باشد می تواند بسیار حیرت انگیز باشد - گاهی اوقات پیدا کردن یک زمان مناسب برای همه بسیار دشوار است.

سازمان یار ( Odoo )

استراتژی های استقرار ERP

اگر پیاده سازی سیستم های ERP به درستی انجام شود می توان مزایای بیشماری را برای آن برشمرد. به واسطه آن عملیات و فرایندهای سازمان تسهیل می شود، کارایی افزایش پیدا می کند و هزینه های مرتبط با بخش های مختلف سازمان کاهش می یابد. اما سوال اینست که روش درست برای پیاده سازی و اجرای یک نرم افزار ERP چیست و چگونه می توان از موفقیت آن اطمینان حاصل کرد؟

سازمان یار ( Odoo )

منابع سخت افزار سرور سازمان یار ( ODOO فارسی )

سرویس دهنده اودوو (odoo Builtin Server)
سازمان یار دارای یک سرویس‌ دهنده HTTPداخلی است که ازmulti-threading و multiprocessing پشتیبانی می‌کند. برای سایت‌ های عملیاتی استفاده از سرویس ‌دهنده‌ هایی که از چند پردازشی پشتیبانی نمایند، توصیه می‌ شود.

سازمان یار ( Odoo )

امنیت سازمان یار

امنیت یکی از موضوعات بسیار مهم در سیستم ‌های اطلاعاتی می ‌باشد. امنیت در نرم افزارERP نیز یکی از پارامترهای اصلی در انتخاب این گونه نرم افزار ها است، که باید به آن توجه کرد. وقتی صحبت از امنیت می‌شود دو مساله متفاوت مورد بررسی قرار می گیرد. یکی امنیت سازمان یار (odoo) در مواجه با هکر ها و کرکر ها و امکان مقابله با تهدیدات و دیگری امنیت در سازمان یار (امنیت در odoo) یعنی نحوه ایجاد محدودیت ‌های دسترسی، برای کاربران داخلی سیستم جهت جلوگیری از دسترسی‌ های غیر مجاز و قابلیت‌های مختلف سازمان یار در کنترل این گونه دسترسی‌ هاست. در این مقاله قصد داریم در مورد امنیت در سازمان یار (security in odoo) صحبت کنیم.

سازمان یار ( Odoo )

تجربه استفاده شرکت تویوتا از ODOO ( سازمان یار )

شرکت Toyota Material Handling Franceیکی از اعضای شرکت صنایع تویوتا است که در صنعت حمل و نقل مواد غذایی دارای 5 شعبه ی فعال است. این شرکت عمدتا بر تولید و فروش لیفتراک ها در سراسر اروپا تمرکز دارد و تخصص آنها کامیون های متعادل با موتور الکتریکی و برقی با نام تجاری تویوتا است.

نرم افزار و فناوری اطلاعات

سرویس نقشه و مسیریاب ایرانی مپ (Map.ir) شروع به کار کرد

تاکنون در زمینه نقشه و مسیریابی یک سرویس خوب داخلی وجود نداشت و کاربران و توسعه‌دهندگان معمولاً از نمونه‌های خارجی استفاده می‌کنند. حالا سرویس ایرانی مپ (Map.ir) قرار است این خلا را در کشورمان پر کند.